Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

OEM dolot, kolektory, catback, katalizatory, maska carbon do DE


tomoakatomi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

jeśli ktoś szuka dolotu do DE wraz z wkładką (nic nie pourywane), wydechu seryjnego od końcowego po Y, kolektorów czy katalizatorów (brak im tylko po jednej stronie flansz) to zapraszam na priv. Nie mam już auta, a może ktoś szuka części. Pochodzą z 350z 2004 DE.

 

 

Dodatkowo mam też maskę carbon z wlotami i zabezpieczoną od spodu osłonami przed wlewaniem się wody - wygląda jak superleggera od Amusa.

 

A tak mam też CB z anteną które włożyłem do auta, ale nie używałem, bo był to wyłącznie kaprys podyktowany kolegi pomysłem, więc w zasadzie nowe poza montażem.

 

 

 

 

 

 

 

PS proszę nie usuwać i nie przenosić drogi Adminie, gdyż nasz dział giełdy został zamknięty, a mało kto szuka do 350z części w innych działach. Dziękuję Tofu, Dino i innym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale np w dziale CZESCI i samochodów pokazuje np 140 tematów a jak sie wchodzi to 2? Była giełda tu, ale trzeba by było cos nowego zrobic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mozesz podesłać zdjecia tej maski ? jaka cena? a tak wogule dlaczego nie mamy \Giełdy\ czemu nie mozemy mieć takiej zakładki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...