Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK W TERENIE


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregMar

No wiesz, Andy... Facet musi być trochę tajemniczy... :D To tak jak z tym cowboyem w kapeluszu :D Jak myslisz dlaczego Ika tak się nim zainteresowała? No bo jak miał na sobie kapelusz to nie było wiadomo czy jeszcze owosiony czy już nie... :diabel: :diabel: A sam widzisz jak taka tajemniczość przyciąga :D:D Nie można odkrywać wszystkich kart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, Ika, gonią nas stąd :D:D:D

 

no widze,widze... ale co ja na to poradze ze zadnego forumowicza na drodze spotkac nie moge a codziennie jakas navara obok przemyka :P - szczególnie w ten długi weekend to ich była cała masa...naprawde nikt z Was nie był w Zakopanym i oklolicach :| ?

 

 

a ty Greg sie nie migaj....- jak nie chcesz sie przyznac publicznie to dawaj na priv :D (tylko bez podtekstow prosze :diabel: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci drogie. Pewnie wiecej byscie klubowiczow napotklai na drodze jakbyscie sie oznakowali jak np. kolega Domadm i jakbyscie nie byli zaslepieni samymi navarami ale laskawie rzucili okiem na jakiegos sunnego lub Primere. Ika w Twoich okolicach mieszka Jarkk, a Ty sama bys sie wybrala na zlot do Krakowa (info w dziale Spotkania). Czasem mi sie wydaje ze dzial terenowy to strona jakiegos innego klubu i srednio mi sie to podoba

 

uuups... :( .... to nie to ze jestem navara zaslepiona tylko ze ja na drodze to nawet znajomych auta ledwo poznaje- jak juz mi kilka razy długimi " przyładują" ;) ...taka wybiórcza wada wzroku ;) .... a ze navara wielka to sie w oczy rzuca chociaz i tak pewnosc zyskuje dopiero jak sie mijamy bokami (czy to nie jakis pathV6 nie daj Boże ;) ).....a naklejki klubowe sa z tyłu "drobnym druczkiem" ;) -tak sie tylko usprawiedliwiam..... ja mam naklejke RAFFI-ego bo to super chłopaki są :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumis78
Dzieci drogie. [...] Czasem mi sie wydaje ze dzial terenowy to strona jakiegos innego klubu i srednio mi sie to podoba

 

Bo widzisz Tatku ... nissanow malych smiga sporo do tego przy wiekszych predkosciach to nawet numeru rejestracyjnego nie mozna zapamietac a navarka sie rzuca jak by w oczy. Znajomi mi zawsze pierwsi mrugaja bo auto sie wyroznia z tlumu a ja nie jestem w stanie ogarnac tych wszystkich malenstw ...

 

 

Przy okazji chcialem przeprosic jednego kierowce Navary jesli tu zaglada za to male wymuszonko dzis na rondzie w Wadowicach ... blaszki byly KR tyle zauwazylem bo pozniej juz trza bylo dreptac w prawy potencjometr ...

 

cosik mi sie zdaje (zrodla nie potwierdzone) ze chyba w gminie sie zrobil maly przyrost i wychodzi 1. navara na 6000 mieszkancow ... no niezle jak na male miasteczko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
czy to nie jakis pathV6 nie daj Boże

 

hehe.. boimy sie konfrontacji widze... :diabel:

 

[ Dodano: Sob 12 Maj, 2007 23:12 ]

cosik mi sie zdaje (zrodla nie potwierdzone) ze chyba w gminie sie zrobil maly przyrost i wychodzi 1. navara na 6000 mieszkancow ... no niezle jak na male miasteczko

 

fakt dużo.. aż że tak powiem brzydko..:( w mojej okolicy lata 5 -wszytkie czarne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andy gordon
fakt dużo.. aż że tak powiem brzydko..:( w mojej okolicy lata 5 -wszytkie czarne..
-i u nas duzo .Nic to jednak z pathami ktore uzywane sa przez sluzby drogowe i lesne :D:D Srednio co 5 min smiga mi jakis przed oczami :D nuda :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kamela26
-i u nas duzo .Nic to jednak z pathami ktore uzywane sa przez sluzby drogowe i lesne Srednio co 5 min smiga mi jakis przed oczami nuda

 

jak pathy są używane przez służby drogowe i leśne to aż sie boje zapytać do czego są używane navary... :P

 

ps/ jak widać wiedzą który samochód najlepszy w terenie :D ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawostek to Wam powiem, ze pierwszy raz NAVARA jeździłem w Szkocji :D

Ja na Krecie.

 

[ Dodano: Pon 14 Maj, 2007 22:19 ]

jak pathy są używane przez służby drogowe i leśne..... jak widać wiedzą który samochód najlepszy w terenie :D ...

 

Jak widać w Polsce Unia nie zrobiła prania mózgu i u nas służby jeżdzą pikupami - samochodami użytkowymi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gumis78

1. Dzis wylot z zakopianki na Bielsko okolo 9 rano navarka z zabudowa W.... cos tam tablice

2. Czarna bez zabudowy KLI w okolicach forum i jeszcze jedna czarna ale byla z tylu i nie znam tablic ...

 

ktos z tad?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś byłem w stolicy Smoka W. i navar sporo widziałem. Ale jeszcze więcej wczoraj w Warszawie - to jednak straszna wiocha, skoro tylu ludzi navarami tam jeździ: chyba z 15 naliczyłem a jechałem tylko tam i nazad :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem takiej szalonej... a i tak byłem zapatrzony w nawigację bo szukałem adresu w tych wąskich uliczkach.

Musimy sobie takie antenki poinstalować, że jak w pobliżu pojawi się klubowicz, to się alarmik włączy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek4x4

Ja na przykład jadąc w strone Katowic mijałem dziś czarną Navke koło Huty Łaziska, z płaską zabudową podobna do tej Bereza, nawet pozdrowienia napisałem, choć nie wiem czy to jego :D:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj - Chorzow 1szt czarna bez zabudowy SK ..., i 1 szt. Katowice ul. Żeliwna SK.....czarna bez zabudowy.?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...