Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Parę pytań o 350Z...chcesz kupić? Tu ocena, komentarz


worm#21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując tę nierówną walkę. Znalazłem w końcu coś do przyjechało do Polski w jednym kawałku.

Dziękuję "andrzej6411" za pomoc i rady, szczególnie w prywatnych rozmowach :), a także za znalezienie czegoś z automatem.

Skończyło się:na tym.

 

Niedługo napiszę czy wersja 06/07 300KM bierze olej itd. lub ile :)

 

Z ciekawostek w drodze powrotnej zapaliła mi się czerwona lampka "BRAKE" (i nie gaśnie) - i nie chodziło tutaj o zaciągnięty ręczny :) - wie ktoś może o co mu chodzi? Za mało płynu hamulcowego?

Edytowane przez gucio15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując tę nierówną walkę. Znalazłem w końcu coś do przyjechało do Polski w jednym kawałku.

Dziękuję "andrzej6411" za pomoc i rady, szczególnie w prywatnych rozmowach :), a także za znalezienie czegoś z automatem.

Skończyło się:na tym.

 

Niedługo napiszę czy wersja 06/07 300KM bierze olej itd. lub ile :)

 

Z ciekawostek w drodze powrotnej zapaliła mi się czerwona lampka "BRAKE" (i nie gaśnie) - i nie chodziło tutaj o zaciągnięty ręczny :) - wie ktoś może o co mu chodzi? Za mało płynu hamulcowego?

 

 

No to pogratulować B) Zety :P

 

,jak pierwsze wrażenia ? :punk:

 

Pzdr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pogratulować B) Zety :P

 

,jak pierwsze wrażenia ? :punk:

 

Pzdr :D

boli mnie kark od przyspieszeń w tej pozycji, ale zbiera się jednak trochę gorzej, niż moja honda(moto)100KM, no ale masa nie ta.

Jest gdzieś może jakiś soft, żeby przeprogramować to co wyświetla komp, bo nie daję rady z milami i galonami.

 

Oczywiście spotkałem już nowy samochód w Lublinie i dwóch "smutnych Panów" :devil: , ale na szczęście ich rozbawiło, że ja tylko "60" jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, pokićkało mi się wcześniej po nocy, (chyba za dużo było winka) oczywiście, że COUPE, tylko i wyłącznie :)

Z uwagi, że zdecydowanie więcej jeżdże po mieście to wybrałem automat, mniej nerwowy jak dla mnie no i moja druga połowa może się pobawić.

Szukałem troszkę i skończyło się na wersji USA po lifcie. Tak wyszło, pasował mi kolor, stan i końcowa cena.

 

Jak dla mnie to zawsze warto bawić się nowymi zabawkami :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry chciałbym podziękować wszystkim za posty w tym temacie, okazały się one bardzo pomocne przy poszukiwaniach ładnej Z'ety. Kwestie bez wypadkowości są oczywiste ale znaczne różnice między US, a EU już nie koniecznie. Ze swojej strony chętnie opowiem o egzemplarzach które ostatnio oglądałem i zdecydowanie nie warto na nie tracić czasu między innymi W Poznaniu, Swarzędzu i Krakowie - obecnie Wrocławiu. Po za tym jeśli ktoś wynajdzie coś ciekawego w okolicy Poznania, a będzie miał daleko to mogę podjechać rzucić okiem i będzie wiadomo czy nie szkoda kasy na paliwo aby obejrzeć dany egzemplarz. Swoją Z kupiłem po objechaniu prawie całej polski dosłownie 40km od domu... Według czujnika grubości lakieru jest bez wypadkowa i przyzwoicie wyposażona EU z pack'iem w manualu. Przesiadłem się do Z'etki wprost z dość mocno tuningowanej Imprezy(316KM na hamowni) i obawiałem się nudów za sterami 350Z, jazda próbna w obecności właściciela samochodu utwierdzała mnie w tym przekonaniu... Jednak raz kozie śmierć, trafiła się godna sztuka więc kupiłem, po auto byłem samemu i przywiozłem je pod dom na lawecie. Jak tylko zrobiłem rundę honorową po okolicy, wyłączyłem esp i się zaczęło... Wiadomo to tylko 300KM w aucie dość ciężkim ale rozłożenie masy, manual, krótka skrzynia, i jednak nieco zadziorne V6 mnie zaskoczyło na razie zrobiłem jakieś 70km ale póki co jestem zachwycony. Mam nadzieję że jutro czar nie pryśnie... Więc jeśli ktoś chce kupić Z'kę ale się trochę waha to zapewniam że kontrolka esp która się świeci na desce rozdzielczej daje dużo więcej dodatkowych doznań niż przycisk M w M5 - sprawdzone organoleptycznie...

