Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mają przejechane Wasze Almerki (czysta ciekawość)


Gość Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

n16 1.5 i 80 500 - 2001 rok

padł przepływomierz i szykuje się wymiana łańcucha - shit

 

focus ma 42 500 - ostatnio długa trasa spalanie 6,2 - myślałem, że będzie lepiej. n15 tą trasę robiłem 6,6.

Piszczy pedał sprzędła i trochę dygocze czasami szyba z boku.

reszta ok

Edytowane przez ADAM85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Almera N16 sedan 1,8benzyna 2001/02 148000km, do robienia przednie łączniki stabilizatora (jedyna metoda demotażu - szlifierka kątowa), falujace obroty. Dolewanie okolo 1L oleju na jakieś 12000 przebiegu ( miedzy wymianą).

Edytowane przez Denver1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N16 2003 2,2 Di - 135tkm, w ciągu najbliższych trzech tygodni, dojdzie 1,5-2 tkm.

Jakis czas temu, doszedlem do wniosku, ze majac tak blisko jak ja mam do pracy, diesel jest dla mnie kompletnie nieopłacalny, a na 2-3 dalekie wyjazdy w ciagu roku, przy nawet duzej benzynie, nie bede widzial roznicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moj "traktorek" 1.8 Tino 2003 rok, ma za sobą 146K udokumentowanego przebiegu po polskich dróżkach.

Jak dotąd, wymienione przednie klocki.

 

Pozdrawiam

roobalek

Edytowane przez roobalek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wczoraj przekroczyła 78.000 km Auto jak w sygnaturze. Jedyna poważniejsza "usterka" jak do tej pory to wymiana EGR w zeszłym tygodniu. Poza tym przez ponad 2 lata lałem tylko olej napędowy i robiłem planowe przeglądy. :)

Generalnie nie mam większych zastrzeżeń, zwłaszcza w konfrontacji z opiniami na temat zakupu Almery wyprodukowanej w Anglii z francuskim dieslem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

210 tysięcy r.96 z czego 30 tysięcy ja zrobiłem, jedyny problem to co rok szukam gdzie teraz jest ognisko rdzy. A jak czytam że ktoś ma r 95-97 i ma ok 90 tys km zrobione to niech lepiej poprosi sprzedawce o info o ile cofnoł licznik przed sprzedażą czy o 100 czy 200 tysięcy.

Edytowane przez elpc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma nalatane 202 tys. i gdyby nie rdza to szło by rzec idealny samochód.

Mam krajówkę kupioną od pierwszego właściciela przy przebiegu 135 tys.

Jak na razie nic specjalnego się nie dzieje.

Jest trochę łysa ale zasłużyła sobie na klimatyzację którą właśnie montuję.

Pozdrowienia dla Almerowiczów i nie tylko.

Bart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...