Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-europa-84-tys-km-C14985045.html kolejna "perełka"Dałoby rade żeby ktoś z okolicy obejrzał?? mieszkam w B-stoku troche daleko jechać na oględziny.

Hi,

Nie bardzo wiem czego miał byś się spodziewać od kogoś po oględzinach tak "zdewastowanego" samochodu. Kosztów naprawy przecież nikt Ci nie określi - no chyba że go rozmontuje jakaś stacja i zrobi wycenę naprawy. Jak sam chcesz się bawić w naprawy to może i warto, jak szukasz czegoś za małe pieniądze do "samodzielnego montażu" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie zdanie o 350z w takim kolorze? Widział ktoś taką Z-tke na żywo?

Walcie śmiało z opiniami.

http://otomoto.pl/nissan-350-z-krajowy-serwisowany-C14503426.html

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-stan-idealny-jak-nowy-tylko-28-C14833258.html

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co ja zwróciłem uwagę:

 

1)maska źle spasowana do pozostałych elementów/może świadczyć o wypadku/.

2.na masce jest garb, a taki typ maski wychodził w modelu 313Km

3.czy obszycie deski rozdzielczej i poduszki kierowcy nie ma na celu ukrycie wywalonych poduszek? Swoją drogą zastanawiam się jak mogą się zachować takie poduszki podczas ewentualnego wypadku?

 

Pozdr

Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Andrzej maska z przetłoczeniem czyli powinien być podwójny dolot (silnik HR) a podejżewam że silnik jest DE.

Dodatkowo jest pojedyńczy ksenon a powinien być Biksenon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie macie zdanie o 350z w takim kolorze? Widział ktoś taką Z-tke na żywo?

Walcie śmiało z opiniami.

http://otomoto.pl/nissan-350-z-krajowy-serwisowany-C14503426.html

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-stan-idealny-jak-nowy-tylko-28-C14833258.html

 

Mi się podoba :)

 

p.s. do tego komisu mam 5min :P

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podoba :)

 

p.s. do tego komisu mam 5min :P

 

Pzdr

 

kolor fajny bo się wyróżnia. U mnie w mieścinie są 4 zetki. 2 srebrne coupe (w tym jedna moja) często ludzie mylą, jedna cabrio srebrna i jedna czarna. Złotych brak. Aż korci by swoją przemaloawć ;).Aaa kolor złoty pasuje też do hamulców :P

pozdrówka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich forumowiczów!

Nareszcie udało mi się zarejestrować na forum.

Moje pytanko jest krótkie, zastanawiam się nad zakupem 350Z - ten samochód jest po prostu kultowy, chciałbym zrealizować jedno z moich marzeń, ale niestety dopiero w czerwcu - dopiero wtedy miałbym gotówkę. Czy kwota 40k zł będzie wystarczająca? Chodzi mi o wersję europejską i bezwypadkowym egzemplarzu. :) Widzę, że na dzień dzisiejszy można dorwać taką zetkę za ok. 44k zł. Proszę o pomoc, najchętniej skontaktowałbym się z kimś telefonicznie, kto ma większe doświadczenie w tym temacie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukoiwacza :)

Dobrze, że wczesniej zaczynasz, do czerwca może coś znajdziesz, szczególnie, że teraz po sezonie parę osób może sprzedawać. Za tę kwotęto raczej tylko początkowe roczniki Ci się uda. Warto jednak szukać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukoiwacza :)

Dobrze, że wczesniej zaczynasz, do czerwca może coś znajdziesz, szczególnie, że teraz po sezonie parę osób może sprzedawać. Za tę kwotęto raczej tylko początkowe roczniki Ci się uda. Warto jednak szukać.

Pozdrawiam

 

Dokładnie ,aczkolwiek może być ciężko ale nie ,nie możliwe :)

 

Pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko - tzn.?

Kwota za niska?

 

Dzisiaj na Allegro widziałem 2003 rocznik, europejska wersja, bezwypadkowy...

