Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK W TERENIE


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kierowca

:one:

U mnie kłopoty z pilotami ....

... nikt nie chce mi druta ciągnąć :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
igor

u chermola się ogłoś

:mikolaj: :D

Już dawno wiszę :D

 

[ Dodano: Pon 27 Kwi, 2009 22:18 ]

a co to znaczy pokasztanic ??

Gadać w temacie nie na temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...

Też Was chętnie poczytam, bo dużo macie do powiedzienia ;)

 

 

 

O ludzie wykrzesajcie coś z siebie, bo wesoło tu jak w grobie ;) wpisy co 3 lata lub w najlepszym wypadku co pół roku :blink: na innych forach aż wrze od dysput i kasztanienia :wacko: a u nas ciiiicho jak makiem zasiał :o

 

A i może by tak ktoś odmachał jak Parchem jedzie (lub innym kwadratem) a nie udaje że nie widzi drugiego spychacza na drodze :rolleyes: pozdro...

Edytowane przez Katrinka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też Was chętnie poczytam, bo dużo macie do powiedzienia ;)

 

 

 

O ludzie wykrzesajcie coś z siebie, bo wesoło tu jak w grobie ;) wpisy co 3 lata lub w najlepszym wypadku co pół roku :blink: na innych forach aż wrze od dysput i kasztanienia :wacko: a u nas ciiiicho jak makiem zasiał :o

 

A i może by tak ktoś odmachał jak Parchem jedzie (lub innym kwadratem) a nie udaje że nie widzi drugiego spychacza na drodze :rolleyes: pozdro...

 

Oj Katrinka, masz naleciałości z jeep.orga - a to że jest martwo to racja. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szczureczek

Bo wiesz, z Nissanami jest tak, że jak coś się dzieje to ludzie wchodzą na forum i przy okazji gadka itp. A że z Jeepami co chwile coś, to tam siedzą co niektórzy 24h przed monitorami :dribble:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wiesz, z Nissanami jest tak, że jak coś się dzieje to ludzie wchodzą na forum i przy okazji gadka itp. A że z Jeepami co chwile coś, to tam siedzą co niektórzy 24h przed monitorami :dribble:

 

Co racja to racja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość mobilepiotr

Bo wiesz, z Nissanami jest tak, że jak coś się dzieje to ludzie wchodzą na forum i przy okazji gadka itp. A że z Jeepami co chwile coś, to tam siedzą co niektórzy 24h przed monitorami :dribble:

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

 

w samo sedno miałem jeepa granda mam sentyment do kultu i marki ale na tym koniec

post-40131-0-56148700-1295412638_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość dominik3000

Witam serdecznie wszystkich

Jakby ktoś był chętny na tygodniowy wypad do Rumunii turystyka 4x4 bez topienia i niszczenia aut to zapraszam. Jeszcze nie ma konkretnego terminu ale może bedzie więcej nix jeden wyjazd od czerwca do września. Zwiedzanie Maramureszu , Bukowana, Transylwania, Asfalty +bezdroża , góry, Cerkwie,Klaszory , jeziora , jaskinie. Biwakowe warunki. Znam dobrze kraj i jeźdiłem tam juz nie jeden raz.

Jak cośkontaktowac się ze mną smiało na priv

 

tak to wygląda:

https://plus.google.com/u/0/photos/108555796906123537342/albums/5608871696811137185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czołem

Skoro to hyde park to może off road inaczej:

 

DSC00058.jpg

 

DSC00059.jpg

 

20110905681.jpg

 

20110905683.jpg

 

IMG_4634.JPG

 

Jak widać na załączonych obrazkach zawsze coś... :punk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry operator to i pojazd gąsienicowy wlepi:

 

N.D.E.%2520koparka%2520018.jpg

 

A na twardym też można się wykazać:

 

ABCD0014.JPG

 

Nie można ich spuścić z :rofl: ka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość dominik3000

Witam serdecznie wszystkich

Jakby ktoś był chętny na tygodniowy wypad do Rumunii turystyka 4x4 bez topienia i niszczenia aut to zapraszam. Jeszcze nie ma konkretnego terminu ale może bedzie więcej nix jeden wyjazd od czerwca do września. Zwiedzanie Maramureszu , Bukowana, Transylwania, Asfalty +bezdroża , góry, Cerkwie,Klaszory , jeziora , jaskinie. Biwakowe warunki. Znam dobrze kraj i jeźdiłem tam juz nie jeden raz.

Jak cośkontaktowac się ze mną smiało na priv

 

tak to wygląda:Wczoraj wstępnie ustaliłem że wyjazd mógłby się zacząć 16 czerwca (sobota) i trwać do następnego weekendu .

Chętnych proszę o kontakt.

ddss@onet.pl

 

Pozdrawiam Dominik

https://plus.google....871696811137185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...