Skocz do zawartości
Części Nissana - iParts.pl

Ilu mamy użytkowników QQ na forum - przywitaj się :)


Gość MarekA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1. Likosar

2. Nissan Qashgei y-way 1,6 grudzień 2012

3. fabryczna nawigacja słaba brak języka polskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Hej, co prawda pierwszy post umieściłem w dziale odbiorów u dealera, ale mimo wszystko chciałem się przywitać

Od wczoraj - QQ Iway 2,0 benzyna, przejechane ok. 80 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, co prawda pierwszy post umieściłem w dziale odbiorów u dealera, ale mimo wszystko chciałem się przywitać

Od wczoraj - QQ Iway 2,0 benzyna, przejechane ok. 80 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Krystiangl

2. QQ 1.6 Acenta 2007 - grafitowy metalik ( gość od którego kupiłem na fakturze zakupu ma że TEKNA ;) )

3. Drugi właściciel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Krystiangl2. QQ 1.6 Acenta 2007 - grafitowy metalik ( gość od którego kupiłem na fakturze zakupu ma że TEKNA ;) )

 

gdyż w 2007 roku była wersja VISIA a następnie Tekna/Acenta ( rózniły się kolorem wnętrza - obecnie to Acenta) oraz Acenta Pack/Tekna Pack (aktualna wersja Tekna ale bez relingów/navi/ciemnych szyb/BOSE)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż w 2007 roku była wersja VISIA a następnie Tekna/Acenta ( rózniły się kolorem wnętrza - obecnie to Acenta) oraz Acenta Pack/Tekna Pack (aktualna wersja Tekna ale bez relingów/navi/ciemnych szyb/BOSE)

Dzięki. To mi trochę wyjaśnia sprawę. W firmie ubezpieczeniowej zgłoszę raczej jako Acenta ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nowy z Wielkopolski

1 Vohu1973

2 I-Way+ AVM+ ISS 1.6I 2012 od 11-02-2012

3 Tylne czujniki parkowania, dywaniki gumowe.

Pierwsza jazda z salonu do domu i nie jest źle. Szklany dach fajnie wygląda jak się przez niego patrzy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie witam tylko chciałem się pożegnać ponieważ dzisiaj przesiadłem się z QQ na wspaniałego, mega super Xtraila. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania, udzielone porady i za to, że byliście.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie witam tylko chciałem się pożegnać ponieważ dzisiaj przesiadłem się z QQ na wspaniałego, mega super Xtraila. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi na stawiane przeze mnie pytania, udzielone porady i za to, że byliście.

Serdecznie wszystkich pozdrawiam

To miłe ...ale nie musisz się żegnać !

"Wpadaj " czasami i do nas !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To miłe ...ale nie musisz się żegnać !

"Wpadaj " czasami i do nas !

Dzięki na pewno czasem będę zerkał co tam u was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

1. Behemot

2. kukułka+2 1.6 benzyna, 2010, acenta z nissan connectem - to tyle z oficjalnych danych. autko sprowadzone półtora miesiąca temu po dzwonie, jeszcze jest u speców, którzy starają się zrobić z niego to, co napisałem na początku (na razie wychodzi im non stop przystanek s-bahn albo dach od garażu :)

3. na forum od Nowego Roku, w roli śledzącego i szukającego odpowiedzi na wszystkie pytania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

1. janio_

2. QQ 2.0 benz. 4x4 Tekna

3. forum obserwuję od ok. listopada i bardzo mi pomogło podczas dokonywania wyboru - Dziękuję wszystkim! :wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

1. janio_

2. QQ 2.0 benz. 4x4 Tekna

3. forum obserwuję od ok. listopada i bardzo mi pomogło podczas dokonywania wyboru - Dziękuję wszystkim! :wave:

 

Gratulacje :-) Życzę zadowolenia, 4x4 jak znalazł na obecną pogodę !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...