Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Zabudowa do Navary


crensch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o taką zabudowę (GSR) jak na wskazanej stronie:

 

http://www.pickup-polska.com/?id=products&...&n=sportlid

 

Mam taką:

S-560N podwójna kabina (Double CAB)

Wykonanie przyzwoite, jeżeli chodzi o szczelność, to zakładałem sam i nie bawiłem się w żadne sylikonowanie itd... po myjni woda w środku się pokazuje ale spływa w dołkach wykładziny. Najwięcej wody wchodzi jednak przez pionowe nieszczelności w klapie samochodu nie zabudowy :) Uważam, że jak na cenę produkt przyzwoity. Oświetlenie diodowe, bardzo mocne, światło stopu ładnie świeci i ogrzewanie tylnej szyby. Akwarium się z tego i tak nie zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją Alphę własnie zareklamowałem z powodu odprysków lakieru przy uszczelkach okiennych i na całej powierzchni babelkina lakierze. Decyzje o przyjęciu reklamacji już jest. Teraz czekam na propozycję zabudowy lub zwrot kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jack182, oj poczekasz , zgłosiłem swoją zabudowę 10 września , raz w tygodniu dzwonię do serwisu nawet po dwóch tygodniach sam pofatygowałem się do Warszawy do serwisu oczywiście nic nie wiadomo. Dzisiaj ponownie dzwoniłem do centrali Nissan oczywiście dowiedziałem się to co zwykle czyli NIC NIE WIADOMO. Po telefonie jaki wykonałem do centrali nissana pojechałem do radcy prawnego, i według polskiego prawa na rozpatrzenie reklamacji serwis ma 14dni i 30dni na naprawienie usterki bądź wymianę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
czy ktoś zna lub może polecić inną firmę bardziej konkurencyjną cenowo niż http://www.bek-pol.pl/nissan.html robiącą płaskie zabudowy na zamek

lub może ktoś ma podobną do sprzedania :diabel:

 

Ja mam zabudowe z bek-polu i zabudowa jest warta swojej ceny i mysle ze nie ma na rynku tanszej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to jest roll and lock, dobre bo nie zmienia wyglądu pickupa no i można np. rowery czy jakiś wysoki ładunek załadować bez przeszkód w przeciwieństwie do np. w przypadku krypt aluminiowych czy innych tego typu otwierających się pod kątem do góry. Ogólnie polecam jeśli komuś zależy na utrzymaniu wyglądu pickupa i funkcjonalności.

 

[ Dodano: Sob 08 Lis, 2008 19:36 ]

ja mam to jest roll and lock, dobre bo nie zmienia wyglądu pickupa no i można np. rowery czy jakiś wysoki ładunek załadować bez przeszkód w przeciwieństwie do np. w przypadku krypt aluminiowych czy innych tego typu otwierających się pod kątem do góry. Ogólnie polecam jeśli komuś zależy na utrzymaniu wyglądu pickupa i funkcjonalności. Poza tym jest zamek na kluczyk i to jest właśnie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam to jest roll and lock

możesz dać namiar gdzie kupiłeś i ile kosztowało

masz taką zamykaną na kluczyk?

znalazłem w necie dwie tego typu może ma ktoś i napisze opinie:

http://www.akcesoriapickup.pl/oferta.html ROLL

http://www.carryboy.sklepna5.pl/informacje.php?id=6

droga a w sumie ta elektryka pilot nie potrzebne jak dlamnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buli107, jack182, jak wyglądają wasze reklamacje , czy już zabudowy macie naprawione czy zwodzą was jak mnie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej twierdzę, że wysoka zabudowa wygląda paskudnie. Jak pickup to ma wyglądać jak pickup a nie na siłę robienie Pathfindera. Trzeba było od razu kupić Pathfindera. Ja mam u siebie płaską zabudową od ponad 2 lat i nic się nie dzieje. Kupiłem krypę w firmie bek-pol za dobre pieniądze, mam relingi i mogę na nią zapakować różne graty i rowerki. A wy się męczcie z tymi nadbudowami hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat może, to co jednemu pasuje innemu nie ;). Miałem na płasko i było za płasko, wożę większe gabaryty, zostają często na pace nawet na noc tak więc z autopsji wiem, że to nie dla mnie. Gdyby ktoś jeszcze chciał plandekę to stanowczo odradzam szczególnie zimą. Przy zmiennych warunkach atmosferycznych, gdzie na przemian jest temp. + i - w zamki dostaje się woda i zamarza. Plandeka też robi się bardzo sztywna i są bardzo duże problemy, żeby ją zwinąć czy zapiąć. Przerobiłem i się wyleczyłem. Jeżeli już to zainwestować i blachą przykryć. Latem jest ok do czasu aż jakiś baran z żyletką nie podejdzie bo w środku możemy mieć skarby ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dalej twierdzę, że wysoka zabudowa wygląda paskudnie. Jak pickup to ma wyglądać jak pickup a nie na siłę robienie Pathfindera. Trzeba było od razu kupić Pathfindera. Ja mam u siebie płaską zabudową od ponad 2 lat i nic się nie dzieje. Kupiłem krypę w firmie bek-pol za dobre pieniądze, mam relingi i mogę na nią zapakować różne graty i rowerki. A wy się męczcie z tymi nadbudowami hehe :)

