Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Komputer pokładowy w N15 (projekt)


Gość ynio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, czekam na informacje, już rozpoczynam poszukiwanie ładnej obudowy, co jakiś czas sprawdzę forum, ewnetualnie daj cynk na meila artur1967@wp.pl to będę wiedział że jest coś na temacie. Też jestem pewny gość, tak że się nie wycofam i nie gram w kulki. Pozdrawiam i czekam. :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich zainteresowanych, ktorzy by chcieli miec licznik, lub dla tych co zamowili oto rozklad ECC z zaznaczonymi nozkami do kt nalezy sie wpiąc.

W wolnym czasie wszysckim ktorza zamierzaja zamowic urzadzonko proponuje sie tam wpiąc. to jeszcze nie wsz podlaczenia, ale pozostale to juz pikus.

 

rozklad nozek dotyczy n15 1.4 i 1.6

 

eccn15.jpg

 

Sorry ze cyferki odwrocne, ale lepszego nie znalazlem obrazka. a teraz widac dokaldny rozklad jak po dostaniu sie do ECC

 

najwazniejsze podlaczenie : 101 - ster wstrysku, 109 - (+) zasialnia ECC, 32 - od czujnika predkosci.

 

108 lub 107 to masa ktora mozna pobrac z dowolnego miejsca.

 

dlugosc przewodow proponuje dobrac tak, aby nie bylo problemu z dolaczeniem do ukladu.

 

w razie pytan , czekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli tam psize ze przejade 568km. jaki jest margines błedu? mniejwiecej oczywiscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wiem do końca którą mam wersję silnika tzn chodzi o moc czy 75 czy 87, moja jest z maja 97, model przed liftem, ale może to nie ma nic do rzeczy, w razie czego nauczysz mnie kalibrować urządzenie , na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładałem do almery przełacznik pzred złodziejamizeby nie odjechali, i zauważyłem ze tak jakbym sieidzął w aucie to na lewo od moje nogi jest jakis przeąłcznik , taki metalowy. ale nie mam pojcia co to jest. w każdym raize chyba nic nie odcina. z tego co wiem to nikt tam nic nie gzrebał pzredemną wiec to wyglada jakby orginalnie bądź w serwisie było zrobione.

sprawdźcie przy okazji czy cos takiego macie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

licznik założony. pozostaje tylko go dobrze wykalibrowac i lekko zabudowac. mam juz pomysł tylko brakło mi czasu.

 

narazie tak to wygląda :

 

l.jpg

 

POLECAM!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

licznik założony. pozostaje tylko go dobrze wykalibrowac i lekko zabudowac. mam juz pomysł tylko brakło mi czasu.

 

narazie tak to wygląda :

 

l.jpg

 

POLECAM!!! :)

 

z ciekawości pytam jak wygląda sprawa przy silniku nissana 2.0

 

i drugie pytanie jak i czy jest taka możliwośc aby dane z wyświetlacza były np przekazywane na monitor LCD ??? ( o ile to mozliwe bo wydaje mi sie ze nie choć .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojemnosc silnika nie ma znaczenia. Kwestia kalibracji.

CZy na monitor LCD. co przez to rozumiesz ? np ze laptopa masz w samochodzie?

 

jesli chodzi o silniki z instalacja gazową to trudno mi powiedziec. Ja na razie nie planuje gazu wiec nie mam jak testowac. Mysle ze jesli to dziala tak jak benzyna to powinno dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o to ze np mam wyswietlacz lcd np do dvd i moge podłączyć dodatkowe źródło sygnału (video) wiec zamiast takiego wyświetlacza podłaczam to do LCD i mam wszystkie dane na nim - umarłbym ze szcześcia gdyby to było możliwe :P:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość CromCruach

Witam

Są jakies nowe informacje o tym wyświetlaczu???

Czy ktoś z Was już to trochę testuje???

Jak to sie sprawuje po pewnym okresie używania???

Podaje w miarę prawdziwe dane???

Pozdrawiam

CICHY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Są jakies nowe informacje o tym wyświetlaczu???

Czy ktoś z Was już to trochę testuje???

Jak to sie sprawuje po pewnym okresie używania???

Podaje w miarę prawdziwe dane???

Pozdrawiam

CICHY

 

Ja go testuje juz kilka miesiecy. juz sobie go ładnie wmontowałem, zabudowałem. wszytko gra. no dane pokazuje prawdziwe. tzn tzreba go tylko dobrze wykalibrowac. ostanio pokazywa mi ze zostało mi w baku ok 2l. zatankowąłem i wlazło 50, wiec raczej sie wiele niepomylił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...