Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki Gazowe do podnoszenia maski silnika.


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet jutro może być do wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mu pomysł zakiełkował z elektryczną tylną klapą , teraz musi dostać zaczarowany ołówek od krasnala i........

Pokonałeś przód. Trzymam kciuki, że pokonasz również i tył. Trzebaby podpatrzeć jak to jest w nowym X-Trailu. Jakby co to już zbieram kasę na gotowy zestaw montażowy od JACKO29

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow,wow ,wow! ludziska ! wyluzujcie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie,nie mogę trafić na nikogo kto by mi powiedział jaki jest ten siłownik,tzn średnica,długość  itp,oczywiście mówimy o używkach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego...czasami sam lubię bazować na czyichś osiągnieciach,ale tylko w tedy gdy jest to podpowiedź czysto techniczna ,rozjaśniająca myśli,do reszty lubię dochodzić sam,bo sprawia mi to cholerną satysfakcję że zrobiłem coś co może mi się przydać lub komuś za niewielkie pieniążki.

Pomysł wykonania jak zapewne czytałeś(a myślę że tak było) nadszedł ze strony chińskiego producenta,ale to był tylko pomysł,do reszty mozolnie doszedłem sam,czasami z pomoca kolegów z forum.Tygodnie prób,testów,pakowanie się w koszty,siłowniki,które leżą nie wykorzystane,zniszczony materiał bo już się do niczego nie nadaje,poszukiwanie hurtowni z materiałami,sprzedaż niejednokrotnie po cenie materiału...Napisałeś dopiero pierwszy post i to od razu bardzo konkretny,bez owijania w bawełne.

Suma sumarum,uważasz mnie za takiego co z uśmiechem na twarzy poda Ci na tacy efekt swojej pracy?

Powiem od razu,nie licz na to!

 

Szanowny kolego...czasami sam lubię bazować na czyichś osiągnieciach,ale tylko w tedy gdy jest to podpowiedź czysto techniczna ,rozjaśniająca myśli,do reszty lubię dochodzić sam,bo sprawia mi to cholerną satysfakcję że zrobiłem coś co może mi się przydać lub komuś za niewielkie pieniążki.

Pomysł wykonania jak zapewne czytałeś(a myślę że tak było) nadszedł ze strony chińskiego producenta,ale to był tylko pomysł,do reszty mozolnie doszedłem sam,czasami z pomoca kolegów z forum.Tygodnie prób,testów,pakowanie się w koszty,siłowniki,które leżą nie wykorzystane,zniszczony materiał bo już się do niczego nie nadaje,poszukiwanie hurtowni z materiałami,sprzedaż niejednokrotnie po cenie materiału...Napisałeś dopiero pierwszy post i to od razu bardzo konkretny,bez owijania w bawełne.

Suma sumarum,uważasz mnie za takiego co z uśmiechem na twarzy poda Ci na tacy efekt swojej pracy?

Powiem od razu,nie licz na to!

 

Dzięki za pomoc .

 poradziłem sobie sam lecz nie myślałem że znajdzie się tyle życzliwych osób na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nas cieszy :D


Zxzx1710,są pewne rzeczy,pytania na które otrzymasz odpowiedź i pomoc.Ale też trzeba się zastanowić czego żądasz zaraz w pierwszym poście.Poza tym wcale mnie nie dziwi że sobie poradziłeś,było wszystko ładnie opisane.Więc to co wszyscy napisali i ja również to nie po to aby Ciebie zniechęcić do nas,ale dać asumpt do przemyśleń,w kontekście własnych oczekiwań.Innymi słowy witamy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek zamontowałem, działa rewelacyjnie. Nie wiem jak u pozostałych ale u mnie w J10 z rocznika 2011 Nissan wprowadził oszczędności zamiast 2 śrub jedna z prawej strony. Ciekawe ile kosztuje, zajadę do serwisu Nissana i postaram się kupić, aby było ciekawie to wezmę na nią FV

 

Jeszcze raz dzięki. Wielki SZACUN za profesjonalizm

 

nikt nie wprowadzał oszczędności - u mnie w J10 2011 jest komplet śrub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jutro zabieram się do montażu siłowników od Jacko29 i tu mam do Was pytanie:

Czy jak odkręcę śruby podtrzymujące klapę to będę musiał dokonać jej ponownej regulacji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz.Otwory w zawiasach nie są do regulacji,są pasowne.Pilnuj tylko podczas odkręcania ,aby klapa nie wyskoczyla z tych otworów,czasami ma sama tendencję do wysuwania się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem już 3 komplety (dwa w J11 i jeden w J10) - wszystkie rewelacyjnie działają już ponad miesiąc.

 

Jeszcze raz dzięki Jacko29!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamiejscowy,tylko chciał dla siebie biały komplet,a swój odsprzedał koledze,ot i wszystko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , dobra , u Ciebie jest dział projektów , rachuba,spedycja  i dział produkcyjny , a kolega ma filię i upłynnia niemalże hurtowo !

Z naciskiem na niemalże :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fergul

Nie chce Ci sugerować ale ...

 ...na "Wyspach" nie ma jeszcze dystrybutora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam nie ma , mam trzy stoiska na E bayu i co niedziela na carboocie :) 

Żartowałem , ale ja dziękuję za propozycję , nie ta dziedzina .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj jestem po przeglądzie.Mogłem się napatrzeć na zdziwione pyszczyska mechaników,jak otwarli maskę.Jeden wołał drugiego i oglądali jak to działa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JACKO29

przypuszczam ,że sam maskę otwierałeś żeby zębów sobie nie powybijali ? :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ,nie zdązyłem :D

Ale miny przednie :D


Z pierwszej reakcji chciałem sie posikać ze śmiechu, mechanik nie wiedzial czy trzymac,czy puścić,wygladało to tak jakby miał w ręku coś ciężkiego i to mu uciekało :D i łapał w powietrzu 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...