Jump to content
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Odklejające się boczki

Guest Wiśnia
 Share

Recommended Posts

Guest Wiśnia

witam

mam maly problem mianowice odklejaj mi ise te welurowe boczki w drzwiach, czy to jest normalne czy ja mam takiego nie farta, i jesli byscie mogli powiedziec czym to przykleic, chyba z ektos ma do sprzedania takie boczki tylko ze cps w kolorzez czarnym.

pozdrawiam i czekam na odp. :D

• 2 years later...
Guest zecikk

a ja planuje zamieast tego welurku eko skórke sobie wrzucic :) tylko temat jest taki czy ta raczka od podlokietnika w drzwiach jest demontowalna czy na stale??

Jest do tego taki fajny klej do tapicerek w spreju.

Jaki to sprej i gdzie kupował to pytajcie się ADEX'a ;)

Guest Raf4rb

Kleiłem wszystkie boczki butaprenem i nic się nie ściąga, nie przebija przez materiał itp., żeby ładnie trzymało trzeba wywalić przynajmniej pół tubki na jeden boczek.

Eko skora to juz jest pod tym boczkiem welurowym, wystaczy zdjac boczek i rozpuszczalnikiem zmyc ta gabke ktora jest pod welurem. Ja mam tak u siebie i powiem ze jak sa cale drzwi czarne i kokpit jest czarny to wnetrze bobi sie nie przyjemne - przynajmniej dla mnie).

Eko skora to juz jest pod tym boczkiem welurowym, wystaczy zdjac boczek i rozpuszczalnikiem zmyc ta gabke ktora jest pod welurem. Ja mam tak u siebie i powiem ze jak sa cale drzwi czarne i kokpit jest czarny to wnetrze bobi sie nie przyjemne - przynajmniej dla mnie).

Wrzuć fotę

Guest zecikk

tak ale ja wrzucam pod kolor podsufitki i zeby komponowal sie z kolorem nadwozia czyli taki szary popielaty:)

Guest pepe45

próbowałem budaprenem ale skubaniec wypala piankę która jest pod welurem ... ja u siebie przykleiłem uniwersalnym klejem polimerowym. Jest przeźroczysty i prawie bez zapachu, bardzo łatwo go rozprowadzić, po przyklejeniu weluru możesz jeszcze powyciskać jego nadmiar a przy tym nie robi efektu skorupy :) Pozdrawiam

Guest KevinTworog

miałem dwie primery i w obu się odklejało. W jednej zrobiłem boczki z naturalnej skóry wyszło super, w niebieskiej też będe robił.

Guest Bodzió

strasznie dziwnie to wygląda bez tego materiału a ja mam z kolei takie pytanie czy żeby to zerwać to najlepiej czym takie boczki odchodzą jakimś nożem podważyć i zerwać a resztę tej pianki rozpuszczalnikiem dotrzeć ??

Bardzo dziwnie nawet to wyglada, jednak po miesiacu sie juz przyzwyczailem (brak czasu i checi na przyklejenie tego).

Czym to odkleic? Jesli w jakims miejscu juz sie odkleilo i jest na tyleluzne ze mozesz to w palce zlapac to zlap za material i pociagnij, material jest podlozony pod plasik klamki do otwierania drzwi oraz uchwytu wiec uwaga zeby go nie podrzec.

Jeśli już miałbym się bawić z klejeniem nowego materiału to chyba wybrałbym nowy welur a jeśli już skóra lub coś co ją imituje to na pewno nie czarna bo jakoś takie zlane w całość nie przekonuje mnie. No ale to mój punkt widzenia