Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spolszczenie nissan lcn1


Jaromega
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że wystarczy zamienić tylko:
[Default]
[_ b_ 01 m]
na
[_ l_ 01 m]
i powinno działać - domyślny będzie lektor pl
Pozdrawiam.
Tak zrobiłem, to samo w innym pliku który jest folder lub dwa wyżej (ze spisem wszystkich języków), tam też jest "b", niestety nie zadziałało.

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
W dniu 11.08.2021 o 13:14, Jaromega napisał:

Najprościej poprzez dysk Google wysłać prośbę o udostępnienie. Staram się w miarę szybko udostępniać. Pozdrawiam.

Witam. Podpinam się pod tą prośbę. Poproszę o spolszczenie i nowe mapy. I jeszcze jakieś info krok po kroku jak to zrobić. Z góry dziękuję.

mirzet67@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2022 o 20:11, Jaromega napisał:

Kolego: czy mógłbyś wyjaśnić/rozszerzyć ten skrót myślowy powyżej?

Zacznę od tego, że dziękuję za udostępnienie plików. Mam mapę v11 (zresztą udostępniam ją zainteresowanym z tego forum). Oczywiście NIE udostępniam CID - kopia działa tylko na spolszczonym systemie a to po to, by jakiś typ nie zakupił kilkunastu kart z określonym CID zgodnym i handlował na portalach. Spolszczenie też udostępniam za free. O co chodzi z dokładnością proponowanego przez Ciebie pliku mapy. Jeżeli bazuje on na NC3 v6 to na moim terenie jest aktualna na rok 2017 (obwodnicy Kołbieli brak)? Jestem laikiem, ale mówiąc o bazie masz na myśli bazę Poi czy bazę map? Sorry ale trochę się pogubiłem. Testowałeś mapy z NC3 v6 na NC1? Tego przyznam nie próbowałem. Wiem, że mapy NC1 używane są w WV z przeróbkami. Proszę rozjaśnij mi to. Pozdrawiam. Jarek

Wielkie dzięki za spolszczenie. Niestety map nie mogę pobrać po kliknięciu w link wyświetla się ERROR.

Proszę o pomoc. mirzet67@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jaromega napisał:

Poszło na PW.

Wielkie dzięki Jaromega za spolszczenie, które poszło z płyty jako obraz ISO, ale po pobraniu plików na kompa nie mogę ich rozpakować Win RAR em czy Zipem - zawsze woła hasło!!!

Proszę o pomoc, za którą z resztą z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MIRO napisał:

Wielkie dzięki Jaromega za spolszczenie, które poszło z płyty jako obraz ISO, ale po pobraniu plików na kompa nie mogę ich rozpakować Win RAR em czy Zipem - zawsze woła hasło!!!

Proszę o pomoc, za którą z resztą z góry bardzo dziękuję.

Powyższe dotyczy map, które nie dają się rozpakować bez hasla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jaromega" dziękuję za wszystko. Mapy weszły. Problem był oczywiście po mojej stronie - chciałem szybko! Hasło -kopiuj -wklej. no i nie poszło. Po wprowadzeniu ręcznym poszło wszystko.

Raz jeszcze wielkie dzięki. Teraz pozostało przetestować.

Pdzdrawiam gorąco, Jesteś wielki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.01.2023 o 21:12, Jaromega napisał:

Zawsze udostępniając archiwum podaję hasło. Patrz na PW. Pozdrawiam 

Te mapy v12 mają już punkty POI z radarami?

Edytowane przez jurekogurek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaromega również podłączam się do prośby (spolszczenie + nowe mapy).


Dziękuję serdecznie.

email: projekt-k@wp.pl

Edytowane przez panjabba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2020 o 21:28, Jaromega napisał:

Witam kolegów. Może ktoś jest zainteresowany spolszczeniem lcn1? Posiadam płytkę .ISO że spolszczeniem i podzielę się nią. Procedura polega na umieszczeniu płyty w czytniku i potwierdzeniu chęci zmiany softu. Po ok. 20 minutach system uruchomi się z logiem nissan i poprosi o kod. Wpisujemy i potwierdzamy. Tyle. Z tego co sprawdzałem nie ma problemów z Cid kopii wykonanej na własny użytek. Pozdrawiam wszystkich.

Dzięki wielkie, jak będzie chwilka do zabawy, to zainstaluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem nowym userem i od tygodnia właścicielem Nissan Qashqai+2 z 2010 roku (benzyna 4x4).
Nawigację mam prawdopodobnie oryginalną od nowości. Auto ściągnięte z Holandii.
Mam kilka pytań dla speców w temacie. Będę wdzięczny za poświęcenie chwili czasu.

1. Tak naprawdę nie wiem jaką mam wersję nawigacji. Prawdopodobnie jest oryginalna więc zakładam, że NC1, ale ani nigdzie w ustawieniach, ani na panelu czy na karcie nie znalazłem jakiegoś oznaczenia tego. Da się to jakoś sprawdzić? Na karcie z mapami (niby oryginalnej z logo Nissana) też nie ma żadnego oznaczenia tylko informacja, że to jest MAP DATA 2008 NAVTEQ ROBERT BOSCH GmbH i że może być używana tylko w  Nissan Connect.

2. Na instrukcji do QQ mam zapisany jakiś kod 4cyfrowy. Niestety, nie jest on wpisany w miejscu na kod do radia bo wtedy nie miałbym takiej zagwostki. Po przekopaniu wątku wiem już, że po aktualizacji potrzebny będzie kod do radia - czy da się jakoś sprawdzić, czy ten kod, który posiadam jest poprawny? Jeśli nie podam kodu to zblokuje mi się radio/nawigacja i będzie klops - co wtedy?

3. Pana @Jaromega poprosiłem już o udostępnienie spolszczenie na e-maila krzysiek.swdn@gmail.com - będę wdzięczny.

4. Prosiłbym też Panan @Jaromega o udostępnienie linku do najnowszych map. Według wątku sprawdzone to v11 ale ostatnie wpisy mówiły już coś o v12 więc jeśli ma Pan je sprawdzone to też poproszę.

Mam nadzieję, że nie zabrałem za wiele czasu choć pewnie dla speców w temacie te pytania są amatorskie.
Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie tego wątku masz zdjęcie, jak wygląda jednostka NC1 (czyli nissan connect).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2020 o 18:23, Jaromega napisał:

A tak wygląda panel zmiany języka. Nawet karta sd z mapami pod kolor podświetlenia

IMG_20201119_181847.jpg

Jeśli to jest NC1 i różni się wizualnie od NC2 i NC3 to faktycznie mam taki sam. Dzięki!
 

20230208_195502.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...