Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK- dyskusje na różne tematy


LeonMP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strider zgadza się nie każdy posiadacz klekota czy benzyny musi robić 30000 km. miesięcznie, poprzednim autkiem klekotem przez dwa lata zrobiłem 7000 km. i komu bym nie powiedział to robił oczęta jak spodki a ja więcej w tym czasie wykręciłem na rowerze, nie zawsze jest tak że nie wolno wierzyć sprzedającemu należy jedynie zachować ostrożność i zdrowy rozsądek.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej niestety opcji. Nie lądują. Raczej idą w rozliczeniu za nowy.

Kolego!!

Na jakim Ty swiecie zyjesz???!!

Czy choc raz kupiles jakies  auto zostawiajac uzywane w rozliczeniu??

Taką opcje stosuja Ci co z kasa nie wiedza co robić ,bo ceny jakie sa oferowane za pozostawione auto uzywane w rozliczeniu  sa smiesznie niskie !

Taka opcja musi gwarantować szybka sprzedaż pozostawionego w rozliczeniu auta ,dlatego oferowane ceny rozliczeniowe nie wiele roznia sie od cen lombardowych.

Tak  samo co uparcie twierdzisz ,ze benzynowych X-traili  nie mozna kupic bo kazdy ich własciciel jeździ ,cieszy sie i nie chce sprzedac.

A prawda jest taka ,ze benzynowych X-traili jest mało bo był i jest na nie  znikomy popyt i producent na rynek wprowadzał i wprowadza nadal  tyle ile moze sprzedać  a nie po to aby stały na placach i rdzewiały!

To ,ze diesli jest wielokrotnie wiecej i proporcjonalnie jest tez wieksze nimi zainteresowanie wynika z prostego załozenia:dieslem jeździ sie po prostu dłuzej i taniej niz takim samym X-trailem z silnikiem benzynowym.

Edytowane przez piotrek3
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego!!

Na jakim Ty swiecie zyjesz???!!

Czy choc raz kupiles jakies auto zostawiajac uzywane w rozliczeniu??

Taką opcje stosuja Ci co z kasa nie wiedza co robić ,bo ceny jakie sa oferowane za pozostawione auto uzywane w rozliczeniu sa smiesznie niskie !

Taka opcja musi gwarantować szybka sprzedaż pozostawionego w rozliczeniu auta ,dlatego oferowane ceny rozliczeniowe nie wiele roznia sie od cen lombardowych.

Tak samo co uparcie twierdzisz ,ze benzynowych X-traili nie mozna kupic bo kazdy ich własciciel jeździ ,cieszy sie i nie chce sprzedac.

A prawda jest taka ,ze benzynowych X-traili jest mało bo był i jest na nie znikomy popyt i producent na rynek wprowadzał i wprowadza nadal tyle ile moze sprzedać a nie po to aby stały na placach i rdzewiały!

To ,ze diesli jest wielokrotnie wiecej i proporcjonalnie jest tez wieksze nimi zainteresowanie wynika z prostego załozenia:dieslem jeździ sie po prostu dłuzej i taniej niz takim samym X-trailem z silnikiem benzynowym.

Nie przesadzaj. Ja swojego X kupiłem właśnie zostawiajac w rozliczeniu poprzednie auto u dilera. Przez dwa tygodnie nie mogłem sprzedać poprzedniego auta ( z pl salonu, 4 letnie, serwisowane, bezwypadkowe, bogato wyposażone, przebieg 50kkm ). Przez ten czas odebrałem JEDEN telefon z oferta kupna, śmieszna to mało powiedziane. Diler Nissana dał mi więcej. No i wygoda. Jedziesz jednym wyjeżdzasz drugim. A jechać musiałem daleko bo aż 700km

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Ja swojego X kupiłem właśnie zostawiajac w rozliczeniu poprzednie auto u dilera. Przez dwa tygodnie nie mogłem sprzedać poprzedniego auta ( z pl salonu, 4 letnie, serwisowane, bezwypadkowe, bogato wyposażone, przebieg 50kkm ). Przez ten czas odebrałem JEDEN telefon z oferta kupna, śmieszna to mało powiedziane. Diler Nissana dał mi więcej. No i wygoda. Jedziesz jednym wyjeżdzasz drugim. A jechać musiałem daleko bo aż 700km

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Audi szóstke tez miałem w idealnym staniem z pełnym serwisem od poczatku do końca.Jak wstawiłem ogłoszenie w internet o sprzedaży to i dziwo pierwszy telefon był nawet nie godzine po ukazaniu się ogłoszenia i to z salonu Audi z checia odkupu.

