Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Grupowy CHIPTUNING 2.2Di 1.5DCi ? Almera i Tino


Teres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lewandoree

Lepiej sie zbiera do 2000obr? Robiles w alltuning? Ile zaplaciles? Mozesz mi podac numer do nich?

Wiec tak usluge robilem u warszawskiego przedstwiciela autoseba z wroclawia , ten link do aukcji ktory podalem ,samochod ma 99 km i 212 nm auto zdecydowanie lepiej zbiera sie do 2000 znam ten samochod i roznica jest taka ze czuje ze ciagnie caly czas na kazdym biegu nie ma zadyszki przy wlaczonej klimie zeskanuje wykres to zobaczycie jak to wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wykres by się przydał :)

 

to jak z osobami chętnymi do zawirusowania ?

1. Mario632

2. Radkow

3. Lewandore

 

te 3 osoby nadal są chętne ?

 

jeżeli tak to jestem tą 4, ale nadal to chyba troszkę za mało żeby liczyć na większy upust...

 

mówię oczywiście o firmie Alltuning

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wykres by się przydał :)

 

to jak z osobami chętnymi do zawirusowania ?

1. Mario632

2. Radkow

3. Lewandore

 

te 3 osoby nadal są chętne ?

 

jeżeli tak to jestem tą 4, ale nadal to chyba troszkę za mało żeby liczyć na większy upust...

 

mówię oczywiście o firmie Alltuning

W przyklejonym temacie chiptuning 2.2di ktos ostatnio wirusowal almere i zaplacil 600zl a byl sam. Pisalem z gosciem z linka wyzej i powiedzial ze we wroclawiu uzyskaja spokojnie lepszy wynik od alltuning(600zl) ,przyznal jednoczesnie ze alltuning robi bardzo "ostrozny" wirus co dla mnie akurat jest plusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyklejonym temacie chiptuning 2.2di ktos ostatnio wirusowal almere i zaplacil 600zl a byl sam. Pisalem z gosciem z linka wyzej i powiedzial ze we wroclawiu uzyskaja spokojnie lepszy wynik od alltuning(600zl) ,przyznal jednoczesnie ze alltuning robi bardzo "ostrozny" wirus co dla mnie akurat jest plusem

Alltuning u mnie uzyskał dosyć dobre wyniki, tylko jest jeden warunek, nie chipować auta bez intercoolera jak jest 30'C w cieniu. Bez IC miałem 116KM, po dołożeniu IC 126KM (z nieszczelnością, wypadałoby się teraz zmierzyć, jak już wszystko mam szczelne)

To jest tak prosty silnik, że właściwie każdy to zachipuje, a Alltuning ma przynajmniej porządną hamownię stacjonarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lewandoree

w planach jest wywalenie katalizatora i wstawienie prostej rury o takiej samej srednicy jak wydech , koszt 120 zl warszawa natolin , oraz zaslepienie egr tylko nie mam pojecia jak to zrobic , prosze o pomoc silnik 1.5 dci pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey, jako że dopiero od niedawna interesuję się tuningiem aut to mam techniczne pytanie do was :)

 

chodzi oczywiście o almere 2.2 Di

 

jakiś miesiąc temu regenerowałem pompę wtryskową w swoim aucie i mam pytanie...

...czy tuning wpływa lub zmienia coś w pompie? mam na myśli ustawienia sterownika pompy...

 

auto chodzi od czasu naprawy naprawdę znakomicie a mam jeszcze 11 miesięczną gwarancję na tą usługę więc nie chciałbym sobie nabruździć ;)

 

pozdrowionka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wykres by się przydał :)

 

to jak z osobami chętnymi do zawirusowania ?

1. Mario632

2. Radkow

3. Lewandore

 

te 3 osoby nadal są chętne ?

 

jeżeli tak to jestem tą 4, ale nadal to chyba troszkę za mało żeby liczyć na większy upust...

 

mówię oczywiście o firmie Alltuning

Witam dawno mnie na forum nie było, a widzę że odżył temat grupowego wirusowania... ja też byłbym zainteresowany, ale nie wiem czy nie jest za późno?! Trochę dołożyłem ostatnio do mojej Almerki (pompa) wiec nie wiem czy wyrobię z kasą, ale korci mnie ten wirus :D Piszcie zatem czy jest jeszcze opcja tego grupowego alltuningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie na forum nie było, a widzę że odżył temat grupowego wirusowania... ja też byłbym zainteresowany, ale nie wiem czy nie jest za późno?! Trochę dołożyłem ostatnio do mojej Almerki (pompa) wiec nie wiem czy wyrobię z kasą, ale korci mnie ten wirus :D Piszcie zatem czy jest jeszcze opcja tego grupowego alltuningu.

Chyba musze sobie sam odpowiedzieć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Nikalajewna

Mnie również dawno nie było na forum. Też bym się pisał na chiptuning, tylko pewnie koło stycznia, bo miałem ostatnio trochę wydatków (pompa wspomagania padła, naprawa 800zł :mad: ).

Edytowane przez Nikalajewna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...