Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

dwie różne osoby go sprzedają ;D możne ktoś kupił i nowy właściciel już sprzedaje :P

Swoją drogą szukam już od jakiegoś czasu automatu, najlepiej EU i odnoszę wrażenie że to mission impossible w moim budżecie ;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wydaje mi się że niektórzy za bardzo przeżywają temat zakupu 350z i robi się z tego pewnego rodzaju cyrk. 350z jak każde inne auto, a nawet bardziej niż większość jest narażone na wycieczki na pobocze, stłuczki, uderzenia, upalanie itp. Bo do tego to auto służy. Jest to samochód z grupy wysokiego ryzyka. Oczywiście sam nie chciałbym kupić i zgadzam się z osobami które przestrzegają przed kupnem samochodu złożonego z 2 lub 3 innych. To wiadome i oczywiste. Ale skreślać sportowy 10-12letni samochód tylko z tego powodu że był malowany, lub jeden z elementów ma trochę szpachli?

To jest mocno śmieszne. Idąc takim tokiem rozumowania, to wyścigowe samochody za miliony zł, po kolizji na torze powinny iść do kasacji. Nie ważne że wystarczyło wymienić w nich zderzak, lub inną wymienną część i są nadal pełnowartościowe, no ale przecież sa po kolizji/wypadku.

 

Ja kupując auto patrze czy jest proste, czy geometria ok, w jakim technicznym jest stanie, potem czy wizualnie z zewnątrz jest ok, potem czy w środku jest zadbane i na końcu który element był malowany/szpacholowany. Taka sytuacja. Pod Biedronka kiedyś stoczył się na mój (omega B) samochód wózek. Pier****ął i wgiął tylny błotnik. Wiadomo, szpachla i malowanie. I teraz pytam: czy auto ma teraz wartość 20% niższą od ceny rynkowej, czy jest nie pełno wartościowe, czy zagraża kierowcy i innym uczestnikom ruchu? Nie!

 

Więc po co robi się tu taką nagonkę na naprawiane auta?

Ja kupując swoje VQ35 dużo baczniej przyglądałem się silnikowi i osprzętowi, bo to są spore koszty w przypadku remontu, a nie 1 element który można polakierować za 400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji. A dlaczego robi się taką nagonkę? Bo to Hejt-Polandia. Tu każdy chce 10 letnie auto w stanie salonowym, dziewiczym i ogólnie abstrakcyjnym. Poza tym ma mieć śladowy przebieg i cenę z dyskontu. Każde odstępstwo od tego świętego szablonu kwitowane będzie hejtem, który naprawdę nie przystoi trzeźwo myślącym miłośnikom samochodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji. A dlaczego robi się taką nagonkę? Bo to Hejt-Polandia. Tu każdy chce 10 letnie auto w stanie salonowym, dziewiczym i ogólnie abstrakcyjnym. Poza tym ma mieć śladowy przebieg i cenę z dyskontu. Każde odstępstwo od tego świętego szablonu kwitowane będzie hejtem, który naprawdę nie przystoi trzeźwo myślącym miłośnikom samochodów.

 

 

Mnie tam niebite auta nie interesują bo wiem że za 35-40k takiego nie znajdę, byle w razie czego był dobrze poskładany, prosty i silnikowy zdrowo, a co do EU to fakt, ale nie upieram się też przy EU, może być US, ogólnie znalezienie ogarniętego w automacie to masakra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% racji. A dlaczego robi się taką nagonkę? Bo to Hejt-Polandia. Tu każdy chce 10 letnie auto w stanie salonowym, dziewiczym i ogólnie abstrakcyjnym. 

Moim zdaniem żadna nagonka, żadnego hejtu nie ma, tylko większość tych 350z po 30-40 tysi jest po grubym dzwonie i słabo zrobione, dodatkowo wymagają 10k na start w mechanikę, żeby nie bać się szybko tym pojechać. Masz czas objerzyj sobie dwie zetki poniżej 40k i bedziesz wiedział dlaczego Twoja poszła za ponad 50. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazywaj to jak chcesz, ale jak dla mnie to fakt, oczekiwania delikatnie to ujmując rozmijają się z rzeczywistością, a opinii wyjętych z doopy nie brak. Nie mam czasu oglądać zetek poniżej 40k, tym bardziej dla sportu bo kolejnej Zetki nie kupuję. I bez tego orientuję się w stanie takich rodzynków. Poza tym i bez tego wiem dlaczego moja poszła za ile poszła. Nie wiem w czym Ty mnie chcesz uświadamiać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ten temat to strony bzdur i przepychanki ile jest warta zeta...

posiadacze chcą sprzedać za górę złota i dwa worki kartofli a kupujący krzyczą,że o dwa worki za dużo i tak w kółko  :ball:

