Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ile maxim w klubie


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak jestem ciekaw ile jest nas klubowiczow bujajacych sie reprezentacyjnym autem nissana.

 

1. Wielkiwac,

2. Wojtusmaxima02,

2. Butryn,

4. Psujaut,

5. jacaV6,

6. tOmasz,

7. j3

8. hero

9.Szalony

10. Lift

11. 100NX & maxima

12. rosan

13. dudi

14. amedyk

15. Crush

16. nismo99

17. Szynol

18. bartekz5

19. pozora

20. Zygi

21. tjnallpu

22. woj111

23. Pawel

24. blasior89

25. Ziibi

26. Bushman

27. GRZECHu

28. tomek.z.25

29. karol

30. kuba2222

31. Jedrula

32. pikachu96

33. arczar

34. SPEEDI

35. canonik

36. kubasek

37. don_martinez

38. foorest1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to pytanie powinieneś postawić w innym temacie to więcej osób przyzna się do posiadanego luksusu :lol:

 

ja tam jestem skromny facio.

BTW: kogo jeszcze tu mamy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie miałem bujać w takim luksusie i zostałem twardo zrzucony na ziemię :cry: Ale ostatniego słowa jeszcze nie powiedziałem :wink:

 

cena benzyny cie zdolowala??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena benzyny cie zdolowala??

Nie to nie to! Po prostu nie mogłem wtedy brac tamtej maxi bo miałem jeszcze 3 miechy leasingu na almerke i nic z tego nie wyszło. Od tamtej pory takiej okazji juz nie widziałem.

 

A propos, ostatnio sie dowiedziałe, ze mój prawie sąsiad ma takie właśnie CUDO - rocznik '99 3.0 automat, salon-polska, 2 własciciel. A ten gość to taki starszy Pan i ta Maxima stoi całymi tygodniami w garażu :cry: aż sie płakać chce i NIE CHCE SPRZEDAĆ!!!

 

Ale chciałem napisać o tym: jak gość jechał kiedyś na morze to w trasie podobniez spaliła mu 5,5 l/100 km :shock: Niezły wynik, jazda pewnie z predkościa max 90 km/h ale komputer tak wskazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena benzyny cie zdolowala??

Nie to nie to! Po prostu nie mogłem wtedy brac tamtej maxi bo miałem jeszcze 3 miechy leasingu na almerke i nic z tego nie wyszło. Od tamtej pory takiej okazji juz nie widziałem.

 

A propos, ostatnio sie dowiedziałe, ze mój prawie sąsiad ma takie właśnie CUDO - rocznik '99 3.0 automat, salon-polska, 2 własciciel. A ten gość to taki starszy Pan i ta Maxima stoi całymi tygodniami w garażu :cry: aż sie płakać chce i NIE CHCE SPRZEDAĆ!!!

 

Ale chciałem napisać o tym: jak gość jechał kiedyś na morze to w trasie podobniez spaliła mu 5,5 l/100 km :shock: Niezły wynik, jazda pewnie z predkościa max 90 km/h ale komputer tak wskazał.

 

no byl czas ze moja przy bardzo spokojnej jezdzie na trasie palila 6.5l/100km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!! po dlugiej nieobecnosci :(. Ale jak to mowia "lepiej pozniej niz wcale". Teraz bede mial wiecej czasu aby udzielac sie na forum i z czystym sumieniem zaliczac sie do klubowiczow bujajacych sie reprezentacyjnym autem Nissan ;)

 

 

P.S. Apropo goscia ktoremu MAxima spalila na trasie 5,5 ....chyba troszke przesadzil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Apropo goscia ktoremu MAxima spalila na trasie 5,5 ....chyba troszke przesadzil :)

Dziadek ok. 65-70 lat, wiec wydaje mi sie ze to mozliwe.

przepraszam ale jednak nie uwierze, nawet niech ma 120 lat to auto 3.0 z automatem nawet na trasie spali wiecej, niewiem w jakiej sytuacji komputer tyle wskazał ale ja nie wierze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...