Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Przegląd po PIERWSZYM roku - koszty


Notesik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądy co 20000 +/- 1000 lub co 12 miesięcy +/- miesiąc. W zależności co nastąpi szybciej. Zatem przegląd powinieneś zrobić maksymalnie do 12 stycznia pod warunkiem, że do tego czasu nie przekroczysz 21000 km przebiegu.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ASO Wrocław Bielany: 900 zł

w tym:

olej shell 5W30, - pamietam na fakturze kwotę ok 300 za tę pozycję a reszta to:

filtr powietrza, oleju, p/pyłkowy + jakas uszczelka

linia diagnostyczna + wszelkie wydruki

smarowanie wszystkich zawiasów, zamków, etc

robocizna

 

sądziłem po Waszych postach że będzie kapke mniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO Wrocław Bielany: 900 zł

w tym:

olej shell 5W30, - pamietam na fakturze kwotę ok 300 za tę pozycję a reszta to:

filtr powietrza, oleju, p/pyłkowy + jakas uszczelka

linia diagnostyczna + wszelkie wydruki

smarowanie wszystkich zawiasów, zamków, etc

robocizna

 

sądziłem po Waszych postach że będzie kapke mniej

 

Marcin, niepotrzebnie przepłaciłeś za olej. Mogłeś kupić olej tu gdzie ja i zapłaciłbyś 113 zł z przesyłką.

Oto link: http://www.ioleje.pl/produkt,793/shell-helix-ultra-extra-5w-304l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czesław lenistwo nie poplaca. Tak mialem zrobic i jeszcze filtry pozamawiac jak inni Forumowicze. Nie bylo czasu, wszystko na ostatnia chwilę i mam co chcialem. 9 stówek poszło sie pieścić. Zły moge byc tylko na siebie. Ale jako że człowiek mądrzejszy po szkodzie to za 12 mcy bedę juz przygotowany....mam nadzieje. Dzieki za link. Poszedl do ulubionych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało nie zemdlałem...zdzierstwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"gmarcin" trzymaj się z daleka od ASO Bielany! Kiedyś już pisałem jak tam zdzierają. Co prawda ja tam auta nie serwisowałem, ale dzwoniłem i pytałem się o koszta serwisu po pierwszym roku oraz jak montowałem LEDY z przodu także podali mi cenę montażu z kosmosu ponad 500zł !! Polecam serwis na Wilanowskiej trochę musisz nadrobić kilometrów ale obwodnicą masz jakieś 20 minut. I żeby nie było, że reklamuję Wilanowską bo mieszkam od niej 1km :whistle: Auto ci chociaż umyli?

Edytowane przez Tobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta umyli jasne.....stwierdzili że przy takiej pogodzie nie myją (+1) bylo jak odbieralem wieczorem. Tak czy siak mam wrazenie że gdzie indziej byloby taniej. Auto kupione tam i tam mi w sumie A4 najblizej. Chcialem tez do opola skoczyc ale nie bylo miejsc. A o wilanowskiej przyznam sie szczerze.....zapomnialem. W sumie tam tez kilometrazowo mam tak samo. Ech

 

W sumie jak teraz przejrzalem te 7 stron to chyba mam niechlubny rekord cenowy przeglądu.

Edytowane przez gmarcin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawą na przeglądach jest własny olej, zastrzeżenie, żeby nie uzupełniali płynu do spryskiwaczy i sprawdzenie wszystkich żarówek przed przeglądem.

Na oleju można często oszczędzić od 150-200 PLN, na płynie do spryskiwaczy 50 PLN, na przepalonej żarówce 50 PLN. Z takimi drobiazgami jak widać można łatwo popłynąć na 400 PLN...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze powiedzcie że 1300zł za full pakiet ubezpieczenia dla rocznego nota to duzo to juz w ogole sepuku....

 

BTW

przydalby sie temat dot. ubezpieczeń notka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy co masz w tym ubezpieczeniu...i w jakiej firmie.

Ta kwota brzmi wręcz ,aż nieprzyzwoicie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacko a jakies cholowania, hotele, lawety i inne duperszmylce zwiazane z AC, jakis pakiet szyba, zawartosc auta + OC rzecz jasna.

 

Kwota dziwi bo rok temu placilem 2 tys za nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze powiedzcie że 1300zł za full pakiet ubezpieczenia dla rocznego nota to duzo to juz w ogole sepuku....

 

BTW

przydalby sie temat dot. ubezpieczeń notka

 

Ja za pakiet w tym roku zapłaciłem 1372 zł . (drugi rok)

W pakiecie mam naprawę "warsztat" , szyby, asistance, oraz samochód zastępczy na 7 dni itd

Ubezpieczenie zawarte z Ergo Hestia u przedstawiciela Hestii w ASO Nissan.

 

Marcin, możesz być spokojny bo nie przepłaciłeś tym razem :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Czeslaw4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,mój samochód to nissan note acenta 1,4 dzisiaj wykonałem przegląd po pierwszym roku w nissan odyssey jagiellońska w warszawie,koszt przeglądu z przeglądem karoseri to 313 pln,olej shell helix ultra 5W40 4 litry za 82.0 i filtr kabinowy mann za 48 pln,były moje.Czas przeglądu z jazdą kontrolna,myciem karoseri i czyszczeniem wnętrza około trzech godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena konkretna,ale chyba nie słyszałeś o promocji nissana na przeglądy,ich olej i filtry + przegląd i ceną mieścisz się w trzystu z hakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena konkretna,ale chyba nie słyszałeś o promocji nissana na przeglądy,ich olej i filtry + przegląd i ceną mieścisz się w trzystu z hakiem.

Dowiadywałem się w Japan Cars przy trasie toruńskiej w wawie chcieli 500 pln graty ich a w Odyssey Górczewska chcieli 630 pln.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena konkretna,ale chyba nie słyszałeś o promocji nissana na przeglądy,ich olej i filtry + przegląd i ceną mieścisz się w trzystu z hakiem.

Gdzie jest informacja o promocji na przeglądy? Powoli zbliżam się do I-szego przeglądu i chętnie bym skorzystał. Znalazłem na stronie http://www.nissan.pl...aintenance.html informację "Cennik usług i rezerwacja wizyt przez Internet" tylko nigdzie nie widzę linka do tego. Chyba, że trzeba się zarejestrować w You + Nissan, ale to powinni napisać na tej stronie. Edytowane przez pejta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maggie_l

Witam,mój samochód to nissan note acenta 1,4 dzisiaj wykonałem przegląd po pierwszym roku w nissan odyssey jagiellońska w warszawie,koszt przeglądu z przeglądem karoseri to 313 pln,olej shell helix ultra 5W40 4 litry za 82.0 i filtr kabinowy mann za 48 pln,były moje.Czas przeglądu z jazdą kontrolna,myciem karoseri i czyszczeniem wnętrza około trzech godzin.

 

Mam pytanko: To był Nissan Alama na Jagiellońskiej 55?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: To był Nissan Alama na Jagiellońskiej 55?

Tak to Nissan Odyssey Alama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to jeszcze Cie pomęcze jak mogę? Kojarzysz może szefa? Nie jest to przypadkiem p. Grzegorz?

Niestety nie,moje kontakty ograniczyły się tylko do doradców serwisowych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...