Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

ile maxim w klubie


VQPower
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

P.S. Apropo goscia ktoremu MAxima spalila na trasie 5,5 ....chyba troszke przesadzil :)

Dziadek ok. 65-70 lat, wiec wydaje mi sie ze to mozliwe.

 

Witam :)

W niedziele postanowilem sprawdzic ile spali moja Maxima.

Jechalem sobie trasa przez 20km z predkoscia 70 -80km i komputer wskazal mi 6,1l. Na ile to jest wiarygodne to nie wiem. Ale jak testowalem kiedys przy znacznie wiekszych predkosciach i na pelnym baku az do przejechania 100km to komputer sie nie mylil.

Najlepiej by bylo zalac do pelna i przejechac 100km.........tyle ze kto jest w stanie przejechac Maxima odcinek 100km z predkoscia 70km/h :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość 100nx&maxima

P.S. Apropo goscia ktoremu MAxima spalila na trasie 5,5 ....chyba troszke przesadzil :)

Dziadek ok. 65-70 lat, wiec wydaje mi sie ze to mozliwe.

 

Witam :)

W niedziele postanowilem sprawdzic ile spali moja Maxima.

Jechalem sobie trasa przez 20km z predkoscia 70 -80km i komputer wskazal mi 6,1l. Na ile to jest wiarygodne to nie wiem. Ale jak testowalem kiedys przy znacznie wiekszych predkosciach i na pelnym baku az do przejechania 100km to komputer sie nie mylil.

Najlepiej by bylo zalac do pelna i przejechac 100km.........tyle ze kto jest w stanie przejechac Maxima odcinek 100km z predkoscia 70km/h :lol:

 

70km/h, jak chcesz możesz pożyczyć auto mojej babci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata wstecz jeden jedyny raz poświęciłem się i trasę 280km Ustrzyki-Lublin przejechałem jak najoszczędniej, z długimi zjazdami na luzie itd.W samotności w temp.26 C.przy zamkniętych szybach,wyłączonej

klimie,radiu,i przy prędkości max 70-80 uzyskałem spalanie 5.8 / 100km.

Dziadek miał racje-mógł mieć takie spalanie, może jechał np.700km .Pozdrawiam i nigdy więcej takiej jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz udalo mi sie osiagnac wynik spalania 7,9L na odcinku 70km. Predkosc to 100km/h na tempomacie - droga krajowa. Cala trase na tempomacie bez hamowania i przyspieszania(nawet przy wyprzedzaniu). Jechalem jak zaczarowany. Nigdy wiecej takiej jazdy. Juz chcialem gazete wyciagac boz normalnie nuda zalatywalo.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata wstecz jeden jedyny raz poświęciłem się i trasę 280km Ustrzyki-Lublin przejechałem jak najoszczędniej, z długimi zjazdami na luzie itd.W samotności w temp.26 C.przy zamkniętych szybach,wyłączonej

klimie,radiu,i przy prędkości max 70-80 uzyskałem spalanie 5.8 / 100km.

Dziadek miał racje-mógł mieć takie spalanie, może jechał np.700km .Pozdrawiam i nigdy więcej takiej jazdy.

 

Mysle ze jakbys nie jechal na tych zjazdach na luzie , to by Ci spalil mniej niz 5,8. Na biegu jalowym samochod pali wiecej. Niz np. na 5 biegu przy 70km/h

Ale i tak Cie podziwiam :shock: 280km przy temp 26 C bez klimy ... i bez RADIA :lol:

 

 

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 lata wstecz jeden jedyny raz poświęciłem się i trasę 280km Ustrzyki-Lublin przejechałem jak najoszczędniej, z długimi zjazdami na luzie itd.W samotności w temp.26 C.przy zamkniętych szybach,wyłączonej

klimie,radiu,i przy prędkości max 70-80 uzyskałem spalanie 5.8 / 100km.

Dziadek miał racje-mógł mieć takie spalanie, może jechał np.700km .Pozdrawiam i nigdy więcej takiej jazdy.

 

na 100% tego nie sprawdze :D sie nie nadaje do takich poświęceń, kiedyś jechałem na trasie 70 km/h przez jakieś 5 km, ale jak mnie wyprzedził trabantem to mówie że nie po to kupiłem Maxime żeby tak jezdzić, ogień i do przodu :twisted:

 

amedyk podziwiam Cie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu mnie nie ma na liscie:( '95 Maxmima SE sie nie liczy?

 

liczy sie liczy. tylko ze siwezy jestes hehehe i tak jakos cie przegapilem ale juz to naprawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol: dopiero teraz spojżałem i Wacu przemień w moim niu "n" na "u" -psujaut :lol::lol:

nic nie szkodzi,że się pomyliłeś najważniejsze,że jestem na liście :lol:

 

 

heheh sorki. juz naprawilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...