Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki Gazowe do podnoszenia maski silnika.


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tej chwili mam już uchwyty do DCi,nie ma problemu z montażem nawet dla laika.W Twoim przypadku potrzebny jest tylko klucz 13

Mam zdanie do wykonania...zestaw do nowej madzi 3...

A nie znalazł byś przypadkiem jednego zestawu do J11 1,2 DIG-T? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zestaw zamontowany, chodzi jak ta lala.

Przy okazji zaobserwowałem ciekawostkę związaną z jakością montażu naszych Qq. Otóż otwór, w który wsuwa się kluczyk łyżeczkę z nakrętką, z jednej strony jest o ok. 0,5 cm wyższy niż z drugiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Dołączam do grona użytkowników tej zacnej konstrukcji. Miło jest poczytać jak to działa u innych ale zamontować i przetestować u siebie - bezcenne. Jacko! Wielki szacun.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mooożna...reszta na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć.

Byłbym niezmiernie uradowany mogąc nabyć taki zestaw, szukałem i szukałem i już chciałem zrezygnować z dalszych poszukiwań aż eureka JEST :)

Jeśli jeszcze jest jedna szt na zbyciu to się piszę.

Do orgazmu  będzie mi brakował mechanizm składania lusterek heheh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusza.Wiadomość na PW.

Oczywiście silnik benzyna 1.6?

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kusza.Wiadomość na PW.

Oczywiście silnik benzyna 1.6?

Witam chciałbym się dowiedzieć ile taki zestawik do podnoszenia maski kosztuje ?

i jak to jest zamontowane? mam Qashqai  1,6 benzyna 2011 r .Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Byłbym niezmiernie uradowany mogąc nabyć taki zestaw, szukałem i szukałem i już chciałem zrezygnować z dalszych poszukiwań aż eureka JEST :)

Jeśli jeszcze jest jedna szt na zbyciu to się piszę.

Do orgazmu  będzie mi brakował mechanizm składania lusterek heheh ;)

Kusza jesli potrzebujesz mechanizm jestem w stanie Ci go zalatwic po pieniazkach oczywiscie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, jak w temacie podnoszenia maski w QQ ,mam 1,6 i zamontowałem jeden siłownik po prawej stronie i działa aż miło patrzeć


post-96491-0-56150200-1462024756_thumb.jpg

post-96491-0-72431000-1462024784_thumb.jpg

post-96491-0-53257100-1462024818_thumb.jpg

 

polecam

Edytowane przez tedizam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo TY! :D

A jak zachowuje się klapa? z jednym siłownikiem ,który musi mieć około 500N aby podnieść nie ugina się jednostronnie?

Klapy w Qashqaiu nie są dostosowane pod użycie siłowników,przy dwóch mocnych można zaobserwować jej pracę przy zamykaniu,a co dopiero przy jednym.Tedi ,zaobserwuj czy klapa nie zgina się podczas zamykania w jedną stronę.Jeżeli dałeś jeden siłownik ok,300N to tylko pomoże przy podnoszeniu,ale też klapa jest skłonna do opadania(w zależności ,czy te 300N jest normą,czy dali więcej gazu)

Jakbyś chciał wiedzieć coś więcej pisz na PW,zawsze odpowiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witaj JACKO29, jako dawny mechanik zamontowałem Siłownik 350N D500 POLCAR 9538AB i nic się nie wygina a klapa trzyma się extra.

post-96491-0-38124100-1462988915_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super :D Brawo Ty! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To super :D Brawo Ty! :D

Witam,

jestem zainteresowany kpl. do podnoszenia maski QQ J11 proszę o info cena i dostępność.

To super :D Brawo Ty! :D

Witam,

jestem zainteresowany kpl. do podnoszenia maski QQ J11 proszę o info cena i dostępność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lukash198212 ja zrobiłem w QQJ10, a nie wiem jaki jest rozstaw do zamocowania siłownika w J11.

doo J10 służę wszystkimi wymiarami jak by co. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przeczytałem wszystko! :P 

Wiem, że chcem :P ale jeszcze muszę się trochę wstrzymać bo za dużo gratów mam :P 

No i jeszcze czekam na odpowiedź szwagra czy też by chciał ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem zamontowałem działa za***iście. teraz częsciej otwieram maske wsumie nie wiem poco ale otwieram żeby popatrzeć jak siłowniki działją. wielkie dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do J11 jest już dostępna nowsza wersja montażu.Udało mi się wycyganić od dystrybutora FAK inne mocowania do siłowników.U mnie pracuje to już blisko 4 miesiące,działa bez problemu,nie ma jednej blachy na nadwoziu.Całość wygląda jak fabryczny montaż.

post-15221-0-37921100-1469604473_thumb.jpg

Również bez wiercenia,na istniejących otworach.

Ślad po dawnym mocowaniu(jasny brud,kurz) jest widoczny pomiedzy siłownikiem,a śruba błotnika :D

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do J11 jest już dostępna nowsza wersja montażu.Udało mi się wycyganić od dystrybutora FAK inne mocowania do siłowników.U mnie pracuje to już blisko 4 miesiące,działa bez problemu,nie ma jednej blachy na nadwoziu.Całość wygląda jak fabryczny montaż.

attachicon.gifsiłowniki J11.jpg

Również bez wiercenia,na istniejących otworach.

Ślad po dawnym mocowaniu(jasny brud,kurz) jest widoczny pomiedzy siłownikiem,a śruba błotnika :D

Witam.Ile kosztuje taki zestaw.Nissan j11 1.6 benzyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Do J11 jest już dostępna nowsza wersja montażu.Udało mi się wycyganić od dystrybutora FAK inne mocowania do siłowników.U mnie pracuje to już blisko 4 miesiące,działa bez problemu,nie ma jednej blachy na nadwoziu.Całość wygląda jak fabryczny montaż.

attachicon.gifsiłowniki J11.jpg

Również bez wiercenia,na istniejących otworach.

Ślad po dawnym mocowaniu(jasny brud,kurz) jest widoczny pomiedzy siłownikiem,a śruba błotnika :D

 

Jak z podmianką na nowy sposób montażu? Mnie się bardziej podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...