Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Sunny N14 GTi?


goago
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Elo Elo!

Jakieś świerze foto :)

Ps. warzyłeś tego swojego słonecznika może ?

Aaaa Fajnie by było jakbyś ustawił się z BODKIEM na kresce - obaj blisko do CARGO macie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważyłem, zrobię to niedługo. Na kreskę jestem jak zwykle chętny B) z tym że jak na razie nie mam przeglądu. Może być problem ponieważ w dowodzie dalej figuruje 1,4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważyłem, zrobię to niedługo. Na kreskę jestem jak zwykle chętny B) z tym że jak na razie nie mam przeglądu. Może być problem ponieważ w dowodzie dalej figuruje 1,4 :D

nie sądzę aby był problem z tego powodu, nikt na oko nic tu nie znajdzie.

 

na żywo wszystko prezentuje zadatki na dobrego killera także chłopaki powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem okazje polecieć ze znajomego Crxem. Pełna wydmuszka, zhamowany na 146KM. Do paki cztery dostałem pół długości. Dla pocieszenia mocno objechałem Preludę z JDMowym H22 na pokładzie :D

Jakiś rundkę można by zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jakiś rundkę można by zrobić :)

Rundka była... takie spontaniczne spotkanie na światłach :lol: 200SX Coobcia, Pulsar GTiR Albina no i moja padaka. Niech się wypowiedzą koledzy bo ja mogę być nie obiektywny... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Goago wóz Ci pięknie podaje - myślę że mimo braku modów motorowni do paki bez najmniejszego trudu dasz Bodkowi Radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na starcie to normalnie przeginka nigdy czegoś takiego nie widziałem :D

no startuje za szybko... :D to nie fear następnym razem będziesz liczył do pięciu dopiero start, tak będzie sprawiedliwie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ale podzielcie się nowiną, co tak za***iście startuje z 4-rech łap ??? jakieś foto lub filmik :)

 

AAA już wiem, nie spojrzałem jaki model ma Albin, no i wszystko jasne :) ale i tak filmik by się przydał (z perspektywy auta które zostało zkillowane) :>

Edytowane przez Jastrząb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Goago że twój sprzęt poza wydechem to totalna seria - więc jest co poprawiać, modzik rozrządu kolekotrek SSAC i to naprawdę będzie najszybsze N14 z konwencjonalnym wolnossącym 2.0...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Goago że twój sprzęt poza wydechem to totalna seria - więc jest co poprawiać, modzik rozrządu kolekotrek SSAC i to naprawdę będzie najszybsze N14 z konwencjonalnym wolnossącym 2.0...

GOAGO a moze konkurencję robisz coobciowi??w montowanieu szybkich nismo oczywiście??[ot taki żarcik]-sam jestm ciekaw jak twoje sunny teraz gania ale pojedynek z GTIr albina rozwiał moje wątpliwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GOAGO a moze konkurencję robisz coobciowi??w montowanieu szybkich nismo oczywiście??[ot taki żarcik]-sam jestm ciekaw jak twoje sunny teraz gania ale pojedynek z GTIr albina rozwiał moje wątpliwości

 

nazely nadmienic ze tam w srodku to tylko kubelek jest i ani centymetra zbednych materialow.A z tego co widzialem to autentycznie dochodzil tego GTiR po starcie...chociaz ciezko bylo siedzac na prawym w SXie..skakalismy jak zabka po trasie lazienkowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nazely nadmienic ze tam w srodku to tylko kubelek jest i ani centymetra zbednych materialow.A z tego co widzialem to autentycznie dochodzil tego GTiR po starcie...chociaz ciezko bylo siedzac na prawym w SXie..skakalismy jak zabka po trasie lazienkowskiej

a co ty rex -nie lubisz sobie poskakać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy wykres. Zapłon na plus test2.

 

wykresq.jpg

ojojoj-ale to ładnie wygląda-bez regulacji wałków i chińskiego kolektora...a o to bedzie?RZEŹ NA gti- r ach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiałem po cichu na 160KM i je mam. :whistle: liczyłem na większe niuty... 190 mi się marzy. Myślę że do zrobienia chociażby poprzez montaż tłumika szmerów w dolot. wg. Coobcia wywalenie go zabiera około 6nm i pogłębia dołek w wykresie. Później rozrząd.

Na dzień dzisiejszy zmagam się z problemem pompy która prawdopodobnie nie dostaje właściwego napięcia po załączeniu świateł. Masę już dałem bezpośrednio z akumulatora. Jest tak jakby lepiej ale czasem potrafi zamulać na wysokich. Po wyłączeniu świateł mu przechodzi. co jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo się znam na elektryce. jak to sprawdzić?

Nie wiem czy ma to znaczenie ale akumulator mam żelowy 17Ah :rolleyes2:

na wyłaczonym silniku przyłóz miernik ustawiony na 20V do aku i Ci pokarze czy coś prad zżera jak juz to bedziesz wiedzial to i wykarze pozytywnie to bedziesz musial znaleśc zrdodł tego polukania aku, moze to bedzie walsnie przyczyna zachowania takiego stanu. Kiedyś w audi 80 mialem taki podobny przypadek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowałem tłumik szmerów i mam wrażenie ze od 6500rpm auto nie jedzie...tak jakby paliwa brakowało. Większej elastyczności nie wyczułem. Chyba to wywalę znowu. Co myślicie o przydatności tego wynalazku? jakieś za i przeciw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...