Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Odklejające się boczki


Gość Wiśnia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nie bede wyrzucal z mojego pieszczocha :D Hahahaha.Orientowal sie moj kolega i Pan mu powiedzial,ze za duzo zachodu przy tym jest.Musza wycinac szybe,zeby wyjac cala podsufitke :| :< Wkurza mnie to niemilosiernie.Auto jak na swoj wiek,na prawde zadbane,a tu masz :<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie prowizorek :D Pytalem sie.Chcialem wstrzyknac troche kleju strzykawka z cieniutka igielka,ale odradzil.Moja byla zawsze miala pretensje do mnie,ze mam takie podejscie do tego auta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie prowizorek

 

Fakt fuszerke kazdy potrafi odstawić :) no to wychodzi na to ze bedziesz jezdzil z "aureolka" nad glowa :D :D

 

To chyba kazdy facet ma takie podejscie do swojego samochodu... a z zamilowania do CB to ja juz czasami nie moge ze smiechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze tak :D U mnie w rodzinie kula sie od 1998 roku :) Jakie to wtedy bylo piekne auto :diabel: Za bardzo czlowiek jest sentymentalny i chyba nigdy nie kupi nic innego :D Jestem wierny :) I bedziesz sie chciala pozegnac z takim wspanialym klubem? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie powiedzialam ze odchodze od Nissana :D z P10 na P11 jak juz mowa o zmianie auta :D u mnie na poczatku rodzice byli przeciwko Nissmo dla mnie bo za duzy i wogole ale sie przekonali i pozyczaja ode mnie na weselicha jak jada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
hej ja zam ze zrobiłem te boczki mam czerwona skórę zamiast tego materiału

 

Ciekawy pomysł :) postaraj sie, pokombinuj i może uda Ci się wkleić... Ciekawa jestem jak to wygląda bo te moje to masakra przy każdym otwieraniu drzwi podwiewa i już się to robi wkurzające :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko, że jak już to chce mieć zrobione porządnie a nie byle jak :) Jak na razie podwiewanie mnie jeszcze na max nie wkurzyło ale lepiej niech Pan wyżej się postara o te zdjęcia bo nie wiem ile cierpliwości mi jeszcze zostało a nie ukrywam że pomysł z tą skóra bardzo ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podklejanie zajęło mi jakieś 15-20 minut i uwierz, że nie zabierałbym się za coś, żeby to zrobić na "odwal się". Pozostaje tylko kwestia czy komuś chce się zabrać do roboty czy woli marudzić że coś jest nie tak. W tej chwili wygląda to tak, że niektóre osoby straciły więcej czasu i energii na użalanie się w tym temacie niż zajęłoby samo usunięcie problemu. Do samego podklejenia nie trzeba być złotą rączką i koszt jest minimalny. Przecież można podkleić a dalej myśleć jakby to kiedyś zastąpić skórą czy czymś innym a do tego czasu nerwy opadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się poodklejały.. ściągnołem je całkiem wyczyściłem butapren w ręke i dawaj.. :) tylko puźnej trzeba chwilke wywietrzyć bo smierdzi . Zrobiłem to pół roku temu i łądnie się trzyma do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...