Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Siłowniki Gazowe do podnoszenia maski silnika.


JACKO29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jacko29 duże piwko dla Ciebie wszystko działa i pracy na 10 minut jestem mega zadowoleny.Pozdrawiam.

20180901_142227.jpg

Edytowane przez Kanaros
Literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witaj.jutro....ok? 

Jesrem daleko  od domu.Jutro wieczorem wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wczoraj ja również założyłem pod maskę siłowniki [J10]. Zastosowałem te z klapy bagażnika (517mm, skok 198mm, siła 365Nm). Uchwyty własnej roboty wycięte z ocynkowanej blachy 2mm. Do klapy bagażnika trafiły nowe. Wszystko dobrze działa, satysfakcja niedoopisania...

20181016_193651.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma 365N, tak jak napisałem to są identyczne jak w klapie bagażnika.Czy za mocne? Moim zdaniem to nie. Fakt że trzeba użyć nieco siły przy zamykaniu (lekko się "uwiesić" na masce) ale tylko tak przy początku ściągania maski. Później idzie lekko i pod koniec jeszcze delikatnie muszę wręcz przyhamować maskę(wtedy gdy siłowniki już są "złożone"). Dla mnie to "Full wypas" tego typu usprawnienie ...

Edytowane przez zbiggg
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno....kupiłeś nowe,czy używane? 

Trochę to za mocne,już przy sumarycznych 500N maska przy próbie zamknięcia wyginała się na zawiasach,a co dopiero przy 730!

Poza tym wyliczenia odnośnie wagi maski,środka ciężkości i punktu podparcia,dają inne wartości,no ale jak u Ciebie działa,to BRAWO TY!!! :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem po montazu silownikow do j10. ZaMontowane zostaly tylne-uzywane.zakupione w komplecie z mocowaniami. Mocowania lekko przerobione. Wszystko dziala.

IMG_20181016_172759.jpg

IMG_20181016_172714.jpg

IMG_20181016_172653.jpg

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli jest ktoś chętny na siłowniki, które zakupiłem od autora wątku do j11, zapraszam. Wszytko jest z nimi ok. Jednak ostatecznie nie będę ich po prostu montował

Edytowane przez domino497
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś czarne??? Jak zgłosi się ktoś to Ci go podeślę,(mowa oczywiście o chętnych spoza forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witajcie w Nowym Roku. Dużo zdrowia życzę.
Przeczytałem cały wątek, a zaczęło się od ułamanej kilka dni temu spinki/zaczepu podpory maski w moim QQ. Na razie nie mogę znaleźć w okolicy tej części ( w ASO jeszcze nie byłem).
A do JACKO29 mam pytanie o aktualną dostępność kompletu siłowników - czy nadal je robisz i sprzedajesz? Zacząłem się zastanawiać nad ich montażem.
Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam i to na markowych siłownikach Magneti Marelli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Gdzie kupowaliście przeguby żeby zrobić taki uchwyt we własnym zakresie? Myślę, że jeden używany siłownik z klapy bagażnika również powinien załatwić temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem Ci na PW

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Taaak,widziałem to :D  Miałem nawet klienta,który wmawiał mi że kupił ode mnie,a siłowniki mu wysiadły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Można jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

JACKO29  też byłbym zainteresowany do J11. Jeżeli można to proszę o informacje o zakupie na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Jacko zamontowane dzialaja super. Wykonanie mocowań oraz siłowników perfekcyjne . Maska zamyka się z wysokości 25cm samoczynnie po puszczeniu. Wielkie dzięki oby siłowniki służyły jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Posłużą,bo to dobra marka,krajowa. Już 4 lata je zakładam i zero awarii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mają inni, mam i ja !

Testuję wyrób made in China.

 

Siłowniki w Niisan 01.JPG

Siłowniki w Niisan 02.JPG

Siłowniki w Niisan 03.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie mocowane,jak w X trailu .Zazwyczaj w Kaśkach montuje się na śrubie błotnika,lub tak jak u mnie w otworze wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W otworze powyżej błotnika nie ma jak przykręcić śruby z główką. Ten otwór jest w profilu, obudowany tak że nie ma jak włożyć klucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...