Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moja Navara


Gość Ryży Koń
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zbudowy te przeznaczone sa do aut nie produkowanych na Europe, tylko Azje. I do nich pasuja. A Carryboy produkowany na srodkowo-wschodnia Europe to naprawde kicha. Moze i jest troche tanszy, ale przy cenie nowego auta te 500PLN to nie jest taka straszna gotowka. Czesc dealerow jak uslyszala ze sprzedaje Carrego, to tez sie wystraszylo, ale jak zobaczyli zabudowy w wykonaniu "zachodnim" to im przeszlo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No odebrałem auto... Kolor trochę się rózni ale zobaczę jak będzie za dnia. Buda jest odpowiedniej długoście. fakt że jest trochę przesunięta do tyłu. O jakiś centymetr. Ale jak mówił łoś z serwisu, jak zakładali na równo to przy większych dziurach zaczynała się walka kabiny z nadbudową. Ogólnie jest nieźle. Ale faktycznie sama jakośc nadbudowy mogłaby być lepsza. Zajęło im to wszystko razem z montażem wanny 8h.... Jak na mój gust to trochę długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kupilem wykladzine przestrzeni ladunkowej to w jednym aso powiedzieli ze mi to zamontuja ale policza za roboczogodziny i ze ostatnio zakladali 1 u nich i zajelo im to niecale 4 h i 4 ludzi

buchacha..ja straszliwie przeziebiony zamontowalem to sam (z pomoca zony przy ostatecznym montazu) w niecale 3..a i tak nci tam nei pasowalo i istna cepelia...

ja nie wiem, kolesie cale zycie,dzin w dzien zajmuja sie takimi rzeczami a czasami jak dzieci we mgle...

 

dlatego nie mam zamiaru kupowac hardtopa...istne tandety...centymetr wystaje? dzisas

 

ja szukam stalowej zamykanej do c-chanel (na plasko) ale nigdzie ni widzialem tego w polsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

E nie jest źle. A wiesz...Jak trzeba coś przewieźć to jest problem jak masz na płasko.. Poszukam czegoś lepszego bo widziałęm, że Steeler ma lepsze. Może na wiosnę tę zabudowę opylę a kupię inna . Ale w sumie ta też może być . Tragedii nie ma .

Wszelkie wtopy sa winą tylko i wyłącznie serwisu T&T

 

[ Dodano: Sob 25 Lis, 2006 18:44 ]

I właśnie podjąłem decyzję, że raczej tam mnei jużnie zobaczą. Oczywiście jeśłi chodzi o serwis. Chętnie odwiedze miła panią od leasingu :D

Ale napsuję im jeszcze krwi.... Stwierdziłem dzisiaj, że mi nie pasuje kolor na jaki pomalowali budę ..będą poprawiać. No i jeszcze jedna rzecz.. Kurcze chyba o tym jeszcze ni pisałem. W trakcie montażu nadbudoway i wanny na zegarze przybyło 3km przebiegu . Ciekawe jak to się stało..tak intensywnie go po placu przestawiali????????

 

Wniosek taki:

Całe życie z debilami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracajcie uwagę jak montują hardtopy.

 

Dzisiaj widziałem skrzynię mojego samochodu , na którym przez pół roku jeździł hardtop. Lakier zdarty do golutkiej blachy w miejscach oparcia. Nie ma żadnej miękkiej warstwy między nadbudówką a skrzynią. A to dopiero minęło pół roku - za 3 lata wytarta na bank dziura na wylot

 

 

Z drugiej strony hardtop montowany w ASO - 12 lat gwarancji Nissana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazda dobra zabudowa ma w komplecie (oprocz uchwytow i elektryki) specjalna uszczelke ktora zabezpiecza przed dostawaniem sie wody do srodka(a przy okazji chroni lakier), oraz folie ktora chroni przed otarciami. Ale trzeba poswiecic dodatkowe 15 minut aby to wszystko ladnie naklejc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Nadbudowa jest .... nie będę okrutny, średnia. Polakierowana beznadziejnie ale to zasługa T&T. Przelata rok i ją opchnę na Allegro a w przyszłym roku w listopadzie kupię inną. Na pewno złym rozwiązaniem są przesuwane szyby no i system mocowania jest bardzo taki sobie. POza tym nie odpada więc nie jest źle ;)

 

[ Dodano: Sob 02 Gru, 2006 15:07 ]

No. 2000km stuknęło i jeszcze działa.Ale...

Zawsze jest jakieś ale. Chyba nie działa grzanie zydla kierowcy. Oryginalne dywaniki gumowe Nissana sa do .... kitu. Pali po mieście odrobinę poniżej 10l na trasie 8l przy 120km/h. Ale jak na razie trasa był krótka i w dużym tłoku. Odponiedziałku pewnie troche sie pokulam po kraju to zobaczę jak ze spalaniem. No i mam nadzieję, że nie wybuchnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, yes, yes :one:

 

Od wczoraj przestawiam się na normalne jeżdżenie. Ponad 10 dni Note'm jeżdziłem .... jest różnica :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to weź coś na sen :D

 

Będzie jazda !!!

 

Tylko (niestety) dobrze przez parę kilometrów ją podocieraj , żeby jej służyło :564: :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, za dużo nie pojeżdżę bo dzieci gorączkują i muszę być przy nich.

 

Ale ze 150km dam radę nakręcić ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

No mnie stuknęło 3000km. Byłem w serwisie w sprawie zabudowy... no ogólnie umieją sie łasić ;) Widzę światełko w tunelu.. można z nimi znaleźć wspólny język

W przyszłym tygodniujadę na geometrię. Bo lekko ciągnie w prawo a kiera w lewo skręcona....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wrażenie że w mojej kierownica lekko jest skręcona w lewo... ale kurcze gdzie tu znaleźć kawałek prostej drogi do sprawdzenia :/

Chyba poszukam na webie gdzie ostatnio UE dofinansowała remont asfaltu to może będzie prosto i bez kolein :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Mała modyfikacja. Te badziewne progi poszły do piwnicy. Na początku żonka piszczała żeby zostawić ale po kilku "wsiadaniach-wysiadaniach" powiedziała .

"Weź to gówno odkręć" :)

Zaczyna kobita kumać na czym polega prawdziwy 4x4.

Znalazłem też akcesoryjne amortyzatory i wieszaki resorów.... Może w przyszłym roku Navara pójdzie trochę w górę :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za podniesieniem , znalazłem parę ciekawych fotek.

 

Trzeba by też trochę większe kółka wstawić ( myślę że 32' wejdą) i podnieść z 3 cm :kosci:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...