Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Grupowy CHIPTUNING 2.2Di 1.5DCi ? Almera i Tino


Teres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Hiszpan27

Witam Panowie. Tak sobie to czytam i chyba sie tez zdecyduje na wirusa. Mam Almere2.2di 110KM z 2001r i przydalo by sie troszke mocy. Jestem z Wałbrzycha ale chyba bede 31go w Sieradzu, a to nie daleko Zduńskiej. Zastanawiam sie jakie wartosci beda mozliwe do uzyskania (moc i momęt) i czy zniknie Turbo dziura. Co o tym myslicie? Czy bez rezerwacji wyniesie mnie to 8 stowek? Pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia innych forumowiczów do uzyskania jest 130KM albo troszke więcej i koło 300Nm. Możesz poczytać w tym temacie http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=19740

Jeśli nie chcesz płacić zaliczki to cena niestety będzie 800zł. Wysyłam Ci dane na maila i PW, kasę musiałbyś przelać najpóźniej w środę. Wtedy cena będzie koło 650zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Hiszpan27
Z doświadczenia innych forumowiczów do uzyskania jest 130KM albo troszke więcej i koło 300Nm. Możesz poczytać w tym temacie http://www.nissanklub.pl/forum/viewtopic.php?t=19740

Jeśli nie chcesz płacić zaliczki to cena niestety będzie 800zł. Wysyłam Ci dane na maila i PW, kasę musiałbyś przelać najpóźniej w środę. Wtedy cena będzie koło 650zł.

 

Zobaczymy, teraz mam bark funduszy, ale kolo srody wyplata wiec moze do srody uda mi sie przelac zaliczke. Bedziemy w kontakcie, dziekuje za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem kasiorkę od wszystkich, którzy się zadeklarowali w wątku, łącznie 7 osób :)

 

Cena za chiptuning... 600zł TA DA :D

funny_new_18.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za chiptuning... 600zł TA DA :D

 

Suuuuuuuper! :D Zwróci mi sie koszt paliwa za dojazd :one:

 

Teres nie zmienilem zdania, ale mogę przyspieszyć to co i tak chcialem zrobić dopiero jesienią. Chętnie się podczepie, ale dopiero za 2-3 tygodnie :/ jest jakas szansa na podobną cene czy wtedy juz zostaje 800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelej mi zaliczkę, na PW dostałeś dane. Myślę, że nie będzie problemu zrobić w ciągu 2-3 tygodni. Jakby nie dało rady to po prostu zwrócę Ci zaliczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sleepyhead

No, full szacunek za zdolności negocjacyjno-organizatorskie.

Jak cena tak poszybowała w dół to ja jednak chyba kupię nowy przepływomierz. Bo coś mi się zdaję, że bez niego nie dam rady 130KM/300Nm zobaczyć :|

Wywaliłem katalizator (oryginał się rozleciał w środku po 230 tysiącach) , dół jest jeszcze mocniejszy, ale "górę" obrotów mam biedną, V max ledwo 180-190 km/h a jednak seryjnie powinien się kulać lekko 200 :(

Dobiłem się faktem, że starym firmowym focusem 1.6i na tej samej drodze nakręciłem 205km/h a to autko miało ledwo 100KM, wniosek więc prosty, że coś mam jednka z motorkiem nie teges.

Jutro wyśle do Alltuning maila z opisem mojego przypadku, może coś zdalnie poradzą i może warto załatwić nowy przypływomierz do piątku, żeby nie jeździc do nich dwa razy.

 

P.S. Nie ma ktoś namiarów na nowy przepływomierz do 2.2Di :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frodman

Żartujesz czy myślisz że mają kilka stanowisk i przyjmują każdą liczbę samochodów bez rezerwacji terminu?

 

Ja jestem umówiony na piątek 6 VI na 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

właśnie wszedłem na forum i widze interesujący mnie temat :-)) w dobrej cenie.

 

Teres,

wysłałem Ci na PW prośbę o dopisanie,

wstępnie zerezerwowałem się w Alltuningu na 21.06 o 9.00.

 

W Alltuningu potrzebują żebyś im potwierdził mój udział,

szczegóły na PW,

pozdrawiam,

Ratino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas właśnie się zaczęło czipowanie. Okazało się, że oba auta miały padnięte przepływki w efekcie zamiast 110KM/230Nm było 97KM/230NM. Przepływki kupiliśmy w Łodzi w Intercars na Dąbrowskiego bodajże 223. Cena 286zł przy oddaniu starej przepływki.

Na nowej przepływce auto w serri 112KM/238Nm. Teraz czas na czipa :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frodman

Teres nie mów, że musisz znowu zasuwac do Zduńskiej?

Jeśli u mnie okaże się, że mam też problem z przepływką to mam wracac do Lublina wymontowac stara wysłac im,wziac nowa i jeszcze raz do AllTuning?

Mam nadzieje ze temat da sie zalatwic od reki w Łodzi jesli juz przeplywka padnie (nie mam pojecia ile jest zabawy z wymiana).

Daj znac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...