Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja to tylko jest w 4 narożnikach przykręcona, potem dźwigam w górę i gotowe. Czasem owszem uszczelki się trochę przykleją, ale z puszczają jak trochę poruszam pudłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

witam .. szukam generalnie poikrywy paki płaskiej by zachowac stylistyke pick upa.. tyle ze wszystko to co widze czy to na allegro czy innych aucyjnych .. niezadowala mnei bo pokrywy te nie pokrywaja burt.. przez co woda bedzie sie wlewac do paki... jak tego uniknac czy jest cos na ryknu co przykrywa burty , przed otworzeniem i po otworzeniu?

 

pochwale sie ze zamierzam rownierz wsadzic .. jakis deliatny bagaznik na pomrywe ktora wkoncu kiedys znajde..

pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie unikniesz wlewania się wody do środka. Nie licz na to :D

 

Jeśli będziesz miał nawet pokrywę szczelną , to w ścianie czołowej przestrzeni ładunkowej masz dwa otwory technologiczne , którymi leje się woda podczas jazdy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

ja mam taką zabudowę ze stanów teraz jest niezałożona ale gdzieś za 2 tygodnie się pochwalę co i jak... zachodzi za burtę tak po 10 cm, ma uszczelkę na burcie i na zabudowie i z mojego punktu widzenia nie ma za bardzo jak ta woda się dostać do środka... zamykana na kluczyk, na równo z bokami, nie idzie w górę. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jestem tu nowy wiec pozdrawiam Wszystkich. Jakiś czas temu kupiłem używanego hardtopa w UK - oznaczenia Sunny Sport S-II domyslam sie ze to SnugTop ( mam rację ?), wszystko było fajnie itd. do mometu, az strzeliła mi tylnia szyba - jakis pomysl, gdzie szukac ? Jak zastapic ? Co robic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

stary numer wstaw plexi lub poliwęglanu i odrazu możesz wziąść w nieprzezroczystym kolorze ... najtaniej i najpewniej. szyby w tego typu nadbudowach to poroniony pomysł. można także u szklarza zamówić hartowaną bądź klejoną (ale to formę trzeba zrobić, gdzie otwory na siłowniki itp.), a szyba taka do tej zabudowa firmowa to pewnie z 1 tysia zł :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką zabudowę ze stanów teraz jest niezałożona ale gdzieś za 2 tygodnie się pochwalę co i jak... zachodzi za burtę tak po 10 cm, ma uszczelkę na burcie i na zabudowie i z mojego punktu widzenia nie ma za bardzo jak ta woda się dostać do środka... zamykana na kluczyk, na równo z bokami, nie idzie w górę. :D

 

otwory są w burcie , która graniczy z kabiną.

 

musiałbyś zdjąć pakę i zaspawać wszystkie otwory technologiczne :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

a to ja mam gumowe zaślepki jeżeli chodzi o takie na dole, a pakę mam mocowaną do listwy, ta natomiast jest mocowana do burt :P będę miał chwilę chętnie powrzucam foty jak to wygląda tylko ostrzegam auto służy mi do pracy a nie do lansu, dla niektórych fotki mogą być drastyczne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ostrzegam auto służy mi do pracy a nie do lansu, dla niektórych fotki mogą być drastyczne :D

 

Wreszcie ktoś normalny :one: , dawaj te fotki :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur5250

Pytanie za 100 punktów - czy ma ktoś może do sprzedania nakładki plastikowe na burty ale tylko boczne, bo wszędzie wciskają 3 sztuki a ja na tylnej klapie mam więc po co przepłacać . Jak tak proszę o info na priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...