Wydaje mi się, że do czerwca powinny jeszcze stanieć... ;)

Cała sprawa wymaga ode mnie pewnych wyrzeczeń (wiem, że nikt mi tutaj nie zagwarantuje 100% pewności), ale po prostu chciałbym, a nawet muszę wiedzieć, czy warto za tą kwotę czegokolwiek szukać?

 

Naprawdę wolę nawet 2003, 2004 rocznik, ale zadbany i bezwypadkowy... :)

Może się okazać, że np. wygospodaruje 45k, ale nie szukam w tym momencie auta za np. 60k, żeby było jasne... :)

 

 

P.S. Może inaczej zapytam, ile bym musiał mieć, żeby na pewno kupić wyżej opisane auto z wyżej wymienionych roczników ?

Edytowane przez boberek91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny zaczynają się od 37 tysięcy. Co kupisz za tą kasę to już inna sprawa. Ciężko kupić w Polsce bezwypadkową 350tke, teraz byłem w Warszawie oglądałem sztukę za 50 tysięcy i powiem Ci że tragedia - auto za taką kasę a z każdej strony malowane dotknąłem kierunkowskaza ze zderzaka tylnego to wpadł do środka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a jak będzie się mieć wpływ czasu na ceny? Jak sądzicie?

Mamy teraz koniec października, do czerwca jeszcze ponad 7 miesięcy, a cena raczej spadnie, a nie wzrośnie...

No, ale wydaje mi się, że kwota, którą dysponowałeś była ok, a to, że gość szuka jeleni, to już inna sprawa.

Oglądałem S60R (w W-wie) po tuningu, 360KM, stan bdb, a okazało się, że po takim dzwonie, że nie warto nawet spojrzeć...

Pozostaje tylko przytoczyć pewne zdanie: "Szukajcie a znajdziecie." :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na dobrą okazję:

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-europejczyk-alusy-20-C15620378.html

Europejski,pełne ospoilerowanie Veilsaida,felgi 20" (spora wartość obu rzeczy),jeśli był bity to ktoś go zrobił przed ospoilerowaniem,a że było to w Niemczech to domniemywam że zrobione dobrze-jeśli w ogóle był bity.Niewątpliwie auto od pasjonata,przebieg przyzwoity a i kraj pochodzenia godny zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ok. roku poszukiwań wreszcie udało mi się kupić, Z-tke która odpowiadała moim wymaganiom. Najważniejsze założenia przed zakupem to zero sazpachlowozów, połamańców, czterośladów, samochód miał być z małym udokumentowanym przebiegiem i w miarę zadbany w środku no i oczywiście czarny. Tak jak sami wiecie to są tylko założenia, a rzeczywistość każdy wie, jaka jest. Starałem się też ostrzegać na forum, przed ofertami złomu, aby tak jak ja koledzy nie tracili czasu i pieniędzy na zbędne wyjazdy i telefony. I chyba ostatnim rzutem na taśmę, właściwie, dlatego,że dealer, któremu były właściciel zlecił sprzedaż samochodu zadzwonił, z inf., że właściciel jest skłonny trochę obniżyć cenę i gwarantuje mi,że jak przyjadę to będę pozytywnie zaskoczony doskonałym stanem samochodu.

Facet miał dar przekonywania, bo mimo rocznika, i ceny i paskudnego koloru zdecydowałem się pojechać i zobaczyć. I tu na miejscu miłe zaskoczenie samochód nówka, i ten sracz..kowaty kolor nawet nie jest taki brzydki. Problem to ta drżąca gałka zmiany biegów, która tak mnie odstraszyła od tego samochodu/założyłem wątek na forum i tak jak napisałem podzielę się inf., które zapodały mi serwisy./

I TU WIELKIE PODZIĘKOWANIA KOLEDZE Z FORUM, „„worn#21” który mnie woził po zakamarkach Górnego Śląska, przyjechał,porównaliśmy to słynne drżenie gałki zmiany biegów, a przede wszystkim przetestował samochód tak jak należy.

