Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki Gazowe do podnoszenia maski silnika.


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wojak....:D gdybyś ode mnie wziął zestaw miałbyś czym tam wkręcić :D Mój pomysł i wykonanie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie.Nie mam dostępu do żuczka,nie wiem nawet czy jest gdzie zamocować.

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

JACKO29 siłowniki zamontowane, wszystko działa jak należy :) dzięki. Przy okazji zamontowałem też siatkę - osłonę chłodnicy - wygląda super :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

JACKO29, siłowniki już w domu.

W najbliższą sobotę instalacja i testy. Otwórz, zamknij .........

To nie mogłem już się doczekać soboty i instalacji siłowników.

Lampa LED i ogień. 
Wszystko poszło jak po maśle. Łyżka - toż to cudo. Bez tego nie ma szansy na podłożenie nakrętki.

Sama instalacja bez żadnych problemów.

Wszystko działa perfekto !!!!!!!

Edytowane przez alf37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jacko29 przyszla przesylka, dziekuje. Jestem w szoku, ze elementy w kolorze nadwozia nawet blaszki i zaslepki na sruby (wow) i do tego instrukcja w kolorze.

Profesjonalizm pelna geba stad zdecydowalem sie podbic temat na Forum.

Montaz pewnie jeszcze dzis w nocy. 

Dzieki! 

 

edit: po montażu... a za patent z dostarczoną jako narzędzie pracy "łyżką" należy się Nobel. wszystko śmiga.

Edytowane przez Piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sobie sprawiłem zestaw od kolegi Jacko29.

Szybka przesyłka, wszystko w komplecie.

Prosty montaż.

Zdecydowanie polecam niezdecydowanym...

Silownik.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cześć,

JACKO29 znajdzie się jeszcze z jeden komplecik do j10? :)

zacząłem od połamanej dzisiaj spinki, a dotarłem aż tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście.Mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Znajdzie się.Reszta na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W poprzednim j11 miałem od Jacka. A jak ma się montaż do gwarancji? Przyznam, ze odzwyczaiłem się do dźwigania maski, bez siłowników to jakaś masakra.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ingerencji w blachę,w lakier...nic,więc nie ma mowy o utracie,problemach z gwarancją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

JACKO29, siłowniki zamontowane - rewelacja !!!

i relacja:

1. Zamykając maskę nie muszę jej wcale dociskać, opuszczenie swobodne z wysokości 20 cm zamyka do końca maskę. Jeśli ktoś ma te siłowniki to już nigdy nie zaakceptuje dźwigania tej ciężkiej machy ręcznie do góry. W poprzednim autku (opel zafira C) miałem taki siłownik (jeden - bo maska superlekka aluminiowa) i teraz ciężko było mi przyzwyczaić się do tej pancernej w qashqaiu.

2. Patent z łyżką - nawet się nie rozpisuję, zrobili to Poprzednicy. Mistrzostwo świata. Mnie zachwyciła precyzja wykonania otworu na nakrętkę: niby z wyglądu mało finezyjne wykonanie (choć sam bym coś takiego w warunkach domowych rzeźbił pewnie z kilka godzin) a jednak nakrętka wchodzi na lekki wcisk, nie wypadnie, można bezpiecznie operować łyżką, a po wkręceniu trzpienia łatwo łyżkę wyjąć.

3. Dobry pomysł z dołożeniem do zestawu trzeciej (rezerwowej) nakrętki na wypadek, gdyby jakaś jednak wpadła w czeluści wnętrzności qashqaia. Chyba że  mnie się coś zresztowało po montażu jak to bywa przy naprawach? Żartuję ;).

4. Jako że za kilka dni będę musiał pojawić się ponownie w serwisie zapytałem, czy nie ma przeciwwskazań gwarancyjnych do zamontowania takich siłowników. Powiedzieli, że skoro nie ma ingerencji w konstrukcję i poszycie (nic nie jest wiercone) to oni nic do tego nie mają.

JACKO29, dzięki i szacun. :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu ‎04‎.‎12‎.‎2019 o 12:35, JACKO29 napisał:

Oczywiście.Mam

JACKO29  jestem pod wrażeniem ,znajdzie się jeszcze z jeden komplecik do j10?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W piątek zamontowałem swój zestaw.

Jak wszyscy moi przedmówcy jestem zachwycony prostotą montażu jak i samym działaniem zestawu. Montaż zajął mi ok.30 minut. Dzięki JACKO29 za profesjonalnie wykonany zestaw, szybką wysyłkę i miły kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i ja swój zestaw, wczoraj odebrałem i zamontowałem. Wykonanie pełen profesjonalizm. Montaż około 30 min. Wszystko działa. Jacko Wielkie dzięki. 

20200429_171645.jpg

20200429_171635.jpg

Edytowane przez Adam1009
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...