Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Czujnik Spalania stukowego - błąd 34


Gość Xzandafer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a i drugie pytanie czu komp mogl wykryc ten blad a moze byc j**nieta SONDA LAMBDA????

Raczej nie. Sonda lambda może być uszkodzona niezależnie od czujnika spalania stukowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu pokręciłem troche zapłonem jak opuźniłem to sie mulił strasznie i dopiero po przekroczeniu 4tyś obr. jakoś jechał. Potem przyspieszyłem i wybrałem tak jak uwarzałem że jest dobrze. Pytanie brzmi czy u mnie może byc czyujnik spalania stukowego? Bo po przeczytaniu tego wątku troche zaczołem o tym myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

swego czasu powstała na forum taka idea, żeby sprawdzić jaki sygnał podaje sprawny czujnik do komputera i dzięki temu zbudować emulator (oczywiście chodzi o sygnał w momencie gdy nie jest wykryte spalanie stykowe). Błąd 34 jest dosyć popularny. W przypadku gdy samochód jest zasialny LPG bez czujnika można żyć - emulator załatwiłby sprawę. Nowy czujnik jest kur.. drogi ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moglby ktos szczegolowo napsiac co z tym czujnikem spalania stukowego bo dlabym ta rozpiske :P mechanikowi mojemu znajomemu i by sobie to przeczytla....prosze o napisnaie gdzie to sie znajduje i jak to zrobic oka PILNIE PROSZE i z gory dzikowac panowie dziekowac hehehehhe musze zrobic mojego HAMA do sezonu ELOOOO N14 GTI !!!! :one: albo moze ktos poda gg albo nr FOONA i ja zadoznie i pogadamy hyhyhyhyhy aaaa i jeszczed jedno ile moze mi zabrac na sprincie do setki wieksze kola np : 16/205/45 .....a jak bym zalozyl 195/15/50 ile moze byc szybszy hehehe oka dzieki z gory jesli ktos chce pomoc to pisac ostro panowie pozd!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Powiem tak. W Corolli E9 przy zmianie silnika połamali mi czujnik spalania stukowego, dostać drugi pasujący jedynie w ASO koszt 900zł. Po tygodniu kombinacji kupiłem za psi grosz czujnik z Colta a inny gwint przerobiłem dzięki usługom ślusarskim facet dorobił śrubę z drugim gwintem pasującym do czujnika z colta i sprawa załatwiona wszystko działało. Myślę, że tak samo dało by rade w silnikach nissana. Kwestia znalezienia taniego czujnika od silnika z podobną pojemnością i ilością kabli idących do czujnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...