Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten 'madafaka' z Gdanska sprzedaje go od co najmniej 2 miesiecy ale po nick'u pamietam ze duzo wczesniej tez jakiegos sprzedawal, albo tego albo innego, felgi przedlift,

 

ten z  Kielc startowal co najmniej miesiac temu od 59k, hmm tez felgi przedlift (!?),

 

za to tego z Lubiecina nie pamietam duzo wczesniej, ale miesiac temu byl za 56k, maska, zderzak przedlift, po stanie wizualnym to widze ze jest malowany caly a nie przebieg widac... ciekawi mnie za to moc, raz ze seria nie trzyma mocy 306 KM ani tym bardziej 313 KM, standard to ok 270-280, a tu chipem kolezka zrobil 350 ;) , z wolnossacej Zetki mozna wycisnac ok 15 KM chipem i wiecej nie bardzo da rade -  moze sie myle, prosze niech sie wypowie ktos kto wiecej wie na ten temat, a tamten sprzedajacy fajnie jakby wykres z hamowni udostepnil BARDZO chetnie zobacze i chyba nie tylko ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówki.

Te 350 KM są niemożliwe.

Nie sądziłem, że znalezienie 350z w dobrym stanie będzie tak dużym problemem.

 

Jest jeszcze oferta z Warszawy, ale przedni zderzak do mnie nie przemawia: http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-doinwestowany-europa-ID6ytiJJ.html#8295b911e9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie patrz w ten sposob bo nigdy nie znajdziesz. Zderzak to zaden problem wymieniasz na taki jaki sie Tobie podoba I po robocie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowa, godna polecenia bo gość wie co ma i jak o to dbać. Jeżeli poza zderzakiem Ci się podoba to jezdz ja zobaczyć, myślę że ja kupisz. Z tego co wiem to tam parę modyfikacji jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważam sprzedaż swojej 350z. Tak jak pisałem w temacie u siebie wczoraj, musiałem wypić piwo i wszystko przemyśleć, brakuje mocy a praktycznie wszystko co w N/A można było zrobić to z Coobciem zrobiliśmy, no prócz wałków.  Akurat lubuje się w wyścigach na 1/4 mili, szukam czegoś mocniejszego, nawet być może RS6. Jeśli ktokolwiek byłby zainteresowany to proszę o PW. Jeśli nie to trudno, cały czas coś tam po głowie chodzi co można by modzić.

Nigdzie więcej auto nie trafia póki co, szkoda byłoby w obce ręce.
 

Edytowane przez Sajmon_LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzał w prawy narożnik (spawany kielich), no i wiele innych pierdół, gdzieś tam na poprzednich stronach go opisywałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tego ktoś może widział? Oglądał?

 

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-CID5-IDcUNZh.html#7eedbdd1cd

Był już w ogłoszeniach w ubiegłym roku gdy szukałem swojej , listopad - grudzień. Nie chce w błąd wprowadzić ale chyba coś szwankuje ciśnienie oleju lub wskaźnik, o ile dobrze pamiętam rozmowę ze sprzedającym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow spawany kielch, to pewnie co trzecia zetka jest po wiekszych przygodach. Zreszta wersja eu za 29 tys to pewnie ori lakier powinna miec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey, ktoś cos na temat tego smerfika?

Może auto z forum? Dziwna historia z tym ze zabrali prawo jazdy i sprzedaje 350z ale możliwa rownież zamiana na 300c 5.7 hemi.

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-doinwestowany-okazja-unikat-zamiana-ID6ys2cl.html

to ja sprzedaje. wystawiłem tak sobie zeby zobaczyc czy jest wogole sprzedawalne auto. po zabraniu prawka zeszło mi parcie na sportowe auto, jak nikt nie zaproponuje cos sensownego - zamiana na suto za ok 50 tys. albo chociaz tych 39 tysięcy to zostaje u mnie. po oddaniu prawa jazdy dalej bede potrzebował samochodu. narazie ludzie oferuja same Tuaregi i lexa gs :)

@strider

brzmi brzmi, ale widze ze ludzie potrafią zaoferować duzo droższe auta dlatego tak zakombinowalem

Edytowane przez skipper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej przerwie wracam na forum i widzę, że tu się podziało.

Skipper, jak tyś to zrobił, że po prawie 3 miesiącach dalej jej nie przerejestrowałeś? ;o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spory. Ale każde nasze auto ma z dnia na dzień więcej... Kojarzę te fotki

Gość handluje sporą ilością aut. W ofercie ma zawsze ok 30 samochodów. Pytanie, czy ktoś chce auto nieznane od Niemca, czy auto które ludzie kojarzą z forum czy też ze zlotów itd.

Edytowane przez Sajmon_LP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...