Przy okazji trochę mu się”oberwało”, bo „właściciel od razu po teście sprawdził tylne opony, i zwrócił mu uwagę,że coś ostrego nosi w kieszeniach, bo pojawiła mu się ryska na tapicerce siedzeńJ.DZIEKI ADAM ZA WSZYSTKO,MAM NADZIEJE,ŻE NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIESZ MIAŁ WIĘCEJ CZASU.

Tak więc kupiłem samochód z 2004r, z polskiego salonu, z udokumentowanym przebiegiem 28 tys. km, absolutnie bezwypadkowy, wyjątkowo zadbany w środku i na zewnątrz zimą nie jeżdżony w kolorze pomarańczowy metalik/ i to jedyna wada, a teraz zaczynam myśleć,że może i nawet zaleta./Jak to mówią nic nie jest doskonałe,samochód przed zakupem był na gruntownym serwisie w ASO, stwierdzono,ze przy następnym przeglądzie dobrze by było pomyśleć o zmianie gum przy przednich wahaczach / tak mi powiedzieli w ASO, że ludzie tak robią, ale jak mi się wydaje do wymiany całe wahacze, zobaczymy,przyszłość pokaże?/

I jest jeszcze jeden problem, żona jak zobaczyła i przejechała się samochodem stwierdziła, że może czasami da mi się przejechaćJ.Zdjęcia przypadkowe raczej z ogłoszeń w miniaturkach, bo już dziś nie chce mi się dochodzić jak tu się wkleja, ale może Adam zapoda, bo robił.

 

Pozdr.

Andrzej

post-29341-036896000 1287778035_thumb.jpg

post-29341-085150200 1287778065_thumb.jpg

post-29341-009469500 1287778099_thumb.jpg

post-29341-074810200 1287778133_thumb.jpg

post-29341-033823600 1287778181_thumb.jpg

post-29341-051017300 1287778226_thumb.jpg

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I TU WIELKIE PODZIĘKOWANIA KOLEDZE Z FORUM, „„worn#21” który mnie woził po zakamarkach Górnego Śląska,

:) Polecam się na przyszłość :P

 

DZIEKI ADAM ZA WSZYSTKO,MAM NADZIEJE,ŻE NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIESZ MIAŁ WIĘCEJ CZASU.

A ja wielkie Dzieki za %%%% ;) ,na pewno damy rade :)

 

Zdjęcia przypadkowe raczej z ogłoszeń w miniaturkach, bo już dziś nie chce mi się dochodzić jak tu się wkleja, ale może Adam zapoda, bo robił.

 

Tak na szybko :P JEST PIĘKNA !!!!

zet1.th.jpg

zet3.th.jpg

zet5.th.jpg

zet6m.th.jpg

zet7.th.jpg

zet8.th.jpg

zet9.th.jpg

zet11.th.jpg

 

Gratulację jeszcze raz !!!

 

Pzdr i do zobaczenia

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tym miejscu chciałbym się przywitać i pogratulować zakupu. Ja uważam ,że ten kolor jest lepszy od czarnego. Zarejestrowałem się na forum bo chciałbym zostać właścicielem Z-etki :rofl: . Samochód planuję kupić w przyszłym roku, ale już powoli zaczynam się rozglądać. Na zakup będę miał jakieś 43 tyś.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. W tym miejscu chciałbym się przywitać i pogratulować zakupu. Ja uważam ,że ten kolor jest lepszy od czarnego. Zarejestrowałem się na forum bo chciałbym zostać właścicielem Z-etki :rofl: . Samochód planuję kupić w przyszłym roku, ale już powoli zaczynam się rozglądać. Na zakup będę miał jakieś 43 tyś.

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

 

Widzę, że rośnie mi konkurencja... :D

A co powyższego egzemplarza - pogratulować.

Mam nadzieję, że i ja kiedyś będę mógł zasiąść za kierownicą tego kultowego auta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że rośnie mi konkurencja... :D

A co powyższego egzemplarza - pogratulować.

