Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Spolszczenie nissan lcn1


Jaromega
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Witam :) Rozumiem że jak wrzuciłem wszystkie 6 części v12 w jeden folder i kliknąłem odpakuj - wpisałem hasło to już się wszystko odpakowało. Teraz mam zabrać kartę sd/microSD 8gb i wgrać to 5,5GB na nią? Wgrać w folderze v12 czy luzem tą zawartość folderu? a odnośnie spolszczenia to musi być to nowa płyta jakaś konkretna, czy dowolne CD-R ze sklepu? Oczywiście dziękuję @Jaromega za udostępnioną zawartość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do katalogu głównego karty przekopiować folder cryptnav i plik prod.info

Płyta cdr jednokrotnego zapisu, wypalić na niej obraz .ISO i po sprawdzeniu do czytnika w lcn1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może mi ktoś pomóc? Co robię nie tak? Chciałem wgrać spolszczenie, dlatego wypaliłem płytę i umieściłem w napędzie - pojawił się taki komunikat?

20230311_111044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.03.2023 o 11:49, Piotur napisał:

Witam. Czy może mi ktoś pomóc? Co robię nie tak? Chciałem wgrać spolszczenie, dlatego wypaliłem płytę i umieściłem w napędzie - pojawił się taki komunikat?

20230311_111044.jpg

Błąd odczytu płyty:

1. Źle nagrana płyta (instrukcja),

2. Nagrana w nieodpowiednim formacie.

3. Uszkodzona płyta lub czytnik kończy żywot.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. W pierwszej kolejności chciałem podziękować za pliki spolszczenia i mapy koledze z forum.Proszę też o informację jaką  w nawigacji pokazuje wersję mapy przy mapie v12. U mnie końcówka nazwy wersji mapy to I.O v4???? To jest najnowsza mapa? Bo po wglądzie w samą mapę to widzę że nie jest aktualna względem mojej okolicy. Co do samego przebiegu spolszczenia to było tak jak mówili poprzednicy ale chciałem coś dodać od siebie odnośnie lokalizacji auta po tym zabiegu. Faktycznie pokazuje że znajdujemy się w Niemczech. Długo czekałem aż złapie sygnał i pokaże prawidłową lokalizację i się nie doczekałem. Radio przywrócone do ustawień fabrycznych itp i nic. Aż w końcu pomyślałem że może to jest jak z czujnikiem ciśnienia w oponach dopóki nie pojedziesz to nie pokaże aktualnego ciśnienia i się nie myliłem. Wystarczyło przejechać ok 200m i od razu pokazało aktualną lokalizacje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podpinam się z prośbą. Poproszę o spolszczenie i nowe mapy żeby żona d*py nie truła że auto złe kupiłem.... I jeszcze jakieś info krok po kroku jak to zrobić :) Z góry dziękuję.

kamilwardak0@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak coś pójdzie nie tak i np zablokuje /zawiesi się cd, to trzeba rozbierać radio?

Pytam ponieważ takie hocki klocki musiałem robić w antarze.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będziesz pierwszy. Trzymaj się instrukcji. Jeszcze nikt na forum nie chwalił się, że uceglił ten sprzęt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jaromega napisał:

To będziesz pierwszy. Trzymaj się instrukcji. Jeszcze nikt na forum nie chwalił się, że uceglił ten sprzęt. 

No bo nie byłoby czym tu się chwalić.

BTW: Radio spolszczone (dzięki za soft), niestety mapa V12 nie działa, pokazuje komunikat "Używaj oryginalnych map NISSAN" czy coś w tym stylu.

Kopia zrobiona micro SD 32Gb+adapter SD format FAT32. Może w tym leży problem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MicroSD i adapter to nie problem. Obstawiałbym format (.fat32 musi być a Windows domyślnie robi .exfat, albo zawartość karty nie jest zgodna ze wzorcem: w katalogu głównym karty ma być folder cryptnav i plik prod.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bardzo proszę o spolszczenie lcn1 i link do map. uzdronet@gmail.com. Pozdrawiam.

 

Edytowane przez fantek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fantek napisał:

 

Bardzo proszę o spolszczenie lcn1 i link do map

 

Link jest podany, wystarczy przeczytać temat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, cezzar1 napisał:

Link jest podany, wystarczy przeczytać temat. 

Ale po kliknięciu w link mam "Brak dostępu". Klikałem w "Poproś o dostęp" ale nic nie przychodzi na e-mail.

Ok., niebyło tematu, już sobie poradziłem. Spolszczenie + mapy v12, wszystko hula.

Edytowane przez fantek
rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję @Jaromegaza dostęp do spolszczenia i map.

Mam jeszcze pytanie co do map. Czy na kartę SD mam zgrać oryginalne mapy, a potem dograć / zamienić je na pliki z udostępnionego folderu.

Czy wystarczy wrzucić pliki na kartę SD i będzie OK.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup nową 8gb, koniecznie sformatuj na .FAT i przenieś do katalogu głównego karty folder cryptnav i plik prod.info. Nie kombinuj z nadpisywaniem plików bo czasami głupoty się robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
On 2/9/2023 at 6:50 PM, Jaromega said:

Spolszczenie z plyty dziala miodzio, niestety jesli chodzi o lektora to gada glupoty, tak jakby czytala inne komunikaty niz powinna.

Ktos mial taki problem?
Formatowalem karte i wgrywalem pliki z tego drive bez zadnych modyfikacji, ale problem jest ciagle ten sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

ostatnio zaktualizowałem mapy do v12. (co prawda z innego źródła ale wszystko wygląda ok, łącznie z lektorem). Moja aktualna wersja to:

MapVersion: sd2-GENH_EU_J.A v4

Czy po wgraniu v12 także wasze radyjko pokazuje taką wersję?  Chciałbym się porostu upewnić, czy jest to faktycznie najnowsza możliwa mapka :).

PS.  Macie jakieś informacje nt. v13? Czy w ogóle będzie coś takiego?

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...