P.S Szczere kondolencje dla rodzin właścicieli 350Z bez esp... zwłaszcza jesienią, zimą i wiosną czyli 10 m-cy w roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Z racji tego, że marzy mi się zetka na wiosnę zacząłem się rozglądać po rynku. Póki co podpatruję i słucham bowiem swoje aktualne auto dopiero sprzedaję i kto wie ile to to jeszcze potrwa jednak mam już pewne spostrzeżenia którymi chcę sie z wami podzielić. Natrafiłem przegrzebując ten wątek na poniższy post :

 

No i kolejny rodzynek

http://moto.allegro.pl/item1163000731_nissan_350z_2005_okazja.html

 

tutaj 60 000km a przed sprowadzeniem do Polski w USA miał jedyne 90 000 mil!!!!!

 

Jako, że pofatygowałem się do właściciela aby zobaczyć na żywo wystawiany samochód ( a w temacie lekko zielony jestem ) muszę na wstępie zapytać skąd kolega ma informację o tak dużym przebiegu ? Ten Nissan to pierwsza zetka jaką się przejechałem w ogóle dlatego moje emocje mogą wziąć górę nad rozsądkiem ale do rzeczy. Samochód jest garażowany wersja USA manual bez skóry z 2005 roku z przebiegiem około 60 tys km na polskie. Pierwsze wrażenie pozytywne auto co prawda niezbyt mocno wyposażone jednak dla mnie znaczenie ma stosunkowo młody rocznik, zdrowy silnik i brak w historii jakiegoś wypadku (może być stłuczka). Samochód ma niesamowcie czysty silnik wygląda jak nowy. Po 30 min euforii i zajarania samochodem skupiłem się na poczególnych cechach auta. Silnik ciągnie mocno chodzi ładne jak na moje oczy i uszy. Sprzęgło jakby już nieco zużyte jednak może to moje błedne wrażenie bo nie wiem dokładnie jak chodzi w zetce. Hamulce zwykłe nie brembo hamują moim zdaniem średnio być moze klocki do wymiany. Właściel ma około 20 lat i jest to jego drugie auto w domu, rodzice wydaje mi się sponsorowali wszystkie serwisy auta choć książki serwisowej brak. Czy było bite tego stwierdzić nie jestem w stanie bowiem nie decydowałem się jechać do ASO na testy. Auto mi się spodobało jednak postaram się poszukać wymarzonego czarnego lakieru, skóry i systemu BOSE.

 

pozdrawiam szukających ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Koledzy kiedy kupowałem swoją Z-etkę założyłem sobie konto na Carfax.com. Mam do wykorzystania jeszcze 4 wpisy i gdyby ktoś chciał chętnie sprawdzę mu autko. Konto jest ważne do 25.09.2010, szkoda żeby się zmarnowało. W skrajnej potrzebie proszę pisać, to podam do siebie kontakt.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na linka do cytowanego allgro, na czerwoną Z dostałeś nr VIN na tacy: JN1AZ34D75M609274. Jeżeli samochód był np. z USA i był sprzedawany przez jakąś firmę ubezpieczeniową to na: bezwypadkowy.net masz zdjecia (wystarczy założyć darmowe konto) i czasami też da się sprawdzić przebieg i stan przed naprawą.

