Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

HYDE PARK W TERENIE


domadm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GregMar

Aha... ON... Bo już myślałem że to płeć piękna kierowała... zasugarowałem się tym:

...kierowniczka w czerwonym T-Shircie :)
jak kierowniczka to myślałem, że kobieta :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak kierowniczka to myślałem, że kobieta

napisalbym wtedy kierowniczke... ale mniejsza o drobiazgi w tym przypadku...

w kazdym badz razie pozdrawiam z plaskacza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje dla posiadaczy Navarek mających chęć spotkania się i pogadania na drodze. Po za nalepka forumową proponuję małą, wyrazistą naklejkę na lewym lusterku od zewnętrznej strony. W przypadku mijania się na drodze pozwoli to na wcześniejsze rozpoznanie sympatyka Nissana. Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to musiałoby to być jakieś czerwone kółeczko albo cuś, żeby szybko można się było zorientować, a było widoczne na czarnym jak i na srebrnym.

A może lepiej na podszybiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wojtek4x4

Aaa to miło, ja Cię nie zauważyłem :) Jakiego masz przecinaka :?:

 

A słuchaj Berez, tydzień temu w czwartek tak około 19:30 to Ty jechałeś koło Huty Łaziska, bo mi nie odpowiedziałeś :P :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze moj ojciec. ja juzz 2 miesiace nie siedzialem w navarze. ostatnio smigam na suzuki gsr i oplem vectrra gts. opelek lepiej spisuje sie od navy silnik 3.2 wszystko wyjasnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wtrące sie. Jeszcze nie widziałem Navarki z logo klubowym, a jeździ ich po mej okolicy od z... znaczy duzo. Odsetek to ludzie wiedzacy i uczestniczacy w forum,wiec moze to dobry pomysł z oklejeniem ... przeciez nie bede szczzył kłów do kazdego ;)

Pozdrawiam kierownikow Navarek którzy ostatnio zakupili zabudowy w Zabrzu... ja tam tez byłem miód i wino pilem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

domadm - przeglądając zdjęcia , skojarzyłem nr rej Twojego kolegi (zdjęcie z Borska) z samochodem , z którym mijałem się wczoraj albo przedwczoraj gdzieś w okolicach Zabrza :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pro po zalanego miasta ... w ubiegłym tygodniu w łódzkim przeszły silne opady deszczu paraliżując miasto. W obeznej chwili naliczyłem 5 pikupów różnych marek śmigających bez przednich rejestracji. Proponuję zrezygnować z seryjnych podkładek i je przykręcić. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie, dzieciaki mi na parkingu podziurawiły wkręcając śrubki ;-)

 

Zapłaciłem 120zł to sobie mogę podziurawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tablice w ramkach to porażka.

 

Sam juz parę razy gubiłem , ale zawsze udawało się znaleźć.

 

Njaciekawsze położenie tablic w samochodzie terenowym jest w Terrano - przy wjeżdżaniu na stromą górkę lub brodząc w błocie tablica jest najniższym punktem z tyłu.

 

Możecie tu zobaczyć np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1719709

 

TRAGEDIA !!! Jedyny sposób to przenieść w inne miejsce.

 

Od paru miesięcy tablica jest przykręcona solidnymi śrubami . :D

 

A żeby nie było OT, to Navarze z tyłu chyba tylko rwąca rzeka jest w stanie wyrwać tablicę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bratu dzis udalo sie zlapac ciekawy moment - jak utopic patrola - Biskupice pod Czestochową

To ktos z forumowiczow?

http://grzechu.org/MOV00043.3GP

 

W sobote widzialem tam nissanka, ktory od 0 do 100km/s rozpedza sie w 4s :) (330KM) - jednak z tego co wiem wlasciciel naszego forum nie sledzi :( Fajna maszynka swoja droga, na bazie patrola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedł nieźle, nawet przed Otylią może się pochwalić :D może jedynie krótki dystans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy na naszym forum są ludzie którzy śmigają w terenie :?:

Coś tu cicho strasznie ....

Może by pokasztanił trochę :D

Chory jestem , w domku dogorywam ... nudno jakoś :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...