Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

380RS gas pedal - podstawowy mod :)


tomoakatomi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam przyjemność po małych trudnościach przedstawić pedał gazu od 380RS. 350z ma aluminiowe pedały, natomiast niełatwo jest zrobić redukcje bez przyblokowania kół, czy najzwyczajniej w świecie wstrzelić się tak, by wyszła dobra redukcja. Jak myślicie o jakiś modyfikacjach, to nie myślcie o pierdołach, tylko zróbcie co ja.

 

PS Coobcio potwierdzi, że warto zamontować

 

 

fazXgN.jpg
m3SzN8.jpg
yNTcCP.jpg
 
 
 
A tak przy okazji, nawiasem mówiąc znalazłem u siebie w schowku logo Z. Ponieważ nigdy nie zaglądałem tam pod element z przegródkami, który można wyjąć, to miałem miły dzień. Każda nowinka jeżeli chodzi o detale, poprawia mi humor :)
 
GgRsKv.jpg
z3gk7w.jpg
 
 
 
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robić `miedzy gaz` pewnie bedzie łatwiej ale czy ja wiem czy to taki `must have`

stosowanie miedzygazu w jezdzie ulicznej to tylko taka fanaberia :)

Edytowane przez hot_rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa towarzysza Tomka !!!

Na seryjnym pedale nie da się robić między gazu, bez tego to jazda tym autem to tragedia...

Oczywiście mowa o jeździe torowej, do tej pory bardzo powoli puszczałem sprzęgło żeby przy hamowaniu i jednoczesnej redukcji nie blokować kół tylnych choć na mokrym czasem i tak zdarzały się bloki...

 

Teraz to jest bajka !!!

Hamujemy z całej pety, piętą jeb w pedał gazu i redukji no POEZJA !!

 

10368275_705163299573298_181688868485707

Edytowane przez Coobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Z1 można kupić, przesyłka droższa niż sam pedał, bo blisko 40$ i suma summarum 254 zapłaciłem 

 

bez przesady z tym serwisem, nie żyjemy w Japonii :rolleyes2:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO nie ma takich części, tylko w Japoni. U nas czy w Anglii korzystają z Amsterdamu, nie ma w systemach wszystkich schematów w tym 380rs- wiem , bo chciałem spytać ile kierownica, galka i ręczny kosztuje od RS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie do końca kumam o co w tym modzie chodzi ,oświećcie  mnie , słyszałem coś  o wymianie sprężyn w pedale sprzęgła , całego ustrojstwa ,ale tu coś się pogubiłem.

Pamiętam ,że jak bym się nie starał co jakiś czas  redukcja w 350 nie zbyt płynnie wychodziła.

Chyba jednym z nielicznych  plusów w stosunku do 350z  w 370z  jest automatyczny międzygaz 

 SynchroRev Match /opcjonalnie/  idealnie  automatycznie dopasowuje obroty silnika, zapewne też ogólnie cały układ napędowy  mniej  dostaje  w doope. .Dla dobrych kierowców  zawsze jest przycisk  of.

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...