Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

[N16] Grupowy CHIPTUNING 2.2Di 1.5DCi ? Almera i Tino


Teres
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lewandoree

to macie kolejna osobe silnik 1.5 dci ja sie pisze 100% jezeli ogarniemy taka cene jak byla za ostatnim razem , mialem wtedy problemy finansowe ale jakby udalo sie podjechac tam jakos grupowo byloby super !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to elegancko - moze ze mna pojedzie jeszcze kolega z BMW E46. Ostatnio jak z Alltuning to za 3 auta zaspiewja 750 od sztuki wiec im nas wiecej tym lepiej.

Jaki termin proponujecie?

 

[ Dodano: Czw 25 Cze, 2009 15:25 ]

ostatnio jak rozmawialem z alltuning - tak mialo byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radkow, z tego co widze chcesz chipowac p12 a tam jest sterownik denso a nie bosch jak w n16. Jestes pewny ze ta firma to ogarnie?

 

Na swojej stronie maja ten silnik wymieniony i pokazane teoretyczne przyrosty.

Oczywiscie najpierw sie umowie, ale w jedno auto powiedzili na allegro 1100pln :( a tyle nie dam, zwlaszcza ze jeszcze nie wiem co sie popsulo, ze mi kopci. Czekam na termin u mechanika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lewandoree

to na kiedy sie umawiamy i ilu was jest , zeby cena byla jakas rozsadna ?

 

[ Dodano: Wto 30 Cze, 2009 16:29 ]

jeszcze jakby kolega porcupine moglby powieciec wrazenia po przejechanym dystansie od zawirusowania , oczywiscie pytam o 1.5 dci . Mam tylko 3 pytania :P Czy roznica miedzy 82 KM a 100~108 jest mocno odczuwalna ? Czy kopci ? Jak ze spalaniem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sie uda za 600zl to ja sie pisze. Tylko pewnie wtedy musi nas byc co najmniej dziesieciu, trzeba by zadzwonic i pogadac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i namieszałem, muszę zrezygnować. Przypadkiem znalazłem gościa z niewielkim zakładem ale dobrą lokalną opinią 20km od domu, cena 600pln indywidualnie.

 

Pozdrawiam,

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okolice Gdowa, hamowni raczej nie ma ale nie pytałem. W sumie odwozliśmy auto znajomego i tak zapytałem. Ogólnie mówił, że osprzęt jest Boschowski i zalecał dolewać co 10kkm butelkę mixolu do zbiornika paliwa żeby przesmarować pompę zasilającą. Słyszeliście o czymś takim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość lewandoree

tak, ale nie butelkę!!!! pamiętaj, że to olej do dwusuwów

panowie i co z tym grupowym chiptuningiem bylo chetnych troche osob a teraz temat spoczywa sobie na drugiej stronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

panowie znalazlem cos takiego po opiniach widac ze jest ok http://allegro.pl/item699714643_chiptuning_nissan_1_5_dci_przez_obd_z_hamownia.html , mimo ze z warszawy do wroclawia jest 350 km to chyba sie do nich przejade

 

szkoda że nie mają w swoim menu silnika 2.2 Di <_<

 

w każdym razie jak znajdzie się większa liczba chętnych na tuning z firmy Alltuning to również chętnie się wpiszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lewandoree

szkoda że nie mają w swoim menu silnika 2.2 Di <_<

 

w każdym razie jak znajdzie się większa liczba chętnych na tuning z firmy Alltuning to również chętnie się wpiszę :)

ja jestem juz po wirusie roznica kolosalna bede mial wiecej czasu to wrzuce wykres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...