Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były :D Bynajmniej ja mam.

 

 

To masz czy nie ? :) bo jeśli masz to 'przynajmniej' ;) 

A tak serio to widziałem kilka europejczyków bez starowania radiem ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

 

Forum śledzę już od dawna i chyba przyszedł ten moment na zakup zetki :)

 

Mam na oku dwie:

1. http://allegro.pl/show_item.php?item=6473245292

2. http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-350z-eu-premium-pack-1000-bezwypadek-brembo-skora-pomarancz-bose-ID6yysth.html

 

Czy ktoś zna te auta? Czy jest w nich coś nie teges już na pierwszy rzut oka? Niestety nie znam się na 350Z na tyle, żeby to ocenić po samych zdjęciach...

Czy różnica w cenie 20 000 to normalna sprawa? Ile realnie trzeba dać za Z w sensownym stanie gotowym do jazdy?

 

Dzięki wielkie za pomoc i podpowiedzi!

Edytowane przez rammzes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! 

 

Forum śledzę już od dawna i chyba przyszedł ten moment na zakup zetki :)

 

Mam na oku dwie:

1. http://allegro.pl/show_item.php?item=6473245292

2. http://otomoto.pl/oferta/nissan-350-z-350z-eu-premium-pack-1000-bezwypadek-brembo-skora-pomarancz-bose-ID6yysth.html

 

Czy ktoś zna te auta? Czy jest w nich coś nie teges już na pierwszy rzut oka? Niestety nie znam się na 350Z na tyle, żeby to ocenić po samych zdjęciach...

Czy różnica w cenie 20 000 to normalna sprawa? Ile realnie trzeba dać za Z w sensownym stanie gotowym do jazdy?

 

Dzięki wielkie za pomoc i podpowiedzi!

Co to znaczy w stanie gotowym do jazdy? Nie ma aut bez wkladu finansowego, a zetki tym bardziej, bo to auto nie sluzy do jazdy po bulki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z Lipna to okazja. Hr za taka cene to rzadkość.

 

A swoją drogą to w wolał bym 350tke za 60 tys niż 370tke za tą samą cenę...poza tym to są dwa różne auta. 370z już nie ma tego surowego charakteru co jest poprzednik a 350tka jakością wykończenia jest daleko w tyle w porównaniu do 370tki więc porównanie ich to kiepski pomysl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam sie 350z to nie 370z ale chodzilo mi o to ze ceny ida w gore strasznie dziwnie wysoko bo kilka lat temu byly  duzo duzo tansze 

dobra 370z jest za 70-80 - nie twierdze ze nie ,ale idzie kupic za 50-60 moze to nie igielki itd ale w normalnym stanie i do jazdy kwestia kto czego oczekuje , dlatego porownalem to ze 350z juz prawie w cenie 370z , wiec mysle ze nie ma co debatowac tej refleksji dalej bo kazdy ma wlasne inne zdanie

Co do okazji na otomoto jak to napsial kolega wyzej "nigdy nie mow nigdy" ze nie ma czegos takiego jak okazja - sa ale rzadko sie zdarzaja i kolega zapewne ich nie widzi bo nie sledzi ogloszen nie mowie tutaj zlosliwie tylko realnie jak jest...

pozdrawiam

Edytowane przez zxcv_1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak rok temu kupowałem zetkę to ładne HRy były po 50-60k (tak jak teraz), a za zdrową 370 trzeba było dać 90-100 i uznałem, że róznica jest niewarta dopłaty, ale gdyby różnica była rzędu 10-20k to pewnie jeździłbym 370

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej , nie mogę nigdzie w necie znaleźć do kupienia odbojów do klapy bagażnika 350z , ktoś jest w stanie pomóc ?

 

ASO za grosze

 

Nr  84415-CE400 około 100zł za sztukę

Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy w stanie gotowym do jazdy? Nie ma aut bez wkladu finansowego, a zetki tym bardziej, bo to auto nie sluzy do jazdy po bulki

 

To szkoda, że nie widziałeś mojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządna Nysa zawsze szybko znajdzie nabywce, niezależnie od ceny... a trupy stoją i czekają na łosi, których jak widać nie brakuje :) GZ Sprzedaży

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, poszła w nowe ręce w Piątek.

 

Pochwal się jak to nie problem za ile. :)

Pytam bo sam mam HR'a w podobnym (zakładam po twoich fotach i zapewnieniach) stanie do kupienia. możesz na priv. :)

Tak, poszła w nowe ręce w Piątek.

 

Pochwal się jak to nie problem za ile. :)

Pytam bo sam mam HR'a w podobnym (zakładam po twoich fotach i zapewnieniach) stanie do kupienia. możesz na priv. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CMQ, czy to Ty kupiłeś czarną Vette C5 z 98roku, ze światłami tzw. żaby?

 

Zeta z Lipna wydaje się być interesująca, tym bardziej że właściciel ponoć: "Na silnik oraz bezwypadkowość auta daje gwarancje"

pzdr

 

p.s. gdzie można kupić łożyska i części do skrzyni z 2006roku?

Edytowane przez Drzymek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porządna Nysa zawsze szybko znajdzie nabywce, niezależnie od ceny... a trupy stoją i czekają na łosi, których jak widać nie brakuje :) GZ SpNie 

Nie brakuje to łosi którzy kupuja zete za 60 tys i sie onanizują ori lakierem, jak by miało jakiekolwiek znaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brakuje to łosi którzy kupuja zete za 60 tys i sie onanizują ori lakierem, jak by miało jakiekolwiek znaczenie

 

 

Widzę, że z kolejnym trzeba podyskutować :D:D

 

Tak mój drogi Z za 60 koła to z reguły 08' z niskim przebiegiem piękny z zewnątrz i zadbany technicznie - nie twierdzę, że z marszu jest naj ale ma znacznie większe prawdopodobieństwo, że nie będzie tyle dymania się z nim co z Z za 30 K, poza tym nie zauważyłeś, że to raczej userzy Zetek za 30 koła najpierw je kupują a potem po "chwili" odsprzedają ? Dlaczego ? Ty też tak nie zrobiłeś ? jakoś nie zauważyłem aby zety za 60 koła po 2 miesiącach szły dalej... Tu na forum mamy parę przykładów takich "zakupów kontrolowanych" a na szrotomoto tez co i rusz ktoś inny sprzedaje ten sam szrot... jak jest różnica w cenie 30k to na litość boską serio uważasz, że to są te same samochody pod względem historii, sprawności technicznej i ogólnego włożonego serca w auto ? Zaklinaj dalej rzeczywistość, Ja się z nią nigdy nie zgodzę, nie jest to mój pierwszy samochód aby uwierzyć, że tu jest inaczej...

 

PS

 

W sumie to sie dziwie ze przegladacie tylko olx i otomoto. Wczoraj kupilem calkiem ok sztuke rev upa wersja eu za smieszna kase, ktora stala miesiac na motogratce

 
A to nie Ty kupiłeś świetną okazję, której nikt nie chciał tknąć, a po zrobieniu 2000 kilometrów przebiegu chcesz ją pogonić ?
Edytowane przez Rolandinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...