Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

nissanek94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, w temacie podałem dwa tematy w których potrzebuję pomocy.

Chcę zamontować filtr stożkowy. Potrzebne mi jest : adapter, odma,stożek, obejmy,kolanko, rura dolotowa,
A teraz w czym pomoc potrzebna. Potrzebuję wiedzieć co ,jaki rodzaj, wymiary, kolanko pod jakim kątem ma być. Chcę skompletować na allegro cały komplet (jak najwięcej rzeczy) żeby w jednej przesyłce było. 

 

 

Chcę kupić  ( bo jestem zmuszony wymienić ) tłumik końcowy ala sport, przelotowy, basowy (może być używane do 100 zł+przesyłka) , tylko nie wiem jaki będzie pasować , a do primery znajdywałem tylko seryjne. Także w tym wątku też potrzebuję pomocy (najlepiej z linkiem ).



------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Jeśli chcesz się wywyższać możesz obrażać, jeśli chcesz pomóc to śmiało, wybór należy do Ciebie"

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wszytko zależy jak chcesz to poprowadzić i gdzie?? dzisiaj mieliśmy skłądac właśnie coś takiego w ALI ale chyba mi się nie chce :D ale założenie takie, aby wejść w miejsce gdzie pobiera filtr zimne i w nadkolu będzie zamontowany stożek aby było CAI a nie WAI :D z tego co pamiętam potrzebna byłą w moim przypadku redukcja na 67/77 do tego kolano 120 (chyba ale rozwarte jest chyba jedno) dwa 90 i łączniki wszytko na 77 do tego flansza na przepływkę i dwie aby przejść przzez blachę, jak Ci się nei spieszy to moze jutro się zborę i zmontuję to znajdziesz fotorelacje w TYM temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli temat nadal aktualny to nie bierz kolego Proexa. Ja już drugi komplet reklamuję, robiony na zamówienie miało być cicho a po 3-5 miesięcy wata się zbija i nieźle buczy nawet z katem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...