Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://olx.pl/oferta/nissan-350z-CID5-IDgYV6x.html#da5d5f0937;promoted

 

Ten egzemplarz był na sprzedaż jakieś 2-3 miesiące temu, rozmawiałem z właścicielem, pozbywa się go w celu zmiany na pickupa. Ktoś może wcześniej go widział/oglądał ? Obecny właściciel nie sprawdzał lakieru, stwierdził malowane zderzaki, sprawdzał go tylko przy zakupie od spodu czy nie jest spawany z dwóch aut.

Typowa sciema. Wlasciciel najpewniej dobrze wie co sie z nim dzialo. Do tego po samych zdieciach ci powiem ze zderzaki to on mial malowane, ale razem z calym samochodem. Widze jest rzezba z tylu z przodu i z boku. Do tego felgi jakis syf wsadzony czyli oryginalne pewnie tez dostaly. Poza tym tak jak kolega wyzej napisal to jest przedlift. Pytanie tylko czy jesli w ogloszeniu jest 2006 to czy w dokumentach jest tak samo i czy to nie jest jakis walek, chociaz nie koniecznie musi byc bo jesli jest z koncowki 2005 to mogli wbic na 2006. No i cena 41 jak na przedlifta dla mnie za wysoka. Max 37 za niego imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem tez i ma go niby 3 miesiace kupil od kobiety i nie wie w sumie nic niby o nim nawet go nie sprawdzal przed zakupem jak ja pytalem

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonilem tez i ma go niby 3 miesiace kupil od kobiety i nie wie w sumie nic niby o nim nawet go nie sprawdzal przed zakupem jak ja pytalem

 

ŚCIEMAAAAAAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://olx.pl/oferta/nissan-350z-CID5-IDgYV6x.html#da5d5f0937;promoted

 

Ten egzemplarz był na sprzedaż jakieś 2-3 miesiące temu, rozmawiałem z właścicielem, pozbywa się go w celu zmiany na pickupa. Ktoś może wcześniej go widział/oglądał ? Obecny właściciel nie sprawdzał lakieru, stwierdził malowane zderzaki, sprawdzał go tylko przy zakupie od spodu czy nie jest spawany z dwóch aut.

 

Auto było wystawione w okolicach świąt bożego narodzenia i sprzedało się chyba w ciągu jednego-dwóch dni. Było wystawione przez jakiegoś gościa, który sprowadzał moto z zagranicy. Niestety nie zdążyłem obejrzeć, bo miałem "wigilię" w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to klasyk, kupił okazyjnie, pojeździł pół roku, żeby nie płacić wzbogacenia i sprzedaje z zyskiem, pewnie nic nie zrobił przy aucie i nic Ci nie powie na temat auta, bo może nawet niewiele jeździł, olej ma pewnie ponad rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo okazyjnie... stare auto za 35k z niewiadomym przebiegiem i przeszloscia... 

 

A tu ? Material na auto:

http://allegro.pl/show_item.php?item=6413565681#8295b911e9

 

ta juz zrobiona i wyglada super

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-ID6ywAId.html#8295b911e9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladny i ktos go lubi, na zlocie go nie bylo, na forum to raczej od razu pisza ze sprzedaja, zderzak przedlift, malo kto chce w automacie. Jak by byl szrotem z Europy za 45k to by pytali...  ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

 

Czy jakaś forumowa Zetka jest w sprzedaży aktualnie ? :)  ew. czy ktoś były chętny na sprzedaż ? :> Jestem z łodzi.

 

Pozdrowienia

Edytowane przez sabrinq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam swoją zete. 2006 revup wersja eu. Do oddania za 41,500 tak jak stoi. Jak ktoś chce zobaczyć to jest opisana z grubsza w dziale projekty i prezentacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zete mam jakoś ponad miesiąc i zrobiłem około 5 tys.

