Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Krzywe tarcze w Notesie


Gość kedzior
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

vini , vidi , vici czy jakoś tam!

w czwartek otrzymałem telefonik z t&t że czekaja na mnie nowiutkie tarcze :D

ciekawe co skłoniło ich do zmiany decyzji ;)

w tym tygodniu jade zmienić :580:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja wiem czy z deszczu pod rynne ? ważne że zmienili swoją decyzję.mam nadzieję że dostanę tacze zrobione z lepszego materiału niż te na których muszę bujać się do tej pory.

mam w tej chwili 14,000 km a trzymajac kiere przy hamowaniu z dużej prędkości czuję się jak bym miał zaawansowanego parkinsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha pytałem o klocki .nie dostanę nowych lecz je przeszlifuja.

nie wiem od kiedy aso "bawi się "w takie rzeczy ,no ale lepszy wróbel w garści niz gołabek na daszku! nie chce mi się pisać więcej pisemek do t&t więc chyba sobie daruję,ale to nie jest jeszcze pewne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy pojawiający się losowo objaw pisku przy niedużych prędkościach (20-30) lub/i przy hamowaniu to może być kwestia tarcz? Wydaje się, że dobiega z tyłu, ale kto to wie. Objaw występuje szczególnie po dłuższej jeździe (np. 50km lub więcej). Przejechane ponad 13kkm, samochód kupiony na początku kwietnia tego roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minął już jakiś czas od zmiany tarcz na nówki (wywalczone).

przejechałem do tej pory na nich jakies 5 tysi .......... i chcąc napisać że wszystko jest ok.........niestety nie mogę!

odczówam wrażenie że cały proces zaczyna się od początku(delikatne szuranie przy prędkości końcowej oraz pisk).

zaczynam też odczówać delikatna wibrację na kierownicy podczas hamowania z dużej prędkości.

czeka mnie ponowna wizyta w aso!

aha kazali mi przez pierwsze 2 tysie "delikatnie hamować"-stosowałem się jak mogłem i tak nic z tego.ale zastanawiam się czy przypadkiem tak całym spirytusem w tej sprawie nie są klocuszki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxxx,

 

Coz moge powiedziec. Gdzies po cichu we wczesniejszych postach sugerowalem ze nawet wymiana tarcz robionych przez francuskiego kooperanta niewiele moze zmienic, bo Nissan jakos nie chce dac sobie sprawy z problemu, albo zmieni cos po cichu.

Ja po 18 tys zmienilem tarcze i klocki na brytyjskie EBC i musze wam powiedziec, ze nie narzekam :) Na poczatku troche piszczaly, ale juz to ustalo. Fakt, trzeba je choc troszke rozgrzac, ale potem efekt jest o niebo lepszy. No i prawie w ogole nie pyla!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

co do tarcz i wypaczenia ich. spróbuj tak. na podstawie ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży i reklamacji( dokładnej nazwy już nie pamiętam powinien ją znać rzecznik konsumenta) zapisz relkamację z żądaniem naprawy lub na zasadzie rękojmi która obowiązuje przez dwa lata od momentu zakupu pojzadu nawet na elementy, które nie są objęte gwarancją. ja tak zrobiłem złożyłem reklamację do dealera i w ten sam dzień miałem tel z węgier i facet oświadczył, że tarcze będę miał przetoczone na koszt dealera a wrazie ponownego wysdtępienia usterki będzie ich wymiana. tak więc próbuj. wlacz. :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem komu odpowiadasz po 1,5 roku :D

ale podejrzane w temacie QQ:

Ponoć ASO dostały polecenia usuwania bez dyskusji wszytkich zgłaszanych usterek niezależnei od kosztów - ma to poprawić wizerunek Nissan.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was dzisiaj jest Prima Aprilis ,nie wierzę w dobroduszność Nissana :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...