Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość power_max

A ja kupiłem swoją w Tarczynie. Mam do nich blisko chyba wszystko tam mają. Kupułem SnugTopa bez relingów i centralnego za 10500PLN Czekam teraz na felgi i opony.

Teraz szukam czegoś dla żony...

Polecam www.pucenter.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość buli107

Coś dla żony......może druga navara ?? Widok kobiety za kółkiem w navarze-bezcenny, za całość zapłaci mąż ;) A tak na serio widziałem w Gorzowie dwie kobiety w navarach, za***isty widok i one wyglądały też na zadowolone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Posiadam zabudowę S-ONE montowaną w serwisie mam przejechane 12tyś km w trzech miejscach już mi pękła dodatkowo paka ociera o burtę. Dodam że boczne naklejki odpadły przy pierwszym myciu. Pytanie moje brzmi czy naprawią mi zabudowę czy może wymienią i ile będzie trwała naprawa tylnej burty . Wstawię zdjęcie jakie posiadam

 

 

d7f53953d570dc4c28722e6ee8773967.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMm zakupiłem z autkiem zabudowę ARB tą chropowatą. Mam ciągłe problemy z lakierem przy ramce tylnej szyby i standardowo z uszczelką. Teraz dodatkowo ramka tylnej szyby zaczęła się opusczać. Raz jużto reklamowałem i teraz drugi raz. Czekamna powrót z wyjazdu i ponownie zostawiam to w serwisie na naprawę.

 

Czy przy 3 reklamacji przysługuje rządanie zwortu kasy lub wymiany na inny produkt ??

I czy ktoś się spotkał z taką sytuacji w przypadku kiedy całość jest w leasingu. Jak to się zakończyło :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy 3 reklamacji przysługuje rządanie zwortu kasy lub wymiany na inny produkt ??

ale TYLKO jeżeli dotyczy to tej samej wady.

więcej szczegółów zapewne znajdziesz na stronie RPK (rzecznik praw konsumenta)

 

I czy ktoś się spotkał z taką sytuacji w przypadku kiedy całość jest w leasingu.

sposób finansowania nie ma znaczenia. skoro kupiłeś zabudowę przez salon to w nim reklamuj. łaski nie robią.

niektóre salony już nie sprzedają innej zabudowy niż te ścięte "nissanowskie" co nie znaczy, że nie zamontują dowolnie wskazanej przez Ciebie a finansowanej przez leasing. jest tylko jedno zastrzeżenie w takim przypadku... salon nie ponosi odpowiedzialności za tą zamontowana zabudowę a roszczenia gwarancyjne musisz kierować do producenta lub firmy która to sprzedała.

 

[ Dodano: Wto 09 Wrz, 2008 17:53 ]

a tu masz odpowiednia ustawę do pobrania w PDF

http://www.uokik.gov.pl/download/Z2Z4L3Vva...3aWxuZWdvLnBkZg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapewne nie będę zadowolony

niekoniecznie.

jeżeli gwarancji udzielił Nissan to każda naprawa dla ASO = dodatkowa kasa... a jak jest to kasa "łatwa" bo nie trzeba się za mocno napracować to jest git ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie wstałem trzeba pomału wybierać się na serwis

dodatkowa kasa
ale nie znam działania serwisów bo jak robisz coś na gwarancji to patrzą na ciebie jak na wroga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za naprawy płaci im importer samochodów.... czyli pewna kasa.

nie lubią (i nie tylko ASO Nissana) naprawiać na gwarancji czegoś na co sami dali gwarancję usługi. jest to dla nich strata.... i tu są zawsze problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wróciłem , oczywiście byłem umówiony na godzinę 7 w wiadomej sprawie byłem nawet przed czasem , po spisaniu zdania samochodu do serwisu dowiedziałem się że osoba odpowiedzialna za zabudowy będzie dopiero po 9 a elektryk po 11 , a mam tylko do serwisu gdzie kupowałem auto 300km w jedną stronę :diabel: więc mogłem pospać co najmniej dwie godzinki dłużej.

Wracając do sedna sprawy czyli zabudowę oglądnięto zrobiono około 50 zdjęć i poinformowali mnie abym czekał 2 tygodnie co na to powie główna siedziba Nissan Poland

Tak więc CDN.....................

 

[ Dodano: Sro 10 Wrz, 2008 18:45 ]

ramka tylnej szyby zaczęła się opusczać.
:D CHyba dzisiaj mówiono o Tobie i mówili że u mnie to pikuś
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
To gdzie byłeś w serwisie ??

Warszawa Japan Auto

No i importer stwierdził, że wymieni mi zabudowę na nową.

ile czasu użerałeś się z serwisem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem pisać od razu po zakupie nowego hard topu, wolałem go przetestować, zanim podzielę się uwagami. Zdjąłem zabudowę ARB, przez która wlewała się woda. Reklamowałem kilka razy i nic. Upychali tylko kolejne warstwy silikonu i nic poza tym. Zaryzykowałem nadbudowę z galwanizowanej stali w Pickup Diablo (podgląd www.pickupdiablo.pl). Przechodziła przez pół roku próby wody i to solidne. Żadnych zastrzeżeń. Mogę jechać spokojnie w największe ulewy i nie boje się, ze coś na pace się zamoczy. Ktoś pisał, to naturalne, ze się leje. Chyba większej bzdury dawno nie słyszałem. Współczuję pechowcom, ja z JM nie chce mieć nic wspólnego. Oto moja buda

7735fd8f5d31c758.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i poszło tak lekko ? u mnie też zamontowali zabudowę ARB i też ciągle jedynie silikonują (oczywiście bezskutecznie). Będę to dalej reklamował ale myślę, że skończy się na tym że zwalą winę na ARB. Chodziło mi już po głowie aby pozbyć się zabudowy i zamontować zwykłą klapę na skrzynię.

Wojtek jak znajdziesz chwilę napisz ile się z nimi użerałeś i jakich argumentów użyłeś. Przyda mi się na kolejnej wizycie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie pytasz to zastanawiałem się nad płaską, wysoką mam teraz i chętnie się jej pozbędę.

 

 

mam palska zabudowe oryg nissana, taki brezent lekko uzywany ale nie ma sladów zniszczenia, płaskie zabudowy sa najlepsze oraz te wszystkie oryg. Jeszcze steeler sprzedaje dobry produkt czyli Alphe. Jest troche fajnych gadżetów jeśłi ktos jest zainteresowany zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i zamontowałem skośną zabudowę tą z oficjalnej sieci nissana z Niemiec co jest produkowana w Polsce :) Navka wygląda całkiem fajnie, szczególnie że moja jest bez relingów dachowych i ładnie przechodzi linia dachu w zabudowę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Jako nowy posiadacz Navary D40 chciałbym zasięgnąć opinii Waszej co do zabudowy typu GSR, którą planuje nabyć. Podpowiedzcie mi wszystkie za i przeciw. Czy taka nadbudowa jest w miarę szczelna ? Mam tu na mysli przewożone na pace rzeczy, czy nie są zbytnio narażone na zamoczenie podczas wszelkich opadów - czy mocno przecieka, czy da się wytrzymać ? Może są metody uszczelnienia pozwalające się nie martwic o to ?

 

Z góry dziekuje Wam za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...