Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Krzywe tarcze w Notesie


Gość kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Notek,

 

To wszystk oco mowisz jest prawda, ale trzeba na ten problem spojrzec troche szerzej. Bo co z tego, ze uznaja moje uwagi, skoro Nissan nie zmieni poddostawcy i da mi jeszcze raz tak samo badziewne tarcze od tego samego badziewnego poddostawcy?

Moze i ja bede zadowolony, ale... Przez ile? 5, 10tys km? A pozniej to samo?

 

Dlatego mysle, ze temat trzeba pociagnac dwutorowo - reklamacja + wymiana. Moze zmienia poddostawce :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak widzicie ASO probuje olać i bez twardości z waszej strony marne szanse

pióra w dłoń i piszta na węgry z kopią do japonii - po angielsku to na pewno zrozumieją

 

takie podejście zazwyczaj szybciutko poprawia jakość obsługi

 

jak donot speak english to są tu na forum anglojęzyczni którzy z pewnością pomogą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie to można sprawdzić?

 

[ Dodano: Sro 11 Kwi, 2007 18:33 ]

apropo-złożyłem pismo do dilera o wymianę tarcz na nowe.byłem w inspekcji handlowej i powiedzieli mi ze należy się powołać na ta ustawe o której mówił notek.kazali czekać na odzew i jak odpowiedz bedzie negatywna to sami pih podejmie z nimi dialog.jak ktoś chce to mogę wrzucić skana mojego pisma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tekna, Tekna... :D Produkcja na pewno wczesniej niz sierpien bo wiem, ze w lipcu byl juz na centralnym stocku....

 

Cisnienia:

 

2.3 przod 2.1 tyl

 

Przy pelnym

 

2.3 przod 2.9 tyl.... Duzo duzo.... ale taka jest prawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dostałem właśnie pisemko z nissana w sprawie tarcz.

"w odpowiedzi na pana pismo z dnia 10.04.2007 chciałbym poinformować iż ze sprawa zapoznałem się bardzo dokładnie.

w dniu 04.04.2007 zgłosił pan/podczas hamowania dziwne objawy trzesienia kierownicą/.po weryfikacji stwierdziliśmy,iż przyczyną objawów są krzywe tarcze hamulcowe.zaproponowalismypanu usunięcie usterki poprzez toczenie tarczhamulcowych poniewaz ten sposób naprawy jest skuteczny,dopuszczalny,nie wpływa negatywnie na układ hamulcowy.pragnę zaznaczyć ,iż koszt wymiany tarcz kilkakrotnie przewyższa koszt naprawy tym samym jest finansowo nieuzasadniony.

w sytuacji w której powyższe argumenty nie przekonuja pana do proponowanego przez nas sposobu usuniecia usterki poproszę pana o kolejny przyjazd do serwisu celem oceny uszkodzenia przez przedstawiciela technicznego NSCEE KFT."

 

[ Dodano: Czw 26 Kwi, 2007 14:20 ]

MAJA SIĘ SKONTAKTOWAĆ ZE MNA PO DŁUGIM WEEKENDZIE aby ustalić termin wizyty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mówi że zgodze się na toczenie.niema takiej opcji.złożyłem reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową ........wiec dlaczego mam się godzić na przetaczanie?mam przejechane niecałe 8tysi,więc sam widzisz że coś jest nie tak.

a co do komisyjnego zmierzenia to mam przyjechac jakis ekspert ze specjalnym urzadzeniem zrobić pomiar bicia(na tarczach) oraz zbadać przyczynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto mówi że zgodze się na toczenie.niema takiej opcji.złożyłem reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową ........wiec dlaczego mam się godzić na przetaczanie?mam przejechane niecałe 8tysi,więc sam widzisz że coś jest nie tak.

a co do komisyjnego zmierzenia to mam przyjechac jakis ekspert ze specjalnym urzadzeniem zrobić pomiar bicia(na tarczach) oraz zbadać przyczynę.

 

Co do pomiaru to ok, ale mi chodziło o pomiar grubości tarcz a nie pomiar "bicia". Tarcze mierzy się zwykle mikrometrem: można samemu zakupić, ale chyba ~50 zł kosztuje najtańszy.

A powiedz maxxx, zmieścili się z odpowiedzią w terminie 14 dni kalendarzowych? Bo jak nie, to sprawę masz juz z góry (pozytywnie) załatwioną....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...