Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ile mają przejechane Wasze Almerki (czysta ciekawość)


Gość Maciek PO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja 1999 rocznik. Kupiona w 07/12 z 41000 km. Teraz ma 43000 km. Takze szybko przybywa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 1999 rocznik. Kupiona w 07/12 z 41000 km. Teraz ma 43000 km. Takze szybko przybywa. ;)

 

Powinna wyglądać jak z salonu, a na silniku żadnego wycieku i żadne elementy silnika nie powinny być pokryte nalotem ani rdzą. Po prostu fabryka :) Wygląda tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik ladnie sie prezentuje i spisuje. Tylko niestety jak auto jest malo uzywane i nie garazowane tez sie niszczy. Nastepnym etapem beda bomble rdzy na tylnich blotnikach i montaz gazu. Ostatnio wymienialem srodkowy i koncowy tlumik. Zgnilizna :thumbsdown: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

114600 świeżo kupiona na razie do wymiany tył amortyzatory i klocki plus szczęki tak na moje oko. Klima hula odgrzybiona, wymiana oleju plus filtr pewnie na jesień. Reszta bez zarzutu oby jak najdłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to i ja sie pochwale 97r 1rej w grudniu 3 wlasciciel 351tysiecy n15 1,4 silnik poki co odpala na dotyk auto wymagalo tylko wymiane aparatu zaplonowego.troche juz sie sypie z zewnatrz ale silnik igiełka tak mi sie przynajmniej wydaje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

2002 przy zakupie 63000 aktualnie 80000 - od 69 tyś. LPG :) wszystko w oryginale oprócz wymienionych pękniętych sprężyn, kółek na większe i niestety osuszacza klimy z powodu sparciałych oringów :), a sorki wydechy wymieniłem bo stare z powodu nieużytkowania długiego przez poprzedniego właściciela posypały się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja 1.8 2001r aktualnie ~154900km z czego od ~23000km na gazie sekwencyjnym, od nowości w rodzinie. Raz stanęła na środku drogi (urwana przerdzewiała półoś), ogólnie ok. 3000zł wydane na awarie (nie mylić z eksploatacją) w ciągu 10lat (pierwsza rejestracja 2002) z czego większa cześć tej kwoty wydana w przeciągu ostatnich 2óch lat. Żre olej od przebiegu ok. 120000km (czasem dymek po odpaleniu).

Edytowane przez buladag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to i ja się pochwale niedawno nabyłem Almere N16 1.5 90KM 2002r. przebieg 32000 km :dribble: nawet opony w dobrym stanie z 2002 na kołach

 

Z ciekawości - kupiłeś go od handlarza, czy od kogoś z rodziny lub dobrego znajomego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Almerka 98 rocznik N15 1.4 benzyna przebieg 55 tyś :) na zewnątrz i w środku igiełka zero rdzy, wszystko jak nówka :)

Mam pytanko, ten silnik 1.4 benzyna jaką ma regulacje zaworów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z ciekawości - kupiłeś go od handlarza, czy od kogoś z rodziny lub dobrego znajomego?

 

Dobry znajomy dał cynk że jego znajomy ma w komisie almere w stanie jak no to określił lalkę, całe szczęście że nie powiedział ile drzwi ma bo bym nie pojechał obejrzeć ale jak ja zobaczyłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie psuj mu humoru, niech się cieszy, że ma 3 dychy na blacie. :E

 

Takie samochody nie wychodzą na zewnątrz, nigdy.

Edytowane przez buladag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wymienie sobie kiere, gale i nakladki na pedaly a do tego opapram bollem podwozie i zjade z przebiegiem do 20k km bo reszta wnetrza z fotelami wlacznie ma po 155tys km zerowe zuzycie.

 

Ze tez sie ktos na takie cos jeszcze nabiera i to przy naszych realiach. A pozniej normalny czlowiek nie moze uczciwie samochodu sprzedac bo panie trup bo tyyyle przebiegu ma.

 

Ale spoko, zaraz kolega wyskoczy, że ma faktury i ksiazke serwisową, tak jakby handlarze nie mieli dostepu do drukarki igłowej i allegro. :P

Edytowane przez buladag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Mam: Almere N16 1.5 90KM 2002r (jane z piekarni nie przebije) ale przebieg mysle ze interesujacy - 77tys km.

Od ponad 3 lat sluzy juz tylko jako 2 auto.

Przymierzam sie mentalnie do sprzedazy, ale nie wiem czy jakies sensowne pieniadze za nie dostane.

Ciagle jezdzi niezawodnie a i przyzwyczail sie czlowiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam auto, którego jestem właścicielem od nowości, auto ma 5 lat i 90tys. km przebiegu - żaden, ale to dosłownie żaden element nie nosi oznak zużycia. Pod maską żadna śrubka nie ma nalotu ani rdzy ;) Po prostu fabryka. Jak tu widzę, że niektórzy się chwalą o połowę mniejszymi przebiegami to taki samochód nie powinien odbiegać od stanu salonowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

114600 świeżo kupiona na razie do wymiany tył amortyzatory i klocki plus szczęki tak na moje oko. Klima hula odgrzybiona, wymiana oleju plus filtr pewnie na jesień. Reszta bez zarzutu oby jak najdłużej

Drogi kolego przy takim przebiegi sie nie wymienia amorow oraz klockow:) w tym autku, chyba ze od nowosci w polsce, bo jak z Niemiec to cofany licznik widac

 

Ja wszystkich zapraszam na mobile.de obejrzycie sobie ceny oraz przebiegi jakie Gebelsi osiagaja na Nissanowskich dislach jak na beznynowych autach...

W Niemczech im mniejszy przebieg tym wieksza cena taka zasada sie tutaj rzadza... almera n15 z maly przebiegiem 50-100 tys od 1 wlasciciela potrafi kosztowac 2-3 tys euro,

natomiast z duzym i wiadomo gorszy stan kupicie od 500 euro :whistle: .

 

Tanio na aukcjach EBAY.DE mozna kupic almerki zadbane !!! od wlasciciela

Edytowane przez michal007s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój bolid ma przejechane 230tyś. Od nowości w Polsce i póki co nie ma żadnych problemów z zawieszeniem, które wg. papierów było wymieniane przy 210tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...