Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skiper, nie mów mi jak mam żyć :) Fajnie, że objechałeś 2 sztuki a wiedziały, że je objeżdżasz ? To, że Kuba opisał w żartobliwy sposób Twój przypadek to jak by nie patrzeć tylko reklama jego skilla jak z gówna bat ukręcić i chwała mu za to :D  

Tak to ja kupiłem auto katowane na 1/4, Gdybym jeździł to Ja bądź Ty to pewnie było by katowane, a tak to zobaczyłem jak Sajmon jeździ co wie i jak podchodzi do tematu, jest równym fanatykiem co Ja tylko z większym portfelem - taka prawda, a jego auto kupiłem bo spełniał moje specyficzne kryteria, tak naprawdę narajałem na się na Bydlaka Z, ale cóż spóźniłem się bo jak ten dałn czekałem cicho ciemnie za długo...

 

Także mam wywalone, ale nikt mi nie wmówi, że auto zgon za 30K to taka rewelka, że felgę tylko będzie trzeba zmienić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciiiiiiiiii....

 

Kochani moi - SZANUJMY się nawzajem :)

Ci co mają , to tej nie kupią.

Sprzedający złego słowa nie da powiedzieć - wiadomo.

Potencjalny chętny do nabycia - jeśli będzie miał to szczęście :P zajrzeć na nasze forum - może poczyta sobie...jeśli nie - no cóż  :bezradny:

 

Bardzo proszę o zakończenie wątku @skipperowego wozidła w pokojowej atmosferze :D

Dużo zostało napisane na przestrzeni czasu o tym aucie i chyba nie ma potrzeby dalej drążyć ;)

Ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, nic ciekawego ;/ Pytanie jeszcze, czy jest ktoś z okolic Bielska Białej kto mógłbym odpłatnie obejrzeć auto ? Czy silnik zdrowy, czy ciśnienie oleju ok, czy nie puka ;) Dla mnie to wyprawa na cały dzień a i tak wiele w nim nie zobaczę bo wygląd zewnętrzny jako taki jest na drugim planie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam mojego za 35.500 jak sie ktos zdecyduje do 14.09. , zmieniam auto na inne ale tez vq35de wiec znowu Coobcia bede odwiedzać. jak nie pojdzie zostawiam i bede po Warszawce jezdzic- wyprowadziłem sie. jak ktos chętny to priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem, nic ciekawego ;/ Pytanie jeszcze, czy jest ktoś z okolic Bielska Białej kto mógłbym odpłatnie obejrzeć auto ? Czy silnik zdrowy, czy ciśnienie oleju ok, czy nie puka ;) Dla mnie to wyprawa na cały dzień a i tak wiele w nim nie zobaczę bo wygląd zewnętrzny jako taki jest na drugim planie.

mam ok 45 km do bielska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ok 45 km do bielska

 

 

Dziękuje za pomoc, wczoraj wieczorem akurat był znajomy i oglądał tego niebieskiego z bielska, mechanicznie ok, karoseria masakra, szpachla pęka, każda ćwiartka inna, wycięta tabliczka z vinem  i jakieś dziwne patenty (auto kiedyś kradzione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem oglàdać bialego Nissana z Olsztyna. Pojechałem po Niego pond 300 km. Ogōlnie auto tragedia, wszédzie szpachla łàcznie z dachem. Nie Polecam!!!!!!!

Edytowane przez Bratek30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciec od tego ?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350-z-2006r-3-5-v6-280km-ID6yyk7R.html

 

Po pierwszym lifcie z malym przebiegiem, reflektory nieorygilnalne, wyglada na caly malowany za nieduze pieniadze, sprawdzic co mu bylo w USA i brac jak prosty. (z ta rejestracja strasznie sie zaj... pamietajcie ze w chwili zlozenia wniosku o rejestracje trzeba zaznaczyc ze tylna blacha ma byc inna do zderzaka US)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co chciec od tego ?

 

http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-nissan-350-z-2006r-3-5-v6-280km-ID6yyk7R.html

 

Po pierwszym lifcie z malym przebiegiem, reflektory nieorygilnalne, wyglada na caly malowany za nieduze pieniadze, sprawdzic co mu bylo w USA i brac jak prosty. (z ta rejestracja strasznie sie zaj... pamietajcie ze w chwili zlozenia wniosku o rejestracje trzeba zaznaczyc ze tylna blacha ma byc inna do zderzaka US)

 

Jak dobrze pamiętam był 2 miesiące temu za 25 tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rok temu może niecały stał własnie ten nissanek w dąbrowie za ok 35/40tyś i stał baaaardzo długo.

Dziś widać, że poszedł niedaleko, spadek z ceny solidny więc na moje coś musi być nie tak i jak ktoś ma daleko to lepiej niech się nawet nie wybiera. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.olx.pl/oferta/nissan-350z-europa-manual-lift-CID5-IDhocj3.html#c0cb7d42f2

 

tył wymieniony na amerykańca po puknięciu czy handlarz nie wie co sprowadził sam? ciekaw jestem ile dał za nią u dojczy

Edytowane przez Asesino
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...