Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Odklejające się boczki


Gość Wiśnia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moze jak bedzie cieplej(pewnie na wiosne)to sie za to wezme.Chyba,ze auta juz nie bedzie.

 

ja jestem leniwy ale Ty to już samego siebie przechodzisz........ :P lepiej sprzedać furę to i kłopot z głowy :D

 

a tak na poważnie teraz :diabel:

 

boczekxu0.jpg

 

mod przy użyciu kleju do butów jak widać zrobione elegancko i bez żadnych efektów ubocznych :) do dzieła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jak bedzie cieplej(pewnie na wiosne)to sie za to wezme.Chyba,ze auta juz nie bedzie.

 

Słomiany zapał :D to już ja wcześniej to zrobie od Ciebie :P

 

mod przy użyciu kleju do butów jak widać zrobione elegancko i bez żadnych efektów ubocznych do dzieła

 

Chyba ze ten Pan skusi sie na małą fuszkę? :) Robota wykonana profesjonalnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze razem pojedziemy?

 

Jeśli sama nie dam rady to się pomyśli, ale najpierw spróbuje swoich zdolności "plastycznych" w tej kwestii... :) Zdjęcie mam więc motywacja większa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiu,przyjade do Ciebie.Napisz,kiedy bedziesz mial czas :D

 

Butla będzie to zawsze drzwi otawarte będą (okna też) :D

 

tylko z butlą!! Absolwent może być tak......0.7 kontrolnie na początek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Własnie skończyłem je kleić. Po prostu butapren. Najlepszy sposób na boczki. Na prawdę polecam. Nie trzeba dawać dużej ilości. Chwyta bardzo szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra...Czyli tak...Lapiemy boczek i calkowicie odrywamy?Pozniej czyscimy resztki pianki i innego syfu?Czym najlepiej?Kupujemy budapren i kleimy?Jak wcisneliscie ten material po bokach?Ta pianka co wczesniej byla,to niepotrzebna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie ja to zrobilem tak. Nic nie czyscilem tam, poczku calkowicie tez nie odklejalem. poprostu rozsmarowalem tam klej ladnie "przygladzilem" i heja. Trzyma pieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w miejscach, w których się nie odkleiło dalej dobrze trzyma i nie ma żadnych fałdek to nie ma potrzeby zrywać całości. Brzegi należy wciskać czymś twardym i cienkim, wchodzi bezproblemowo, pod warunkiem, że się dobrze naciągnie materiał. Najlepiej najpierw posmarować materiał klejem i naciągnąć a później jak troszkę już podeschnie posmarować same brzegi i upchnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Przy takiej pogodzie,to nie mam co marzyc nawet,zeby sie za to zabrac.

 

To nie jestem sama ;) ale postęp jest bo klej już kupiłam ;) teraz czekam tylko na wene albo mobilizacje taką porządną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość piotrek_mitura

heh przeczytałem cały temat i zostałem natchniony :D:D

 

Na jutro planowałem "naprawę zderzaka" w swojej primierze (przykręcenie jednej śruby bo się dziad odłamał zaczep na wycieczce..długa historia) ale że mój teść ukochany załatwił temat zderzaka w 10 minut (czym odebrał pretekst do zebrania się z kolegami fachowcami w garażu :P ). Czytając te posty cóż, odnalazłem się w tym temacie gdyż w moim aucie również te boczki odłażą...

Pretekst do spotkania w garażu się odnalazł i przy okazji przykleję boczki w aucie.

 

Postaram się zrobić fotki może komuś cos to pomożę.

Będe używał butaprenu :)

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek_mitura

jeszcze 2 pytania: czy te boczki można kleic przy kiepskiej pogodzie, w garazu niby ale i tak zimno będzie bo to ok 22:00, czy klej jakos dziwnie się nie zachowuje przy takiej temperaturze, no i drugie pytanie : jak czyściliście welur: Bo mój to jak odłazi to się zdaje nie być zanieczyszczony..jest lekko chropowaty ale to chya normalne? Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie czyściłem, rozsmarowałem butapren w miejscach gdzie się poodklejało, żeby całości nie zrywać. Trzyma elegancko. A w szczeliny to upychałem bardzo cieniutkim śrubokrętem. Patent super :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy te boczki można kleic przy kiepskiej pogodzie, w garazu niby ale i tak zimno będzie bo to ok 22:00, czy klej jakos dziwnie się nie zachowuje przy takiej temperaturze

Klej gęstnieje i trudno go rozprowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość piotrek_mitura

dzięki za podpowiedź, w takim razie zdecyduję na miejscu w garażui, zobaczymy jaka temperatura będzie. jak za zimno to jeszcze inne kosmetyczne sprawy się znajda do roboty :)

dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...