Tutaj jednak przyjaciel Google :) mówi jaki jest przybliżony przebieg tego samochodu:

http://cgi.ebay.ph/Nissan-350Z-/110570394903

jak widać sprzedawany samochód na allegro ma 60k ale na ebay już 120k :) - kurcze na Zachodzie kilometry są krótsze :):) :dribble:

 

A najlepsze jest to, że ten sam użytkownik na Allegro, z tym samym nr VIN i przebiegiem sprzedaje VOLVO: http://193.23.48.135/item1163002639_volvo_s40_2_4i_2005_rok_okazja.html - :D:D:D

 

Pozdrawiam

PS. No gość jest super handlowcem. Dawno się tak nie ubawiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest gdzieś może jakiś soft, żeby przeprogramować to co wyświetla komp, bo nie daję rady z milami i galonami.

 

Cześć może ci się przyda zrobiłem na początku taki przelicznik w exelu wpisujesz wartość i sam ci przelicza US na EUR :P hehe

 

jak coś poszło na PW :D

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź na główne pytanie:Zdecydowanie kupić!!! Również miałem ten dylemat, kupiłem ładną sztukę i jestem zachwycony(kilka szybszych wózków miałem i raczej wiem co jest pięć)Z'etka dostarcza kupę zabawy i zdecydowanie rekompensuje to jej wady, np.: dwu osobowe wnętrze czy kontrowersyjną urodę... Trzeba tylko używać tego autka w mieście czy na jakiś serpentynkach, zdecydowanie jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ile waszym zdaniem można dać za to auto z rocznika 2004 ,aby się jednak trochę nie wygłupić. Reszta w ogłoszeniu, dzwoniłem do ASO wszystko się zgadza.

Cena podana w ogłoszeniu podlega negocjacji.

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-krajowy-serwisowany-C14503426.html

 

To samo auto tylko” trochę” droższe.

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-stan-idealny-jak-nowy-tylko-28-C14833258.html

Dodatkowe przesłane zdjęcia na dole.

 

Pozdr.

 

Andrzej

post-29341-1285020801,7616_thumb.jpg

post-29341-1285020899,332_thumb.jpg

post-29341-1285020980,819_thumb.jpg

Edytowane przez andrzej6411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ile waszym zdaniem można dać za to auto z rocznika 2004 ,aby się jednak trochę nie wygłupić. Reszta w ogłoszeniu, dzwoniłem do ASO wszystko się zgadza.

Cena podana w ogłoszeniu podlega negocjacji.

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-krajowy-serwisowany-C14503426.html

 

To samo auto tylko” trochę” droższe.

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-stan-idealny-jak-nowy-tylko-28-C14833258.html

Dodatkowe przesłane zdjęcia na dole.

 

Pozdr.

 

Andrzej

 

 

Myślę że to dobra cena(wyposażenie ,udokumentowany i potwierdzony stan/przebieg a to ważne ,eu) co prawda nie jestem na bieżąco jedynie mam porównanie gdy to ja szukałem zety ,może ktoś kto kupił nie dawno sie wypowie... utarguj ile sie da i bierz :)

 

Pzdr

Edytowane przez worm#21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Ile waszym zdaniem można dać za to auto z rocznika 2004 ,aby się jednak trochę nie wygłupić. Reszta w ogłoszeniu, dzwoniłem do ASO wszystko się zgadza.

Cena podana w ogłoszeniu podlega negocjacji.

 

http://otomoto.pl/nissan-350-z-krajowy-serwisowany-C14503426.html

 

Witam,

Ponoć wszystko jest warte tyle ile ktoś chce za to zapłacić :).