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te za 30-40 sa po grubym dzwonie i wymagaja 10k na start? czlowieku skad Ty bierzesz te podsumowania? ogladalem te auta za 20-30-40-50 kola i uwierz mi czasem te za 30 byly w lepszym stanie i po mniejszym dzwonie jak Ty to opisujesz niz te za 40-50 wiec nie zakladaj z gory ze jak cos jest tanie to jest odrazu zle a jak masz taki dar widzenia to podaj numery na totolotka bo jest 15 baniek do wygrania i tak wlasnie hejtem Polska zyje na kazdym kroku... widze ze niektorzy na prawde normalnie i rozsadnie psiza a niektorzy to wydziwiaja i cuduja ze malowana rozbita byla itd ... i co z tego? auta po 200tys widzialem rozbite i zrobione i jezdza i sie sprzedaja i nie przezywaja ze cos tam bylo itd... osobiscie stwierdze ze nie ma co patrzec ze cena niska jezeli ktos lubi bulic duzo wiecej za podobny towar ktory moze miej taniej to jego sprawa ale negowanie tego towaru ze jest tanszy i "zapewne gorszy" - to glupota...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie ten temat to strony bzdur i przepychanki ile jest warta zeta...

posiadacze chcą sprzedać za górę złota i dwa worki kartofli a kupujący krzyczą,że o dwa worki za dużo i tak w kółko  :ball:

hehehehe mistrzowskie drugie zdanie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się nie uspokoicie to temat zostanie zamknięty

 

mi się nie chce komentować niektórych wypowiedzi, co nie zmienia faktu, że nowi użytkownicy mogli by prześledzić 50 ostatnich stron i nie zadawać pytań podobnych, czy kłócić się z innymi

 

chcecie to kupujcie, nie chcecie to nie kupujcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie każdy ma inny gust, inny tok myślenia, inny budżet na auto i inne oczekiwania. I bardzo dobrze ze tak jest. Inaczej byłaby tragedia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej smieszy jak ktos w temacie takim jak ten wrzuca ogloszenie i pyta sie czy ktos cos wie.

Kurna, jakbym znalazl cos co mnie interesuje to dzwonie, jade i decyduje zanim ktos inny zdazy to zrobic lol.

Jak sie ktos boi i nie zna, to zapoznajcie kogos duzo wczesniej kto pojedzie z wami albo sa ludzie co biora za to dwie stowy i wszystko wam sprawdza na miejscu. Cokolwiek tylko nie wrzucajcie na forum liczac na salomonowe porady i odpowiedzi na wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej smieszy jak ktos w temacie takim jak ten wrzuca ogloszenie i pyta sie czy ktos cos wie.

Kurna, jakbym znalazl cos co mnie interesuje to dzwonie, jade i decyduje zanim ktos inny zdazy to zrobic lol.

Jak sie ktos boi i nie zna, to zapoznajcie kogos duzo wczesniej kto pojedzie z wami albo sa ludzie co biora za to dwie stowy i wszystko wam sprawdza na miejscu. Cokolwiek tylko nie wrzucajcie na forum liczac na salomonowe porady i odpowiedzi na wszystko.

 

 

Hm, a mnie śmieszą takie oceny albo wyroki tu, kolego, popatrz na temat. On jest po to by oceniać i komentować to co ktoś chce kupić, merytorycznie i bez prywatnych wycieczek typu, o kurde jak masz 40 tysi to kupisz tylko gówno, najlepiej sobie daruj bo musisz mieć 60k .. a potem przez 3 strony dysputa po tym kto co uważa za szrot. Chłopaki, wiadomo że każdy swój rozum ma, ale jak wrzucam link to proszę o pomoc a nie o o tekst 'za 35.. phii'. Jakoś kilkanaście stron temu można było coś poczytać, byłem, widziałem, tu coś się nie zgadza, tam coś... w tym temacie siedzą nie tylko stare pierdziele z forum z zetami za myliony pod plandeką, ludzie tu szukają opinii i takich poszukujących jest tu kilku, nie tylko ja... Ostatnich kilka stron chłopaki lekko popłynęli i tyle, wszystkim się widzę udzieliło. A i nie ma się co obrażać, to tylko forum, jak kogoś śmieszy albo drażni co tu się wyprawia, w tym konkretnym wątku, można go ignorować prawda ? nikt nie zmusza by tu klikać i czytać ani co gorsza, pisać 'ło panie gówno...'.

 

Co złego to nie ja ;) I mam nadzieję że kupię tę k**wa Z ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja zaraz wsiadam do nissana i jadę przez sparaliżowane miasto

 

 

to sie nie kłócicie, kto chce to niech sie wypowiada, ale bez gniewu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Jest możliwość w 350Z zaprogramowania domykania szyb np. po przytrzymaniu zamknięcia na pilocie oraz aby postojówki gasły po zapaleniu ksenonów? Ogólnie czy są miejsca na takie modyfikacje jak np. w BMW czy tutaj komputer jest ograniczony pod tym względem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Jest możliwość w 350Z zaprogramowania domykania szyb np. po przytrzymaniu zamknięcia na pilocie oraz aby postojówki gasły po zapaleniu ksenonów? Ogólnie czy są miejsca na takie modyfikacje jak np. w BMW czy tutaj komputer jest ograniczony pod tym względem?

W g35 to jest normalnie jak masz otwarte szyby to wsadzasz kluczyk i przytrzymujesz zamykanie wtedy szyby się zamykają, jak przytrzymasz długo otwieranie na pilocie to szyby opuszczą się automatycznie dodatkowo u mnie to co piszesz o ksenonach jest normalne ; D?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...