Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Niemczech nie kupisz taniej dobrej zetki tam trzeba wylozyc 40-50 a nawet czasem wiecej za dobry egzemplarz. Zreszta zobacz na mobile de przykladowo ceny

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Niemczech nie kupisz taniej dobrej zetki tam trzeba wylozyc 40-50 a nawet czasem wiecej za dobry egzemplarz. Zreszta zobacz na mobile de przykladowo ceny

 

Święte słowa!

Dlatego nie powinno się kupować samochodów od handlarzy.... dopiero znając cenny innych rynków człowiek może sobie uświadomić jakimi szrotami oni handlują 

 

 

BTW: Czy ktoś orientuje się ile wchodzi płynu HAMULCOWEGO w zecie ?

Edytowane przez TheMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Asesino nie, to nie ja. Ze sprzedajacym dlugi czas nie bylo zadnego kontaktu a juz sie odezwal to tylko po to, zeby powiedziec, ze sprzedana :D

 

Ogolnie to nie mam cisnienia, bo jeszcze tydzien sie urlopuje. Jak wroce to zaczne poszukiwania na powaznie.

 

Chodzi mi po glowie taka mysl, ze skoro wiekszosc to (pod jakimis wzgdledami) szroty, to moze po prostu kupie jednego z tanszych, tj. tych za 20pare tys i wrzuce kolejne nascie w jego "regeneracje" i suma sumaruum wyjdzie mi to samo 40-50tys. co trzeba dac za juz gotowa perelke.

Noo ale to tylko mysl, a u mnie 3/4 z mysli jest glupie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dieselLPG dokładnie jestem w takiej samej sytuacji jak Ty.

Sam się zastanawiam czy tak nie zrobić, wprawdzie w granicy 20tyś to już musi być padlina straszna ale w okolicach 30tki można coś "w miarę" wyrwać. :)
​Myślę, że grunt by znaleźć auto z jednego kawałka, reszte elementów można doposażyć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No za 30 to napewno bedzie z jednego kawalka. Teraz typek u mnie w miescie bedzie 3 zetki robil, to od razu 3 cwiarteczki kupil i worek innych czesci. Pewnie w okolicach 40 wystawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350z-3-5v6-ID6yvi1B.html

 

Kolejny przyklad, nie dosc ze to nie 2006 to patrzac na cene to nie wiem co ona przezyla ale jak dolozy kasy w nia to cos moze z niej bedzie. Chyba ze juz ja ktos skladal z 3

 

No i właśnie takie oferty aż kuszą tą ceną, bo rodzi się pytanie czy warto przepłacać. ;)

​Jakby nie patrzeć 30tyś za zetkę w tym roczniku i wyposażeniem to cena znikoma. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to jest do oplat. Z opłatami wyjdzie troche poniżej 40.

Nie zauważyłem wcześniejszego posta. Ok 36 z oplatami

Edytowane przez xpl1337
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie nie ma tragedii, bo myślałem że około 10 trzeba położyć.

Także opcja spokojnie do rozpatrzenia moim zdaniem. :)

 

Wiesz on pewnie ja kupił tam za 27-28 tyś bo to na handel, także nie spodziewaj się cudów za tą kwotę za rocznik 2005(pewnie 2006 to miała pierwszą rejestrację bo to model 2005). Ale jak chcesz dołożyć i ją zrobić czemu nie , ale wpierw ją zobacz. Nie wiem ile w tym prawdy ale słyszałem że od 2017 chcą obniżyć akcyzę z 18 % na 8% a gdzie nie gdzie piszą że jeszcze niżej. Ale czy to wejdzie, kto to wie, niby od stycznia 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam na oku  zetkę nie ogłoszoną, czekam na info od znajomego, w sumie nie daleko mam , ale z właścicielem ciężki kontakt i nie mogą go dorwać kumple :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzanie oplaca sie tylko lekko/srednio uszkodzonych. Nie bez powodu handlarze to robia. Jak sobie pojedziecie w tygodniu w nocy lub wczesnie rano A4 do Niemiec to zobaczycie mnostwo pustych lawet, jak wracacie po poludniu lub wieczorem to wszystkie pelne!
Ja swojego HR-a dorwalem w Belgii, lekko uszkodzony z przodu tak ze nawet rolki paska klinowego nie dostaly strzala. Kupilem za 20k pln.
Gosciu mial go na firme zarejestrowanego w Lux-ie i interesowalo go tylko zeby sie skarbowka nie dopieprzyla do za niskiej ceny sprzedazy. Po negocjacjach puscil za mniej niz 5k euro. Po angielsku dobrze gadal i bylem pierwszym ktory do niego napisal i od razu zadzwonil. Jak bylem u niego to jeszcze telefony sie urywaly od handlarzy z Niemiec i z Francji.

Koszty to paliwo, laweta i wynajecie "znajomego znajomego" co sie zna i robi handlarzom takie auta na sprzedaz - pojechal ze mna, posprawdzal ile mogl, stwierdzil ze bardzo ladnie uszkodzony, tak w sam raz, to bierzemy! Naprawy u niego po kosztach, wycena rzeczoznawcy zanizona jak sie tylko da i w 30k sie zamknalem. 25k poszlo na mody zeby zrobic track car'a i wyszlo tyle co bym w Polsce zaplacil za taki uzywany!

Aha, droga z nim laweta cale 14 godzin w kazda strone tez duzo mi podpowiedziala! Myslicie ze jak sprawdzicie miernikiem lakieru i jest ok to ze kupujecie nie-rozbitka? Think again! Takie myki juz maja za nawet fachowcy sie nie kapna!
Wniosek, robcie sami to co robia handlarze jesli szukacie okazji bo nawet jesli przeplacicie za Polska salonowa igle, to i tak nie macie pewnosci ze nie byla robiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakaś "normalna" opinia :)

ta jest ciekawa :)

http://olx.pl/oferta/nissan-350-z-CID5-IDh95oF.html#8e983dc9f6;promoted

No dokladnie. Bardzo ciekawy ulep za cene igły. Maska przedlift, zderzak przedni usa, klapa bagaznika usa. To tak na pierwszy rzut oka

O jeszcze czip tjuning na 350 koni. It's a bargain!

Edytowane przez xpl1337
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie. Bardzo ciekawy ulep za cene igły. Maska przedlift, zderzak przedni usa, klapa bagaznika usa. To tak na pierwszy rzut oka

O jeszcze czip tjuning na 350 koni. It's a bargain!

jak wygląda zderzak przedni usa?

jak wyglada klapa usa?

:spell:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wygląda zderzak przedni usa?

jak wyglada klapa usa?

:spell:

nie ma spryskow na ksenony, moze tez byc poprostu z wersji bez ksenonow. Tak czy tak zderzak oryginalny nie jest. A klapa usa nie ma spojlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...