 

 

To się nacieszyłeś...że tak powiem jaki powód sprzedaży ? $ przerosły czy 260 koni i 280nm załamało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz problem człowieku? Wczesniej napisałem do mnie jeden kolega z tego forum i sie zapytal czy nie chce sprzedać. Chce kupic teraz mx5 i uturbic, wiec zetke mogę sprzedać. Chociaż mi sie pewnie odechce jak wrócę z urlopu i sie nią przejadę:) a te 260hp i 280nm to wina hamowni. Za 2 tyg jadę na obciazeniowke i sie okaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie żadnego, nic mi do tego co robisz - nie rozumiem tylko, najpierw lament na 20 stron,że chce kupić, marzył itp. ale nie ma nic do kupna - po czym jeszcze dobrze nie poczuł auta i już handel, dla mnie jak w przypadku igieł za 30k jest drugie dno i tyle, no ale ponoć tylko krowa nie zmienia zdania czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie napisal ze to jest igla. A auta pewnie I tak nie sprzedam. Napisalem tylko na forum. Na zadne allegro nie bede wyatawial. I nie przesadzaj. Nigdzie sie nie rozpisywalem ze marzylem itd. Pisalem tylko jak trudno to auto kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem, że golas i US aczkolwiek ceny niektórych zetek śmieszne.

http://olx.pl/oferta/nissan-350z-300km-cena-okazyjna-automatyczna-skrzynia-biegow-CID5-IDh5QOd.html#8e983dc9f6

Jak dla mnie swiatla przed lift i felgi fabryczne pomalowane

Edytowane przez kubak75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 
Jestem w trakcie poszukiwania 350z.

W sobotę jadę oglądać jakąś Z do Ostrudy, stoi w komisie, Pan przez telefon powiedział, że ma 39 tys przebiegu, jest to auto na rynek amerykański, ale z manualną skrzynią i fabryczną szperą. 
Auto jest z 2006 roku, przebieg jest absurdalny, z tego co wiem, to jakiegoś byłego pracownika komisu, uważa, że przy aucie nic nie było robione, bo przy takim przebiegu nie ma prawa nic się zepsuć .... Szczerze mówiąc, zastanawiam się czy jest sens jechać to oglądać, ktoś może zna temat? 37 tys brzmi rozsądnie.

Rozważam też ściągnięcie auta z Niemiec, egzemplarze w Polsce nie wyglądają zbyt dobrze, poza paroma na allegro (przynajmniej na zdjęciach) 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, 

Jestem w trakcie poszukiwania 350z.

W sobotę jadę oglądać jakąś Z do Ostrudy, stoi w komisie, Pan przez telefon powiedział, że ma 39 tys przebiegu, jest to auto na rynek amerykański, ale z manualną skrzynią i fabryczną szperą. 

Auto jest z 2006 roku, przebieg jest absurdalny, z tego co wiem, to jakiegoś byłego pracownika komisu, uważa, że przy aucie nic nie było robione, bo przy takim przebiegu nie ma prawa nic się zepsuć .... Szczerze mówiąc, zastanawiam się czy jest sens jechać to oglądać, ktoś może zna temat? 37 tys brzmi rozsądnie.

 

Rozważam też ściągnięcie auta z Niemiec, egzemplarze w Polsce nie wyglądają zbyt dobrze, poza paroma na allegro (przynajmniej na zdjęciach) 

 

2006 rok za 37tys. i z takim przebiegiem to raczej będzie jakiś zwłok. Taki niski przebieg to też nie jest nic super. Kolega ostatnio kupił Subaru Imprezę z przebiegiem 37tys. mil, auto przez ostatnie 5 lat robiło rocznie 1 - 1,5tys kilometrów, a gdy zaczął jeździć to auto zaczęło się sypać. Moim zdaniem gorzej jak auto stoi, niż jakby miało przejechane 120 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No spodziewam się raczej, że jest z nim coś nie tak... Jeśli powiedzmy nie jest po przejściach, nie ma śladów jakiś większych napraw blacharskich, albo nie jest popowodziowy, to brać zostawiając sobie kasę na naprawy, czy ściągać coś z Niemiec, ewentualnie kupić coś droższego w Polsce? 

Na co zwrócić uwagę najbardziej przy oględzinach? Jakieś niepokojące dźwięki z silnika, napędu? 

 

+

 

Ile trzeba liczyć za dobry egzemplarz? Przygotowywałem się na jakieś 45 tys + ewentualne małe naprawy? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ile trzeba liczyć za dobry egzemplarz? Przygotowywałem się na jakieś 45 tys + ewentualne małe naprawy? 

 

 

Dla pewności jeszcze 10 tyś miej w zapasie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...