Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[P10/W10] Odklejające się boczki


Gość Wiśnia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja jednak odpuscilem sobie samodzielne prace i daje boczki do tapicera. zobaczymy jak mu wyjdzie obicie eko skóra tego :)

 

To daj później znać jak Cię to cenowo wyszło a i fotka byłaby mile widziana ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jednak odpuscilem sobie samodzielne prace i daje boczki do tapicera. zobaczymy jak mu wyjdzie obicie eko skóra tego :)

 

To daj później znać jak Cię to cenowo wyszło a i fotka byłaby mile widziana ;)

 

DAm znac. ale na razie sie wstrzymalem bo inny mod robilem. wrzucilem sobie walek ssacy od GT u Coobcia :) wiec boczki na drugi plan zeszły ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAm znac. ale na razie sie wstrzymalem bo inny mod robilem. wrzucilem sobie walek ssacy od GT u Coobcia :) wiec boczki na drugi plan zeszły ;D

 

no i malina! też tak bym zrobił :D swoją drogą na ile KM szacujesz teraz moc?

 

żeby nie było OT...kleić te boczki ludziska bo Wam odfruną któregoś dnia jak mocniej powieje...klej parę złotych kosztuje,roboty chwila moment a niektórzy motywacji nie mają :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAm znac. ale na razie sie wstrzymalem bo inny mod robilem. wrzucilem sobie walek ssacy od GT u Coobcia :) wiec boczki na drugi plan zeszły ;D

 

no i malina! też tak bym zrobił :D swoją drogą na ile KM szacujesz teraz moc?

 

żeby nie było OT...kleić te boczki ludziska bo Wam odfruną któregoś dnia jak mocniej powieje...klej parę złotych kosztuje,roboty chwila moment a niektórzy motywacji nie mają :D

 

cieko powiedziec. seria ma 116 . ja wczesniej egr zaslepiłem. teraz mam ten nowy wałek, przestawiony rozrzad i zaplon. smiga ladnie. jak dobrze pojdzie to zhamowana bedzie na koniec lutego :) jeszcze blos , dolot i wydech od tomali w planie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Boczki przyklejone :D :D :D :D

Jedna strona już się tak odkleiła, że na max wygląd był nieestetyczny...

Poka foty :) Pokazesz? :D Prosze o pelny opis naprawy ze szczegolami :D + fotostory :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poka foty Pokazesz? Prosze o pelny opis naprawy ze szczegolami + fotostory

 

Nic nie będę pokazywała :D Przyklej sobie... a zreszta ja się nie wymądrzam bo sama ich nie przykleiłam ;) no ale od razu lepiej się jeździ bo mi oczko nie ucieka na boczek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...

Panowie, u mnie boczki odkleiły się z pół roku temu i przykleiłem je na butapren. Teraz jak przyszły te masakryczne upały to wszystko się na nowo odkleiło. Tak więc dzisiaj znowu powtórzyłem całą czynność. Teraz jak myślicie, czy wszystko znowu się odklei czy może jak nałożyłem drugą warstwę to będzie trzymać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...