Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Głowica pathfinder R51


DoMeL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o instrukcje jak odkręcać i odkręcać głowice do patha jakiego sprzętu użyć do tego. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ale chcę sprobowac.Nie proszę o to żebyście mnie odsylali do warsztatów chce poprostu to sam zrobić proszę o instrukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc odsyłam Cię do warsztatu szkoda Twojej kasy. Potrzebujesz instrukcje? Szukaj manuala na forum i powodzenia, ale wymiana głowicy to nie jest sprawa w stylu wymiany klocków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również odradzam takie operacja osobom które wcześniej tego nie robiły. Tu potrzebne są dwie osoby żeby nie pomylić śrub (kolejności ich przykręcania) poza tym potrzebny jest duży klucz dynamometryczny i gość z konkretną krzepą zwłaszcza jak trzeba potem dokręcać 2x90 czy 180stopni. W dodatku z tego co sobie przypominam to wg instrukcji na nowej uszczelce trzeba było głowicę dokręcić a potem popuścić wszystkie śruby łącznie z ich poluzowaniem całkowitym i jeszcze raz dokręcać. Jak dobrze pamiętam jest ich 16-18 więc jest to robić. Nie wspomnę o tym że trzeba ściągnąć maskę i wleźć na silnik bo z zewnątrz (my mieliśmy europalety) nie dało się zaprzeć o nic podczas manewrów dokecania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na opakowaniu od uszczelki masz instrukcje dokręca się  w kilku etapach zakładam że masz jako takie pojęcie na temat naprawy silników bo jeśli nie to lepiej się za to nie zabieraj bo nie jest łatwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...