Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK- dyskusje na różne tematy


LeonMP
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Bartezm, pytanie czy wymieniają, czy tylko tak twierdzą a właśnie robią to co zasugerowałeś. Choć sprawa nie jest do końca taka prosta bo po zaspawaniu zbiornika z płytą sitową zaczyna lecieć na połączeniu rurek z płytą sitową.

@ckycky, tego się nie otwiera bo to jest zaprasowywane i później już tak nie zacisniesz.

Edytowane przez nysska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie: czy sterowanie radiem i tempomatem na kierownicy oraz sterowanie szybami w drzwiach powinno mieć podświetlenie? (u mnie nie ma, więc pytam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bartezm, zaciski hamulcy malowales lakierem w sprayu po oczyszczeniu czy piecowo albo proszkowo? jesli drugim sposobem jakie koszty?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyszczenie: wiertarka ze szczotką drucianą (materiał własny)

malowanie: pędzelek - 2zł

hammerite: http://allegro.pl/hammerite-mlotkowy-czerwony-tleniony-na-rdze-0-25l-i6662361293.html 

całość - ok 25zł materiały + 2 roboczogodziny na kpl. 

Trwałość... 3 lata 

Na wiosnę (to będzie już czwarty rok) - myślę o odświeżeniu 

Edytowane przez Bartezm
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi ale przy myciu - myjka ciśnieniowa usuwa wszelki brud a zaciski wtedy świecą się jak psu jajka na wiosnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi ale przy myciu - myjka ciśnieniowa usuwa wszelki brud a zaciski wtedy świecą się jak psu jajka na wiosnę

Mialem kiedys malowane tak samo w Corolli. W dobrej kondycji byly 3 lata. Pozniej pojawialy sie bable rudej...

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

@Bartezm, pytanie czy wymieniają, czy tylko tak twierdzą a właśnie robią to co zasugerowałeś. Choć sprawa nie jest do końca taka prosta bo po zaspawaniu zbiornika z płytą sitową zaczyna lecieć na połączeniu rurek z płytą sitową.

 

@Nysska to jakie proponujesz rozwiazanie?!

Edytowane przez ckycky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Faktycznie proste :thumbsup: . Jeszcze jest przykład z deską przywiązaną do koła, ale to trza znaleźć gdzieś na forum Terrano albo Patrol... , ale mi się nie chce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i słusznie dzień lenia zobowiązuje, deska przywiązana do koła tylko jak wyrwie to może kuku zrobić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to faktycznie działa. Kurczątko, dla Ciebie Kuba poszukam tego :P


Wcześniej znalazłem na YT 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koledzy staje przed trudnym wyborem. Grand vitara 2400 Premium 2011/2012 pierwsze ręce chyba 60 tysięcy przebieg rodzina vs nowy sx4scross 1600 (bezkluczykowy 17 cali laczki alu). Cena gv=50000 a scross=70000. Co wybrać? GV ma lekkie otarcie z boku i wgnieciony zderzak, czeka mnie teraz AC opony lato i wymiana olejów w 4x4, antykorozja na spód full, scross ma 3 lata gwarancji. Auto dla kobitki priorytet bezpieczeństwo i bezawaryjność. t30 zostaje jako wybór master.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Może alternatywnie chcesz QQ 1.5 dci 2009 80kkm przebiegu, bezwypadkowy, od pierwszego właściciela?

Tiaa, Kari i diesel :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Pana... to jest diesel bez DPF'a! Ostatni wypust!

Tylko że Kari boi się diesla jak Cyganki :D;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hee hee racja Thundy. I jeszcze 1.5dci panewkowicz uuuuuuuuu. To nie ze mną. Rotfl :warning::wave::argue:


Proszę Pana... to jest diesel bez DPF'a! Ostatni wypust!

dziękuję jednak wiem, że to dobra oferta. Ale mam już pewniaków, tylko muszę wybrać.

Edytowane przez karibox1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy staje przed trudnym wyborem. Grand vitara 2400 Premium 2011/2012 pierwsze ręce chyba 60 tysięcy przebieg rodzina vs nowy sx4scross 1600 (bezkluczykowy 17 cali laczki alu). Cena gv=50000 a scross=70000. Co wybrać? 

nowy to nowy ale z drugiej strony po wyjezdzie za brame dealera traci c. 20% wartosci

GV jest chyba bardziej z zacieciem SUVa a SX wyglada na miejskiego crossovera, zapytaj kobitki co woli

 

BTW w moim miescie jest sprzedawca posiadajacy auta z windykcji, przyznam ze zanim kupilem swoje, czesto tam zagladalem bo ma niezla oferte

auto 2-3 letnie to dobra relacja ceny do zuzycia (oczywiscie znana historia serwisowa, auta od krajowych dealerow)

 

pozdrawiam

Edytowane przez borge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny i przydatny sposob kiedy padnie akumulator i nie ma  kto pchac auta czy pociagnąć i brak kabli rozruchowych:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...