Mam nadzieję, że i ja kiedyś będę mógł zasiąść za kierownicą tego kultowego auta. :)

Witam. No właśnie o tym samym pomyślałem, gdy przeczytałem Twój post :rolleyes:

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po ok. roku poszukiwań wreszcie udało mi się kupić, Z-tke która odpowiadała moim wymaganiom. Najważniejsze założenia przed zakupem to zero sazpachlowozów, połamańców, czterośladów, samochód miał być z małym udokumentowanym przebiegiem i w miarę zadbany w środku no i oczywiście czarny. Tak jak sami wiecie to są tylko założenia, a rzeczywistość każdy wie, jaka jest. Starałem się też ostrzegać na forum, przed ofertami złomu, aby tak jak ja koledzy nie tracili czasu i pieniędzy na zbędne wyjazdy i telefony. I chyba ostatnim rzutem na taśmę, właściwie, dlatego,że dealer, któremu były właściciel zlecił sprzedaż samochodu zadzwonił, z inf., że właściciel jest skłonny trochę obniżyć cenę i gwarantuje mi,że jak przyjadę to będę pozytywnie zaskoczony doskonałym stanem samochodu.

Facet miał dar przekonywania, bo mimo rocznika, i ceny i paskudnego koloru zdecydowałem się pojechać i zobaczyć. I tu na miejscu miłe zaskoczenie samochód nówka, i ten sracz..kowaty kolor nawet nie jest taki brzydki. Problem to ta drżąca gałka zmiany biegów, która tak mnie odstraszyła od tego samochodu/założyłem wątek na forum i tak jak napisałem podzielę się inf., które zapodały mi serwisy./

I TU WIELKIE PODZIĘKOWANIA KOLEDZE Z FORUM, „„worn#21” który mnie woził po zakamarkach Górnego Śląska, przyjechał,porównaliśmy to słynne drżenie gałki zmiany biegów, a przede wszystkim przetestował samochód tak jak należy.

Przy okazji trochę mu się”oberwało”, bo „właściciel od razu po teście sprawdził tylne opony, i zwrócił mu uwagę,że coś ostrego nosi w kieszeniach, bo pojawiła mu się ryska na tapicerce siedzeńJ.DZIEKI ADAM ZA WSZYSTKO,MAM NADZIEJE,ŻE NASTĘPNYM RAZEM BĘDZIESZ MIAŁ WIĘCEJ CZASU.

Tak więc kupiłem samochód z 2004r, z polskiego salonu, z udokumentowanym przebiegiem 28 tys. km, absolutnie bezwypadkowy, wyjątkowo zadbany w środku i na zewnątrz zimą nie jeżdżony w kolorze pomarańczowy metalik/ i to jedyna wada, a teraz zaczynam myśleć,że może i nawet zaleta./Jak to mówią nic nie jest doskonałe,samochód przed zakupem był na gruntownym serwisie w ASO, stwierdzono,ze przy następnym przeglądzie dobrze by było pomyśleć o zmianie gum przy przednich wahaczach / tak mi powiedzieli w ASO, że ludzie tak robią, ale jak mi się wydaje do wymiany całe wahacze, zobaczymy,przyszłość pokaże?/

I jest jeszcze jeden problem, żona jak zobaczyła i przejechała się samochodem stwierdziła, że może czasami da mi się przejechaćJ.Zdjęcia przypadkowe raczej z ogłoszeń w miniaturkach, bo już dziś nie chce mi się dochodzić jak tu się wkleja, ale może Adam zapoda, bo robił.

 

Pozdr.

Andrzej

 

 

Gratuluję, naszukałeś się! Auto piękne. Mam dużą prośbę. Opisz mi proszę wrażenia swoje i Worma w temacie drgającej gałki biegów. Jest to dla mnie bardzo istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem poniżej w temacie jak to wyglądało, ewentualne przyczyny itp.

Trudno to opisać , nie wiem chyba przy pomocy amplitudy ?częstotliwości?

Ale zjawisko takie występuje, jak dla mnie jest to co najmniej dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...