Trochę już ten samochód wisi do sprzedaży, jak właścicielowi zależy to spokojnie zejdzie do 60k (szczególnie, że już po sezonie).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

w razie czego ja mam 2003 za 44 tysiace do sprzedania

stan podwozia - bdb

stan silnika - bdb

stan nadwozia - db ( ryski uzytkowania )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy, zastanawiam sie nad zakupem z-ki myślałem o tym modelu http://moto.allegro.pl/nissan-350z-3-5-klimatyzacja-zobacz-tanio-i1249223310.html ktoś pisał że coś z nim nie tak (co dokładnie?). Powiem krótko nie wiem ze bezwypadkowe samochody to tylko w salonie stoją;) ale odstraszają mnie 4-ślady 3w1 no i wiadro szpachli na aucie. Kolejne pytanie ( może troche głupie bo auto sportowe) ale jeżdże na desce zimą i ktoś sie orientuje czy wchodzi do bagażnika decha?? jaka jest długośc bagażnika w zetce.

Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył na 100% strzelony , pytanie co jeszcze, jak mocno i jak zostało naprawione :]

Przed zakupem zawsze zbadaj geometrie ( nie kosztuje to majątek ) bo te auto nie może być krzywe .

Edytowane przez AndyOne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skąd wnioskujesz ze strzał w dupe ?? Czy wersje Usa nie posiadały kontroli trakcji??

Zderzak tylny jest EU a całe auto jest US. W wersji US w niektórych wersjach było VCD.

Patrz przede wszystkim jak auto zostało naprawione bo to ze było to nie ulega wątpliwości.

Najlepiej jak byś zabrał ze sobą kogoś kto ma doświadczenie ze sportowymi autami i ogólnie który będzie wiedział gdzie patrzeć.

Bo jest tyle strucli składanych z paru że można się naciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy, zastanawiam sie nad zakupem z-ki myślałem o tym modelu http://moto.allegro.pl/nissan-350z-3-5-klimatyzacja-zobacz-tanio-i1249223310.html ktoś pisał że coś z nim nie tak (co dokładnie?). Powiem krótko nie wiem ze bezwypadkowe samochody to tylko w salonie stoją;) ale odstraszają mnie 4-ślady 3w1 no i wiadro szpachli na aucie. Kolejne pytanie ( może troche głupie bo auto sportowe) ale jeżdże na desce zimą i ktoś sie orientuje czy wchodzi do bagażnika decha?? jaka jest długośc bagażnika w zetce.

Dzięki za odpowiedzi pozdrawiam ;)

Cześć,

Ponad miesiąc temu mu się przyglądałem, tak jak napisali przedmówcy to samochód po niemałych przejściach. Właściciel powinien przysłać Ci zdjęcia jak wyglądał przed naprawą, mi przysyłał część, ale chyba wywaliłem. Jak widzę jest wystawiany coraz taniej, ale w samochodach sportowych cena zakupu nie jest jak wiadomo najważniejsza :P

Nie ma w nim TSC, a w naszym klimacie to naprawdę ważne.

 

Nie ma szans, żebyś tu wcisnął deskę (szczególnie do bagażnika :jump: ) - chyba że jedziesz sam to wtedy zamiast pasażera może i by się dało - ciekawy problem :), ale i tak nie miał bym chyba odwagi pojechać Z-etą w góry.

Powodzenia w poszukiwaniach :).

Edytowane przez gucio15
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ostatnio na alledrogo pojawila sie taka maszynka:

http://allegro.pl/350z-rodstar-usa-piekny-65ooo-tys-raty-i1241525629.html

 

Cena jej radykalnie spada, wiec czlowiek zaczyna sie zastanawiac co jest z nia nie tak.

 

Pytanie - znacie ten samochod?

Potraficie powiedzieć cos na jej temat?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/nissan-350-z-3-5-v6-europa-84-tys-km-C14985045.html kolejna "perełka" zaleta że europejska wersja kontrola trakcji brembo itp.. do ceny doliczam rejestracje naprawa auta ( z tego co widze wymiana zderzaczka, poducha, malowanie błotnika,drzwi) warto to ogarnąć?? oglądał może ktoś te auto?? Dałoby rade żeby ktoś z okolicy obejrzał?? mieszkam w B-stoku troche daleko jechać na oględziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...