Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spolszczenie nissan lcn1


Jaromega
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucasz obraz .ISO do programu do wypalania (to jest obraz płyty ze wszystkimi sektorami startowymi a nie dane po rozpakowaniu). Płyta jednokrotnego zapisu i jak najwolniejszą prędkością. Może zmień program nagrywający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 3/24/2024 at 9:27 PM, Jaromega said:

Wrzucasz obraz .ISO do programu do wypalania (to jest obraz płyty ze wszystkimi sektorami startowymi a nie dane po rozpakowaniu). Płyta jednokrotnego zapisu i jak najwolniejszą prędkością. Może zmień program nagrywający.

Tak, mam płytę CD-R, prędkośc 1 i ustawienie zamknięcia płyty. Spróbuję jeszcze raz. Po wrzuceniu do napędu wczoraj przy czytaniu wsuwało i wysuwało płytę kilka razy i wyrzucało CD error.

c720604f-45ae-498c-8bcb-c58aac9a2cc4.jpg

33ce4a2d-2d03-4f96-a143-147562db0e60.jpg

Edit: Problem okazał sie banalny. Byłem pewien, że kupiłem płyty CD-R, a to byly DVD-R. Po zakupie odpowiedniej płyty, wypaleniu z w/w ustawieniami zagrało od razu. Spolszczenie działa, mapy aktualne wgrane. Dzięki wielkie :) 

Edytowane przez Faworty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można uzyskać PIN do radia jeżeli go nie posiadam :( ? Juke 2012 system LCN1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Leszek70 napisał:

Pojechać do serwisu z dokumentami?

nie wiem, dlatego pytam :)

widzę, że są firmy, na allegro, które robią to odpłatnie. Dlatego chciałbym dopytać czy są inne sposoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, są.

Jeżeli masz książkę serwisową to chyba na początku powinien być wpisany ten kod.

Zadzwoń do serwisu i zapytaj się, może wyjdzie taniej i szybciej niż z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tak informacyjnie,

ASO 150 zł :)

Allegro 49zł

Jest jeszcze taka strona do dekodowania (ktoś ja podał na tym forum) 35zł, ale jeszcze jej nie sprawdzałem czy działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dziękuję za udostępnienie pliku ISO ze spolszczeniem, ale mam jedno pytanie. Czy można przeprowadzić aktualizację na "tzw. stole" (zasilanie 19,20 i acc 7), czy koniecznie trzeba to robić na samochodzie, gdzie wszystkie "akcesoria" są podpięte? Pytam, bo świeżo zakupiłem LCN1, a samochód wróci do mnie za kilka tygodni i chciałem sobie wszystko wcześniej przygotować, jeżeli byłoby to możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem tego sposobu. Nie wypowiem się więc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jaromega napisał:

Nie testowałem tego sposobu. Nie wypowiem się więc.

Dzięki za odpowiedź. To poczekam na auto, żeby czegoś "nie uwalić" przez przypadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...