Ucieszyło mnie to pojechałem na omowiona spotkanie ale bedac juz na miejscu   zaproponowano mi cene odkupu taką  ze powiedziałem im pare mocnych słów i wróciłem do domu.

Na trzeci dzień od wstawienia ogłoszenia przyjechał do mnie kupiec przeszło 300 km ,przejechał sie Audi,sprawdził auto  ,dokumenty i zadowolony nim odjechał płacąc za nie 15 tys.zł wiecej niz dawał Autoryzowany Diler Audi.

 

To ze Ty moze dostałes od dilera wiecej niz proponował prywatny kupiec jest ewenementem i na pewno musiało być tzw. "drugie dno" bo NIGDY i nigdzie cena za auto pozostawione w rozliczeniu nie jest lepsza od ceny rynkowej czy realnej wartości danego auta.

Być może Diler wiecej zarobił na  nowym aucie niz przy normalnej sprzedaży -bo nie ma takiej opcji aby cena przy odkupie auta była wyższa niz rynkowa.

Zawsze jest duzo niższa aby gwarantować szybka sprzedaz tego auta a nie żeby stało,zajmowało miejsce  i rdzewiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz telefonów bo klienci dzwonią do ofert tańszych z mniejszym przebiegiem, czyli do profesjonalnych handlarzy. Ty piszesz prawdę albo półprawdę a oni kłamią dwukroć mocniej. Jak przyjdziesz i stwierdzisz kłamstwo to zaproponują Ci inny model, nie uda się to trudno. Podstawowa zasada: nie muszę sprzedać, a Ty musisz. Tej oferty, której szukają ogarnięci rynkowo kupcy (czyli ja he he) to właśnie autka oddawane w rozliczeniu. Nie musi Ci się to podobać ale tak jest. Nie wiesz tego bo dzieje się to poza Tobą. Ludzie zajęci czymś innym niż zajmowanie się jak My autami mają w d*pie ich ceny. Zajmują się raczej zarabianiem hajsu. Przyjmują, że tyle kosztuje i za tyle biorę. "Odkupią ode mnie? ok. wypas". Nie mówię, że robią dobrze, nawet lepiej, niech żyją w niewiedzy. (Pete ok?)

Ja tego szukam ergo ofertę z forum.

Jedyna alteropcja to jazda po autko samemu. Życzę powodzenia, mam rodzinę w Holandii i dotąd nie znaleźliśmy nic dobrego jednak. Są zwyczajnie za drogie...

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czasem bywa, że nie ma telefonów zbyt dużo. Dwa tygodnie to bardzo krótko jak na sprzedaż samochodu. Ostatnio jak sprzedawałem samochód to ponad 2 miesiące zainteresowanie było minimalne, a potem trzy osoby chciały kupić nawet bez sprawdzania.

Ba..

Jak może byc inaczej kiedy np.w tym roku do Polski będzie sprowadzony dobry milon uzywanych samochodów.

Teraz samochód w najlepszym ,mozliwym stanie, z niskim przebiegiem ,bezwypadkowy ,wszystko udokumentowane wystawiony za możliwie najnizszą cene rynkową nie sprzeda sie na pniu.

Do tego trzeba po prostu przywyknąc i cierpiliwie czekac bo jest jak w przysłowiu,że : "Każda potwora znajdzie swego amatora".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan wprowadza w swoim flagowym crossoverze X‑Trail nowy silnik wysokoprężny o zwiększonej pojemności.

Samochody z 2-litrową jednostką można zamawiać już teraz – pierwsze egzemplarze dotrą do klientów na początku przyszłego roku.

 

 

http://www.motofakty.pl/artykul/nissan-x-trail-nowy-silnik-w-ofercie.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy czyli stary poczciwy 2,0 dci, który od początku powinien być dostępny.

