Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Padła klima J11


Miras
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Eee. A ja nie.
Tzn nie wiem jak będzie z nissanem.
Widzisz że Jacko ma się dobrze w ASO.;-;-)

Ja mimo że miałem fiata wcześniej z którym miałem przeboje na początku znowu kupiłbym fiata gdyby mieli większe samochody w ofercie .
Ale nie mają więc jest nissan. Na mazdę nie patrzyłem .
ASO nie każe jest takie samo.
A nawet pracownik.
U mnie jeden powiedział że nie da się nic zrobić z BT.
Inny od razu zalecił wymianę.
Ot i masz jakość obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

także jeździłem fiatami i mógłbym jeździć nadal- ale nie maja nic w ofercie...no dobra, był na tapecie Jeep Compass, ale o wiele droższy.

Teraz jeżdżę QQ za stówę i....owszem, skok technologiczny jest duży (kamery, radar, keyless, światła led itd) ALE jakość "plastików" w NICZYM nie jest lepsza od Fiata, ba! śmiem twierdzić, że mój ostatni Fiat Bravo II miał lepszej jakości "plastiki"- przede wszytskim wszytsko jest cieńsze- blacha, plastiki- nawet zderzak...

Niestety widać, że QQ jest autem MEGA masowym...jest poprawny, ale tylko tyle...

 

Edytowane przez Pavllo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdze znów.
Miałem crome.
Dla mnie rewelacja.
Oprócz kamery w niczym nie ustępuje.
Nawet dziś po 10 latach od produkcji.
Ale Croma to akurat " półka passata hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klima działa. Dla odmiany nawiew zaczął świrować. Jechałem w niedzielę 700km. W tym czasie nawiew ustawiony był na minimum. Automat wyłączony. Na wyświetlaczu palił się tylko pierwszy kwadracik. Sam nawiew co jakiś czas włączał się na maksymalnie obroty na kilka kilkadziesiąt sekund. Na wyświetlaczu zmian nie było. Nic z tym się nie dało zrobić. Strasznie to irytujące. Dziś działa bez zarzutu. Mieliście takie cuda, jak sobie poradziliscie.

Jutro jadę na serwis, ale jak ich znam to nic nie zrobią tylko stwierdzą, że wszystko jest ok. Oczywiście do czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie coś musiało być na rzeczy,bo mają wymieniać cały kombajn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Parassite napisał:

Klima działa. Dla odmiany nawiew zaczął świrować. Jechałem w niedzielę 700km. W tym czasie nawiew ustawiony był na minimum. Automat wyłączony. Na wyświetlaczu palił się tylko pierwszy kwadracik. Sam nawiew co jakiś czas włączał się na maksymalnie obroty na kilka kilkadziesiąt sekund. Na wyświetlaczu zmian nie było. Nic z tym się nie dało zrobić. Strasznie to irytujące. Dziś działa bez zarzutu. Mieliście takie cuda, jak sobie poradziliscie.

Jutro jadę na serwis, ale jak ich znam to nic nie zrobią tylko stwierdzą, że wszystko jest ok. Oczywiście do czasu. 

U mnie coś podobnego działo się dwa razy,ponad rok temu,klimatronik zaczął żyć własnym życiem.Zgłosiłem to na przeglądzie ale powiedzieli mi,że komputer nic nie pokazał,jak na razie mam z tym spokój,działa normalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan connecting people. 

Jestem tak często w ASO, że już wszystkich tam znam. Czuję się u nich jak w domu. Tylko gorzałki jeszcze z nimi nie piłem. Nadrobię to i to niedługo ;) 

Padł wzmacniacz klimatyzacji. Czekam na decyzję czy obejmą to przedłużoną gwarancją. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w Zielonym Zaułku też mają gablotę dla swoich??? :D

Co to za wzmacniacz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JACKO29 napisał:

To w Zielonym Zaułku też mają gablotę dla swoich??? :D

Co to za wzmacniacz???

Moduł - sterownik klimatyzacji. Naprawa w ramach gwarancji rozszerzonej. Czas oczekiwania (Amsterdam) na sprowadzenie 2 tygodnie. 

Jak wchodzę na salon już z daleka witają mnie z imienia :lol:

W innym wątku pisałem o utracie zaślepki haka holowniczego z tylnego zderzaka. Jakie moje zaskoczenie było - w ASO taniej niż na necie coś niewiarygodnego:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Parassite napisał:

W innym wątku pisałem o utracie zaślepki haka holowniczego z tylnego zderzaka. Jakie moje zaskoczenie było - w ASO taniej niż na necie coś niewiarygodnego:rolleyes:

a czy o tym już nie wspominałem? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parassite podziwiam Cię :) Ja bym tam nawet samochodu nie oddał na umycie  :laie_67: nawet tego nie potrafili dobrze zrobić wydając auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki offtop odnośnie mycia. Czym oni myją i odkurzają samochody w aso? Bo jak byłem na naprawie gwarancyjnej w styczniu to mi tak pięknie umyli, odkurzyli auto i przetarli wnętrze tak, że wydawało mi się, że auto jest nowe. Nigdy się mi tak żadne auto po myjni nie świeciło i nigdy mi się nie udało tak auta odkurzyć by nie było ziarnka piachu ani innych paprochów w wykładzinie.

Edytowane przez tomkek1912
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,myją sprzątają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, rafsty napisał:

Parassite podziwiam Cię :) Ja bym tam nawet samochodu nie oddał na umycie  :laie_67: nawet tego nie potrafili dobrze zrobić wydając auto.

Syndrom sztokholmski - ja ich po prostu kocham :wub::laie_67:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 14 odstawiłem auto o 15,30 skraplacz wymieniony klima nabita chłodzi jak ta lala .Naprawa w ramach gwarancji rozszerzonej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie odebrałem dzisiaj moją Kaśkę.Okazało się po rozebraniu ,że wykruszyła się gąbkowa uszczelka przy parowniku,do kombajnu dostawało się lewe powietrze i cały system głupiał,zamarzał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszczelka z gąbki? Czy nissana poje...? To normalne, czy to jakaś hiper super gąbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalne.Mało tego,dowiedziałem się że czasami nowe wychodzą z fabryki bez tego detalu i dopiero po dwóch trzech sezonach  system zaczyna głupieć.

Tak do końca to nie jest zwykła gąbka,to jest uszczelka z pianki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik klimatyzacji wymieniony. Klima chodzi jak burza. I tu kilkumiesięczna przygoda z awariami winna się zakończyć. Ale to nissan :lol: zaczynam kolejny sezon więc nowa historia. Tym razem przy odpaleniu zimnego silnika z komory dochodzi wysoki dźwięk, który po chwili zanika. Odpalenie na rozgrzanym silniku nie wzbudza tegoż efektu. Wygląda to jakby pasek się ślizgał. Więc co, znowu umawiam się z ASO. 

Już nie mogę się doczekać co mi padnie jak pozbędę się tego dźwięku :jump:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ja mam pytanie na upał.
Dziś słoneczko grzeje.
Temp 30 32 st.
A u mnie klima na 24 at i 25 st na 2 biegu.
Daje 23 nic.
Dopiero 22 na ustawieniu włączył się 3 bieg.
Już ktoś wspolnial o czujniku. No ale słońce grzeje w szybę nieźle.
Zobaczcie kiedy u was zaczyna dmuchać w upale. Po kilku km jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...