Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

No to zima


dzemik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich !!!

Ja tez się zdecydowałem kupić zimówki.Co sądzicie o Goodyerach Ultra Grip.(mam dobrą cenę) Dodam że w Polsce bende tylko 2 tygodnie a potem to tylko asfalt i deszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boliniak
Zbraku laku dobry kit, na bezrybiu i rak ryba ..... tyle można o tych oponach powiedziec ;) Zawsze to zimówka.

 

No Ultra Gripy są całkiem niezłe..mają jeden duży minus i jeden mniejszy, strasznie się zcierają i gorzej hamują chociażby od Pirelek i Cooperów na śniegu, natomiast sama jazda w dużym śniegu bez zarzutu i nie pisze tego bo czytałem tylko widziałem, Coopery miała L200 i 2 Navki, jedna Pirelli, druga GY, test w Beskiach w zeszła zimę... Ja sam mam GY Ultra Grip (17") ale chciałem zanabyć Pirelli (nie było), co do Cooperów to najlepsza konfiguracja z 16" felami, jest cały wątek na nissan-navara.net o gości który założył na 17" o wyższym profilu 70,

dlatego się nie zdecydowałem na Coopery.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boliniak, co ten gościu założył z Cooperów? Bo ja też mam 70 tyle że 245 ale żadne problemy nie wynikły. Możesz streścić o co tam chodziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość boliniak
boliniak, co ten gościu założył z Cooperów? Bo ja też mam 70 tyle że 245 ale żadne problemy nie wynikły. Możesz streścić o co tam chodziło?

Ok generalnie napisał, że bardzo długo szukał odpowiedniego ciśnienia, żeby było tak samo jak na letnich GY, mówił, że samochód bardzo twardy się stał i napisał, że przy lekko pływa na nich, zapytałem go nawet na PW czy szybko jeździ...ale napisał, że nie i na ścisłych zakrętach jest to odczuwalne... Nie wiem jak jest naprawdę ale w związku z tym nie wziałem Cooperów.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ryży Koń

Ja zakręty robię na 245/70R16 bokami i odczuwam lekkie pływanie , ale bardzo delikatne. Natomiast ustaje na 16 w przeciwieństwie do 17 wyrywanie kiery na rąk w koleinach. Moim zdaniem lepiej sie goni na 16. Ale ja się nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenie: wóz jest ciut miększy i faktycznie na niektórych zakrętach lekka (powtarzam lekka) różnica jest wyczuwalna, ale nie na tyle żeby miał to być jakikolwiek problem! Może z czasem całkiem zniknie jak się ten gruby protektor zjedzie.

 

Z koleinami to też żadnego problemu nie ma, zresztą tu szerokość opony jest ważna a nie średnica!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...