Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przewody i świece


Gość NismO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przede wszystkim musisz miec swiece ngk ,do gazu sa one super, a przewody to jak przewody nie oszukujmy sie panowie, za dobre przewody nie ngk czy jp, trzeba zaplacic 150zl w gore boscha i masz na nie gwarancje, a kupisz ngk trozke dostana wody deszczowej,czy jp,nippartsa, i sa juz do dupki,wiem bo przewody juz pare razy wymienialem , i oddawalem nawet na gwarancje, i wlasnie te ngk reklamowalem raptem po 2 miesiacach,teraz mam przeowdy jakies inne podobno japonskie,i narazie jest dobrze, samochodem robie na lpg 2000-3000km miesiecznie, wiec musi to u mnie na gazie dobrze pracowac, zero szarpania, czy strzelanai na gazie, najlepeij raz kupic dobre oryginalne przewody i miec spokoj na pare latek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie kable NGK pasują do silnika SR20DE High Port z Primery P10GT? Nigdzie nie mogę znaleźć dedykowanych kabli do tego silnika. Na stronie NGK też nie podają. Ewentualnie inne niż NGK, byle bardzo dobre kable. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia czym się różnią, widzę że są to wszystkich modeli, a do tego co szukam to nie ma na liście. Z faktu że nie wymieniałem jeszcze kabli, a będę się za to zabierał chciałem się dowiedzieć, które odpowiednie/najlepsze i przede wszystkim żeby pasowały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość LeszekSKC

Witam. A moze mi ktos powiedziec jak wygladaja kable bosha ?? bo chcialem wstawic boscha i niby kupilem ale wydaje mi sie ze nie sa to kable boscha tylko jakiejs innej firmy. Na kablu jest napisane tylko "suppressed iso 3808" nic wiecej. Mysle ze Bosch zrobilby swoje logo co nie ??;/ moze ma ktos fotke kabli boscha. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię nawet lepiej niż powiedzenie ci jak wyglądają kable Boscha :diabel2: .

Posiadam w swojej primerce kable Boscha zakupione w Bosch Sevice poniżej zdjecie może ci w jakiś sposób pomoże Pozdrawiam :D

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c978c52fa9e42372.html :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MISIU-BISI

a ja miałem 2 japońce i w obu stosowałem janmory-niebiekie-kupione ze strony producenta, w obu autach sprawowały sie bez najmniejszych problemów-oba auta byłe zasilane lpg-cena przystępna i wg mnie jakość bardzo dobra- kolega miał je w mazdzie 323 na gazie i też nie narzekał,tylko stanowczo nie kupować kabli JC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Miałem oryginały do 190 k i profilaktycznie postanowiłem wymienić na nowe takie do gazu :) . Wybór padł na janmory niebieskie te do gazu. Efekt - odrazu po wymianie zaczęły pływać wolne obroty.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zakupiłem przewody Sentech było ich 5 sztuk. Niestety nie mogę znaleść u mnie pod maską (GA16DE) gdzie jest ten 5 - któtki. Proszę o poradę bo już nie wiem czy ja jestem ślepy czy firma bez potrzeby dorzuca 1 przewód. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez przymierzam się do kupna przewodów,oryginały przelatały ponad 220 tys,pora na zmianę,własnie zastanawiam sie nad janmor(najtańsze),syntech,bosch,ngk, i beru,te ostatnie najbardziej mnie przekonują,czekam na wypowiedzi użytkowników,dodam że autko nie posiada instalacji LPG

Pozdrawiam

i jeszcze jedno,która z firm idzie na pierwszy montaż pod logo nissan,może ktoś się orientuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupilem sentech na allegro za okolo 100 zl i do tego nowe swiece bo lepiej wymienic odrazu jedno i drugie. tez mam gaz i jak narazie zrobilem na tych przewodach ponad 10tys i wszystko ok. ale sa tacy coo rowniez nazekja ja mysle ze to zalezy jak trafisz bo moga byc jakies wadliwe itd.

no wiadomo ze ngk do gazu beda najlepsze ale cena tez jest spora a janmory odpusc sobie

moja rada to sentech albo ngk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem kable jc tydzien temu. niby wszytsko fajnie ale. jedna fajka wyskakuje mi cały szas ze swiecy. znaczy nie tak ze gubi iskre ale nie przylega do pokrywy zaworów tak jak pozostałe trzy fajki przewodów. zastanawiam sie co z tym srobic. chyba nozykiem podtuninguje te gumki co tam sa. wczesniej tez były przewody jc załozone w nim i było ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

tu numer z katalogu SENTECH:

http://www.sentech.pl/index.php?wiaz=2618

a tu w aukcji napisany jest chyba numer katalogowy SEIWA:

http://www.allegro.pl/item756050711_przewody_zaplonowe_nissan_almera_primera_sunny.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy masz bardzo wypalone czy nie. Jak podczyścisz i bedą duże wżery to zmień a jak nie to możesz śmigać.Choć jak zmieniasz kable wartałoby zmienić i kopułkę z palcem jak masz stare..koszta jakoś przeżyjesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adek19, gdzie zamawiales?

Niedawno widzialem na Alle... w dobrej cenie ale teraz nie ma nic do P10 a chce wlasnie tez Sentech.

 

 

No i jeszcze jedna sprawa odnosnie dlugosci przewodow w katalogu Sentech najkrotszy do P10 GT ma 38cm a moj (Oryginalny NISSAN)ma 27.

Edytowane przez SpikE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...