No ale marketing. W końcu nowy silnik :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy czyli stary poczciwy 2,0 dci, który od początku powinien być dostępny.

No ale marketing. W końcu nowy silnik :D

Nareszcie! Pewnie sprzedaż nie szła na zakladanym poziomie z silniczkiem 1,6 więc poszli nareszcie po rozum do głowy.

P.S.

Zeby on jeszcze  swoim wygladem  był bardziej oryginalny- aby dalo sie go odrózniac na ulicy z odległości wiekszej niz 10m od innych bulwarówek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą był  :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będziemy wiedzieć kto zajumał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz będziemy wiedzieć kto zajumał :D

To moja wina, połączyłem go z zapytaniem z podforum T31 i nie zauważyłem że został tam przeniesiony.

Ale już wrócił na  miejsce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był zamach. Trzeba to zbadać czyli powołać specjalną komisję z ekspertami z katedry łąkarstwa w Ułan Bator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro już przy porządkach przedświątecznych jesteśmy to proponuje ODPIĄĆ kilka tematów które są raczej nieaktualne i nie bardzo używane zwłaszcza w dziale Xtrail...  

 

Integracja terenowa NKP - dział Terenowe dla wszystkich !!  

Kalendarz i fotokonkurs 2016.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga, choć integracja jeszcze zostanie ;)

Za to poleci coś innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna uwaga, choć integracja jeszcze zostanie ;)

a po co? temat ma 2 lata... jak będzie jakaś świeża to wtedy przypniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć, nie wiem gdzie to napiszę tuataj ;).

 

W moim T30 jest włączone "selektywne" otwieranie drzwi. Jedno pstryknięcie na kluczyku to otwiera drzwi kierowcy, drugie dopiero otwiera resztę.

 

Jak to wyłączyć aby zawsze otwierał wszystkie na raz?

 

pisane z telefonu -mogą być błędy, przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim,

 

Poczytuje juz forum od jakiegos czasu, ale w mysl zlotej teorii jak nie masz nic madrego do powiedzenia to milcz szlachetnie, nie udzielalem sie tu zanadto.

Czasu mam ostatnio troche wiecej dlatego relacja z moim XTrailem sie poprawila.

Ba, udalo mnie sie nawet spotkac z Bartezm, ktory pokazal mi swoje cacko, kapnal sie moim i na koniec przewiozl mnie po lokalnych pagorkach.

Pare dobrych rad dostalem, wiec wiem za co brac sie w pierwszej kolejnosci. Ale najwazniejsze jest to, ze w moim dosc mlodym zwiazku z XT znow pojawila sie iskierka porzadania i milosci gdyz dzieki krotkiej sesji na pagorkach przekonalem sie ze to auto potrafi cos wiecej niz wozic wozek dla dziecka w bagazniku ;)

Tak wiec, Bartezm raz jeszcze dziekuje za poswiecony czas i tak jak slusznie mnie napomniales, w koncu cos tu napisalem ;))

Biore sie za naprawe ICka, a pozniej juz polecimy z tylnimi amorami i zawieszenie +2" na podobienstwo Twojego kocora.

Przy okazji pozdrowienia dla wwzystkich uzytkownikow forum.

Edytowane przez ckycky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam po kiego grzyba oni wymieniają rdzeń w IC.... problem wycieku to problem połączenia (prasowanego) między rdzeniem a korpusem. A jak by obciąć to prasowanie i po prostu obspawać stary rdzeń??? Znajdź spawacza alu w szczecinie - jak coś to mam swojego IC do testu. 

Myślę że za wspawanie spawacz nie weźmie więcej jak 100zł... jeśli będzie tak samo to po co przepłacać...

 

ps

cały IC uniwersalny można kupiś za 200zł... to czemu rdzeń i przeróbka do Xa jest taka kosztowna? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bede u nich w tym albo przyszlym tygodniu. Znaja sprawe XT, wiec poslucham ich opini na ten temat i wtedy podejme decyzje.

A to nie jest tak, ze jak go sie zaspawa, to wtedy nie mozna go otworzyc i przeczyscic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...