Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Moja Navara


Gość Ryży Koń
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

problem taki ze czekaja max czasu co moga

czas tez zalezy od trybu w jakim sie zlozylo

jak jest ten szybki to 90% na mala kontrole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mag ts

 

Mam dość chyba spóźnioną reakcję.

 

Witamy pierwszą dziewczynę w klubie użytkowników Navarrrrr :one: :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale obiektywnie nawet patrząc to mamy jedne z lepszych dróg w kraju.

No ale wiesz: szkody górnicze, dziś droga jest a za miesiąc już tylko dziury i to takie że hej! :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadne, wpadne

 

Co do vatu to ustawowo mają 60 dni na zwrot podatku i oczywiście nie ździwię się jak to będzie 59 dzień

jest tryb szybszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkościomierz przekłamuje o jakieś 8km/h. Jak zegar pokazuje 120 to GPS 112.

nie spotkalem jeszcze takiego co by nie zanizal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale kolega właśnie napisał że prędkościomierz zawyża (jeśli wierzyć GPSowi), a nie zaniża.

Potwierdzam, u mnie też zawyża prędkościomierz ale nie pamiętam dokładnie ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym prędkość obrotowa kół jest przeliczana wg konfiguracji komputerka do określonych opon a programuje to producent lub serwis (zegary są sterowane cyfrowo, informacje pobierane z szyny CAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Że niby ja?

:D

No mam już 265/70R16 i miodowo się jeździ. Ale ponieważ moje opony są większe od seryjnych to różnica wskazań powinna sie zmienić, no nie?

 

[ Dodano: Sro 10 Sty, 2007 19:02 ]

No 7200km. Wizyta w serwisie. Mnie nie przeszkadzało ale żona się uparła żeby grzanie zydla działało :D No to pojechałem a tu niespodziewajnik. Wtyczka po porstu nie była podłączona. Takiej banalnej przyczyny to się nie spodziewałem, bo bym sobie sam podłączył. Poduszki skrzyni dokręcone....

Trzeba przyznać, że hiszpańscy chłopi nie opanowali jeszcze w stopniu wystarczającym umiejętności posługiwania się narzędziami odmiennymi od pługa i siekiery :D

Poza tym samochód jeździ. Całkiem dobrze ;) Nwet pozwoliłem mu popływać w błocie. Chyba to polubił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam Panowie.

Jestem nowym klubowiczem i od nie dawna właścicielem D22 sprowadzonego z Niemiec.

Na wyposażeniu jest nissanowska nawigacja satelitarna niestety tylko z mapą na Niemcy.

Jeżeli macie jakieś namiary na mapy z Polską i nie tylko do nawi. Birdview xanavi xm-001

proszę o namiary. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Ryży Koń

No dobra....

Jak wiadomo modyfikacja nadbudowy była ale się skończyło na ARB... :D

A teraz...

Pierwsza większa trasa. Warszawa- Mayrhofen - Warszawa czyli wypad na narty. Czas przejazdu 1250km to 13h czyli tyle samo ile plaskaczem. Z grubsza starałem się żeby na zegarze było 140km/h. Oczywiście jest to mniej ale tak sobie założyłem. No i oczywiście tempomat pilnował utrzymywania prędkości. Jedzie się wygodnie , nic nie boli. A najbardziej zaskoczyło mnei zużycie paliwa. Na pokładzie były trzy dorosłe osoby ze sprzętem narciarskim i gratami/ciuchami. Samochód spalił 10l/100km. Komputer pokazywał więcej ale przy dystrybutorze jak wół było, że wciąga 10. Jestem bardzo zadowolony.

Aha. Czas przejazdu liczę od wyjechania z garażu do zatrzymania fury pod domem w Austrii więc wliczam wszelkie tankowania, sikania i picia z jedzeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...