 

Dokladnie tak samo mysle. W navarze tez mam zabudowe z bek polu na plasko i zachowany wyglad pick-up'a a jak chce przewiezc cos co wyzszego wsiadam do Pathfindera i nie mam problemu :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby można było kupić pathfindera na firmę jako ciężarowy i odliczyć pełen vat to pewnie nie byłoby tej dyskusji. ;)

 

Mam zabudowę hardtop i jestem zadowolony. Płaska zabudowa nie sprawdza się tak dobrze, ponieważ nie mieszczą się większe przedmioty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem krypę w firmie bek-pol za dobre pieniądze

a jak jest z demontażem?

mi czasem zdarza się wieść coś wyższego i dlatego chciałem zwijaną i aby do tego była jeszcze zamykana na zamek

póki co najlepiej przypasowała mi Roll a lock ale kosztuje prawie 6tys

http://www.pucenter.pl/catalog/read/mark/3...a-klucz,-DC--KC

zna może ktoś coś podobnego a tańszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie taka

http://www.pucenter.pl/catalog/read/mark/3...a-klucz,-DC--KC

 

faktycznie, kosztuje za dużo jak na taki mechanizm, ja kupiłem używkę za 4 tys brutto więc wydaje się że byloba to cena prawie adekwatna do produktu a tak naprawde to max 3000 tys, jednak sprawdza sie w wożeniu wysokich rzeczy jak np: rowery które wystaja ponad burtę bo po prostu składasz roletę i tyle. Polecam jeśli komuś zależy na tym aby nie tracic wyglądu, sądzę że nic praktyczniejsze w niskich zabudowach nie ma. Aha, jest to na kluczyk więc luzik, jedyny mankament to przy deszczach lekkie przedostowanie się wody, ale jak czytałem przy większości np. wysokich hardtopów to występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widze śmierdzącego dzika wożonego kilka godzin w pathu ;) wczoraj takiego woziłem, uchyliłem szybki żeby paka nie zaśmierdła a w kabinie 0 odoru. Tak jak pisałem wcześniej, każdy kupuje samochód pod siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak latałem załatwiałem szukałem aż w efekcie zostałem z dwoma sztukami rolet

zleciłem kolesiowi szukanie w niemczech a w między czasie trafiła mi się w polsce

wiec jak by ktoś chciał to ma na sprzedaż jedną sztukę ROLL N LOCK używana ale stan w porządku z wszystkimi mocowaniami

oczywiście sprzedaż na fakturkę cena 3200netto

info na pw lub gg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa reklamacja mojej Alphy, mam nadzieję, że zbliża się do końca. W zeszłym tygodniu złożyli mi 2 propozycje na wymianę, bo Alphy już nie produkują, ale jedna była całkiem ścięta, a druga trochę mniej i odpowiedziałem, że mi nie pasują. mam nadzieję, że zapadnie decyzja o zwrocie kasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mną kontaktuje się gość z NISSAN SALES CENTRAL & EASTERN EUROPE KFT. Sp. z o.o., Oddział w Polsce, proponując mi inne nadbudowy, bo alphy już nie produkują, ale żadna nie spełnia moich oczekiwań - Outlander, Carryboy G500, X-line, S-line.

Ja narazie nastawiam się na Carryboy G3 (otwieranie z kluczyka, wycieraczka, spryskiwacz), ale z drugiej strony kusi mnie ARB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to robi się ciekawie, bo ja na swoją reklamację nadal czekam...

A to tylko i wyłącznie dlatego że firma Nissan olewa osoby które już kupiły nissana , ja niby czekam na nową zabudowę outlander s-one ale na piśmie nic nie dostałem więc piszę "niby".

 

[ Dodano: Pią 12 Gru, 2008 23:18 ]

I właśnie Wróciłem z Warszawy z wymiany zabudowy i malowania klapy tylnej. Kompetencja serwisu jest gorsza niż dno, tandeta jaką odwalili moim samochodzie zwala z nóg , a na dodatek nie było osoby kompetentnej do wydania mi samochodu. Z resztą co tu pisać ...... Jak ochłonę parę dni to opiszę dokładnie całą przygodę z zabudową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...